Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 6 prej 6

Tema: Darius

 1. #1
  i/e regjistruar Maska e Elti Cani
  Anėtarėsuar
  11-12-2010
  Postime
  15
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Darius

  Kam pak kohe qe e vizitoj Forumin Shqpitar dhe pjesa me bukur e saj per mendimin tim esht ' Fenomene Paranormale'.Dua ta falenderoj Darius per kete pune kolosale qe ka ber sepse duket qarte qe esht nje pune e mbledhur prej vitesh e jo nje search i thjeshte ne google.FALEMINDERIT DARIUS.Un jam nje njeri qe e kan magjepsur keto shkrime dhe shumica e tyre jan pjese e fantazise sime ne vogli…kjo ishte dhe arsyeja pse me terhoqen kaq sh keto shkrime.Nuk kam lexuar libra te kesaj natyre sepse preferoj te bej cdo gje tj sesa te lexoj e nuk kam as durimin me te vogel qe te bej nje kerkim timin mbi keto fakte qe ka paraqitur Darius (shpesh her I quajtur nga forumistet e pepi, nuk e di perse) Qellimi i kesaj teme te re qe hapa un esht per tu njohur me mire me ty me punen qe ben me jeten e kshu me rradhe.Do te doja qe kjo te ishte nje forme CV per ty ..U habite!!! per mua esht normale duke qene se ketu Darusi eshte nje shkrimtar qe ka paraqitur me se miri disa tema mjaft terheqese dhe si ne cdo kopertine libri ka disa fjale per autorin e librit.Dhe si shkrimtar I mire qe je nuk po kerkoj asgje me teper se ajo qe ke bere ti tek bota e nentokes…mund ta kishe dhene me direkt fundin por jo ti jep fillimisht nje cope nga jeta e admiralit Byrd per ti bere me te besushem fjalet e tij…Puna qe ke ber ketu esht KOLOSALE e nuk dua ta marresh kete mszh ne forme fyerje por ne vlersimin me te madh.Per te kuptuar me mire une(e te tj), se sa i besueshem je ti ne ato qe thua...apo thjesht nje I fiksuar pas fantastikes qe lexon e lexon e tashme I kthyer ne nje donkishot e ketu ne forum ne menyre te pa vetedijshme po kerkon sanca pancen… Akuza pak te renda por duke mos ditur asgje rreth teje mendja te shkon e keshtu…, te uroj mos e humbesh kete energji)… e hapa kete teme sepse pres prgj tende e nje mszh privat mund te mos te te indinjonte sa duhet per te kthyer prgj…Mua personalisht me duket e arsyeshme te lihet ky kend per Dariusin e le te sherbeje per ndonje pyetje tj drejt teje, nqs ti e shikon te arsyeshme gjithmone.

 2. #2
  Shqiptar Maska e {A_N_G_E_L_69}
  Anėtarėsuar
  11-03-2003
  Vendndodhja
  Switzerland
  Mosha
  32
  Postime
  3,862
  Faleminderit
  174
  110 falenderime nė 95 postime
  Dhe une jam plotesisht dakort qe kjo Teme te lihet e hapur

  gjithmone apostafat vetem per te palodhshmin forumist Darius.
  ”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”

 3. #3
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  07-09-2010
  Vendndodhja
  www.arberiaonline.com
  Postime
  1,196
  Faleminderit
  0
  3 falenderime nė 3 postime
  Edhe une sikurse ju me larte kam te njejtin mendim per Darius , edhe pse e kundershtoj diku , sidomos te themat fetare , padyshim eshte nje shqiptar i paster e patriot qe ka bere shum per kombin ne kete forum .

 4. #4
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  07-07-2009
  Postime
  990
  Faleminderit
  0
  13 falenderime nė 13 postime
  Me gjithe mend pune kolosale shume here kur me duhen materiale te kesaj natyre futem dhe i gjej ketu. Perse jo le te kete nje teme per Darius ku mund te menjanohen nderhyrjet e kota tek temat specifike dhe pyetjet apo paqartesite mund te behen ketu. Keshtu edhe Darius nuk ka pse te pastroje temat cdo dite por mund te rekomandoje qe ketu.
  Votoj.

 5. #5
  i/e regjistruar Maska e extreme
  Anėtarėsuar
  29-04-2005
  Postime
  1,281
  Faleminderit
  0
  10 falenderime nė 10 postime
  Shfrytezoj rastin edhe une ta pershendes ta pergezoj dhe ta falemninderoj Dariusin per punen e palodheshme qe e ben , puna e tij ka nje vler te madhe qe per mendim timin nuk ka qmim , duket kjarte qe nuk e ben nga mendjemadhesia por nga deshira per ta shperndare diturine informacionin me te gjith .


  Hallall Darius
  We are all Aliens

 6. #6
  Deny Ignorance Maska e Darius
  Anėtarėsuar
  25-04-2002
  Vendndodhja
  Agartha
  Postime
  13,942
  Faleminderit
  0
  673 falenderime nė 479 postime
  Ju faleminderit per konsideraten por t'ju them te drejten sme duket me vend nje teme e tille. Me vjen mire qe puna qe kam bere ne kete forum vleresohet dhe ky eshte shperblimi me i madh qe mund te merret. Sidoqofte pyetjet mund te drejtohen neper tema ku mendoni se ka paqartesi. Do ishte e panevojshme nje teme e vecante qe te perfshinte pyetje mbi cdo teme te hapur. Do bihet ne perseritje te vazhdueshme dhe referencat do jene te veshtira te behen. Po ashtu se quaj te nevojshme paraqitjen e nje CV personale pasi me shkrimet qe kam bere deri diku kam folur shume dhe per vete. Pa ofenduar askend kete teme do e mbyll. Spara me pelqejne komplimentat por di t'i vleresoj kur jane te sinqerta.

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •