Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 1
 1. #1
  Self Confidence Maska e Gimi3
  Anėtarėsuar
  24-10-2006
  Vendndodhja
  Atje ku Fati i pėrcjell Guximtarėt !
  Mosha
  37
  Postime
  1,028

  Smile Kur'ani ne Gjuhen Shqipe MP3

  Risi: Kur'ani ne Gjuhen Shqipe MP3

  Klikoni linkun:

  http://www.kuranifisnik.net/KuraniFisnik/Ballina/

  Pastaj klikoni tek:

  Risi: Kur'ani Shqip MP3

  Shperndajeni kete link vetem per hir te Allahut ne shenje Adhurimi dhe Falenderimi i te mirave te shumta qe na i ka dhene Allahu i Cili eshte Nje.
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  
  Fitorja Vjen Me Durim , Gėzimi Vjen Pas Dėshprimit Dhe Pas Ēdo Veshtirėsie Ka Lehtėsim .

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •