Close
Faqja 2 prej 6 FillimFillim 1234 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 40 prej 110
 1. #21
  Atje ku je ti........ Maska e tetovarja87
  Anėtarėsuar
  26-11-2009
  Vendndodhja
  Tetove
  Postime
  7,677
  Faleminderit
  166
  171 falenderime nė 123 postime
  mbase edhe une e kam thene se nuk jam te miat,i kam marur te gatshme,
  dhe te beshe copy paste nje foto te qytetit tende nuk do me thene se ke bere krim e se ke vjedhur dic'ka,madje ketu nuk behet fjal per shkelje te se te drejtes te nje aktori apo shpikesi...
  une tetoven e kam shume afer,por ashtu me ka bere Zoti jeten qe rrall te dal ne te dhe te shohe bukurin e saj...
  por kete pranver dhe vere kam vendosur qe deri ne maksimum te shfrytezoj natyren e saj,qofshim mire e shendosh dhe patjeter se do te beje dhe une fotografit e mia,
  por gjithsesi edhe ju jeni te mirseardhur ne kete tem me foto te reja te tetoves se sodit,kjo do te ishte pasuri e kesaj teme....
  perse te mos ndihmojm njeri-tjetrin...

  gjithsesi kaloni mire...
  Loti nuk sjell dhimbje,por dhimbja sjell lot,mos thuaj o Zot kam 1 dhimbje,por o dhimbje kam 1 Zot

 2. #22
  Atje ku je ti........ Maska e tetovarja87
  Anėtarėsuar
  26-11-2009
  Vendndodhja
  Tetove
  Postime
  7,677
  Faleminderit
  166
  171 falenderime nė 123 postime
  Citim Postuar mė parė nga ximi_abedini Lexo Postimin
  emrat TETOV dhe PRESHEV i kam te shkruar pothuajse ne shumicen e fletoreve te shkolles fillore dhe te mesme keto dy qytete i kam dashur shum jo qe kam qen ndonjeher dhe qe i njof mirpo sedi zemra mi don ,vitin e kaluar kam kaluar afer Tetoves e kam shiku nga larg andej ka kaloja por skam pas mundsi te ndalem dhe sepaku te bej nje shetitje dhe te qmallem me rruget e ketij qyteti te bukur, shpresoj ti vizitoj se shpejti dhe shpresoj qe te mos me deshmprojn keto dy qytete por te me duken me te bukura se sa qe i kam paramendu
  pershendetje Ximi...
  shume e bukur kjo qe keni thene dhe po me vjen cudi
  sa per Presheven une personalisht nuk e njohe sepse asnjehr se kam vizituar...
  sa per Tetoven,po te solli rruga kendej naj her me shkruaj ne mp se dalim takona pim kafe,marim dhe thekthin me veti,xheneten dhe shijojm se bashku kete bukuri jo aq te madhe te qytetit time...
  me respekt
  Loti nuk sjell dhimbje,por dhimbja sjell lot,mos thuaj o Zot kam 1 dhimbje,por o dhimbje kam 1 Zot

 3. #23
  Atje ku je ti........ Maska e tetovarja87
  Anėtarėsuar
  26-11-2009
  Vendndodhja
  Tetove
  Postime
  7,677
  Faleminderit
  166
  171 falenderime nė 123 postime
  qendra e Tetoves.
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura   
  Loti nuk sjell dhimbje,por dhimbja sjell lot,mos thuaj o Zot kam 1 dhimbje,por o dhimbje kam 1 Zot

 4. #24
  Atje ku je ti........ Maska e tetovarja87
  Anėtarėsuar
  26-11-2009
  Vendndodhja
  Tetove
  Postime
  7,677
  Faleminderit
  166
  171 falenderime nė 123 postime
  ..................
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura   
  Loti nuk sjell dhimbje,por dhimbja sjell lot,mos thuaj o Zot kam 1 dhimbje,por o dhimbje kam 1 Zot

 5. #25
  Atje ku je ti........ Maska e tetovarja87
  Anėtarėsuar
  26-11-2009
  Vendndodhja
  Tetove
  Postime
  7,677
  Faleminderit
  166
  171 falenderime nė 123 postime
  Spitali i Tetoves
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura   
  Loti nuk sjell dhimbje,por dhimbja sjell lot,mos thuaj o Zot kam 1 dhimbje,por o dhimbje kam 1 Zot

 6. #26
  Atje ku je ti........ Maska e tetovarja87
  Anėtarėsuar
  26-11-2009
  Vendndodhja
  Tetove
  Postime
  7,677
  Faleminderit
  166
  171 falenderime nė 123 postime
  Shkolla e Mesme e Medicines

  dhe gjimnazi i Tetoves
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura   
  Loti nuk sjell dhimbje,por dhimbja sjell lot,mos thuaj o Zot kam 1 dhimbje,por o dhimbje kam 1 Zot

 7. #27
  Atje ku je ti........ Maska e tetovarja87
  Anėtarėsuar
  26-11-2009
  Vendndodhja
  Tetove
  Postime
  7,677
  Faleminderit
  166
  171 falenderime nė 123 postime
  1,2/ RRuga Tetove_Gostivar

  3/ Bulevardi Ilirida
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura    
  Loti nuk sjell dhimbje,por dhimbja sjell lot,mos thuaj o Zot kam 1 dhimbje,por o dhimbje kam 1 Zot

 8. #28
  VETEVENDOSJE! Maska e Endri_UCK
  Anėtarėsuar
  11-12-2009
  Vendndodhja
  Me Shqiponjat.
  Postime
  381
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime
  Pershendetje Tetova, te dua shum per arsyen qe e ke popullin te flaket KUQ E ZI!
  RROFT SHQIPERIA E BASHKUAR, VDEKJE SLLAVIT.
  Shqipėri, o jetėgjatė, ty tė kemi mėmė e atė dhe pėr ty do tė luftojmė gjersa tė tė trashėgojmė.

 9. #29
  Atje ku je ti........ Maska e tetovarja87
  Anėtarėsuar
  26-11-2009
  Vendndodhja
  Tetove
  Postime
  7,677
  Faleminderit
  166
  171 falenderime nė 123 postime
  Ndertesa e nje kompanie "Ecolog " ne rrugen Tetove-Shkup...


  ps.pershendetje Endri UCK
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura   
  Loti nuk sjell dhimbje,por dhimbja sjell lot,mos thuaj o Zot kam 1 dhimbje,por o dhimbje kam 1 Zot

 10. #30
  Atje ku je ti........ Maska e tetovarja87
  Anėtarėsuar
  26-11-2009
  Vendndodhja
  Tetove
  Postime
  7,677
  Faleminderit
  166
  171 falenderime nė 123 postime
  Ndermarje prodhuese dhe sherbyese

  1. Renova fillet i ka qė nga viti 1992, nė fillim si ndėrmarrje e vogėl tregtare shėrbyese dhe mė vonė, pėr njė kohė shumė te shkurtėr ndėrtimin e kapaciteteve tė para prodhuese me prodhimet e llaēeve Renofix.

  2. Qumėshotorja "Munevere" ėshtė themeluar nė vitim 1996 nė fshatin Strimnicė, ku puhuar deri nė 2003.nė ku vit ėshtė zhvendosur nė qytetin e Tetoves.
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura   
  Loti nuk sjell dhimbje,por dhimbja sjell lot,mos thuaj o Zot kam 1 dhimbje,por o dhimbje kam 1 Zot

 11. #31
  i/e regjistruar Maska e Nete
  Anėtarėsuar
  13-04-2009
  Postime
  8,732
  Faleminderit
  243
  118 falenderime nė 95 postime
  Shume e bukur qenka tetova...

 12. #32
  albania is the best Maska e ismani
  Anėtarėsuar
  14-06-2009
  Vendndodhja
  tetova
  Postime
  605
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  oj tetovare publiko universitetin shtetror te te toves cka eshte duke u ndertuar eshte fantastik d
  100 vite shtet 100 VJET KRENARI 100 VITE SAKRIFIC TERE JETEN TE BASHKUM KOSOV ILIRD CAMERI MALSI

 13. #33
  albania is the best Maska e ismani
  Anėtarėsuar
  14-06-2009
  Vendndodhja
  tetova
  Postime
  605
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  HAMAMI I TETOVES
  100 vite shtet 100 VJET KRENARI 100 VITE SAKRIFIC TERE JETEN TE BASHKUM KOSOV ILIRD CAMERI MALSI

 14. #34
  albania is the best Maska e ismani
  Anėtarėsuar
  14-06-2009
  Vendndodhja
  tetova
  Postime
  605
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  DALJA NGA QYTETI I TETOVES


  NJE FOTO NGA PARKU I QYTETTIT KU DUKET QART EDHE PLISI TRADICIONAL CKA ESHTE NJE KANCER PER SLLEVERIT  TREGU I GJELBERT (PAZARI I QYTETIT)

  100 vite shtet 100 VJET KRENARI 100 VITE SAKRIFIC TERE JETEN TE BASHKUM KOSOV ILIRD CAMERI MALSI

 15. #35
  albania is the best Maska e ismani
  Anėtarėsuar
  14-06-2009
  Vendndodhja
  tetova
  Postime
  605
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  XHAMIA E LARME NJE ATRAKCION I VERTET PER TE GJITHE TURISTET CKA E VIZITOJN TETOVEN  100 vite shtet 100 VJET KRENARI 100 VITE SAKRIFIC TERE JETEN TE BASHKUM KOSOV ILIRD CAMERI MALSI

 16. #36
  albania is the best Maska e ismani
  Anėtarėsuar
  14-06-2009
  Vendndodhja
  tetova
  Postime
  605
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  kurse ketu do tepublikoj foto cka ma done zemra ime foto nga mali shar mali i mrekullueshem ku gjithcka ke ne kete mal

  100 vite shtet 100 VJET KRENARI 100 VITE SAKRIFIC TERE JETEN TE BASHKUM KOSOV ILIRD CAMERI MALSI

 17. #37
  albania is the best Maska e ismani
  Anėtarėsuar
  14-06-2009
  Vendndodhja
  tetova
  Postime
  605
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  100 vite shtet 100 VJET KRENARI 100 VITE SAKRIFIC TERE JETEN TE BASHKUM KOSOV ILIRD CAMERI MALSI

 18. #38
  albania is the best Maska e ismani
  Anėtarėsuar
  14-06-2009
  Vendndodhja
  tetova
  Postime
  605
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  100 vite shtet 100 VJET KRENARI 100 VITE SAKRIFIC TERE JETEN TE BASHKUM KOSOV ILIRD CAMERI MALSI

 19. #39
  albania is the best Maska e ismani
  Anėtarėsuar
  14-06-2009
  Vendndodhja
  tetova
  Postime
  605
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Arabati baba teqe  100 vite shtet 100 VJET KRENARI 100 VITE SAKRIFIC TERE JETEN TE BASHKUM KOSOV ILIRD CAMERI MALSI

 20. #40
  Shqiptare dhe krenare. Maska e Xhenet.M.S.
  Anėtarėsuar
  23-08-2009
  Vendndodhja
  Ne mesin e te dashurve te mi...
  Postime
  10,915
  Faleminderit
  348
  197 falenderime nė 109 postime

  Wink

  Pergezime per temen tetovarja
  fotografi te bukura!
  - - Shumė shpesh ndodh rasti, kur dhembjen nuk mund ta ndash me askė!
  Agim Metbala"

Faqja 2 prej 6 FillimFillim 1234 ... FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •