Close
Faqja 0 prej 2 FillimFillim 12 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 34
 1. #1
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  21-05-2008
  Vendndodhja
  ne nota humori
  Postime
  2,593
  Faleminderit
  0
  8 falenderime nė 8 postime

  Libra qe duhet te lexojne jomuslimanet para se te flasin per ceshtjet fetare

  Vetėperceptime tė qytetėrimeve
  By Ahmet Davutoǧlu


  Kliko siper librit


  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga _Mersin_ : 05-03-2011 mė 08:16

 2. #2
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  21-05-2008
  Vendndodhja
  ne nota humori
  Postime
  2,593
  Faleminderit
  0
  8 falenderime nė 8 postime
  Kriza Globale /debate Rreth 11 Shtatorit/
  By Ahmet Davutogllu


  Kliko siper librit


  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga _Mersin_ : 05-03-2011 mė 08:16

 3. #3
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  21-05-2008
  Vendndodhja
  ne nota humori
  Postime
  2,593
  Faleminderit
  0
  8 falenderime nė 8 postime
  Kultura Dhe Qyteterimi
  By JĖllmaz OzakpĖnar


  Kliko siper librit

  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga _Mersin_ : 05-03-2011 mė 08:16

 4. #4
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  21-05-2008
  Vendndodhja
  ne nota humori
  Postime
  2,593
  Faleminderit
  0
  8 falenderime nė 8 postime
  Historia, shoqėria dhe tradita
  By Ali Bulaē


  Kliko siper librit 5. #5
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  21-05-2008
  Vendndodhja
  ne nota humori
  Postime
  2,593
  Faleminderit
  0
  8 falenderime nė 8 postime
  Islami Dhe Demokracia
  By Ali Bulaē  Kliko siper librit 6. #6
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  21-05-2008
  Vendndodhja
  ne nota humori
  Postime
  2,593
  Faleminderit
  0
  8 falenderime nė 8 postime
  Islami ndėrmjet lindjes e perėndimit
  By Alija Izetbegović


  Kliko siper librit


 7. #7
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  21-05-2008
  Vendndodhja
  ne nota humori
  Postime
  2,593
  Faleminderit
  0
  8 falenderime nė 8 postime
  Dhuna dhe qytetėrimi perėndimor: islami si fillim i historisė
  By Milazim Krasniqi


  kliko mbi liber
  vijon ....
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga _Mersin_ : 05-03-2011 mė 08:24

 8. #8
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  21-05-2008
  Vendndodhja
  ne nota humori
  Postime
  2,593
  Faleminderit
  0
  8 falenderime nė 8 postime
  Kriza e Mendimit Bashkekohor
  By Dr. Taha Xhabir Ulvan

  kliko mbi liber 9. #9
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  21-05-2008
  Vendndodhja
  ne nota humori
  Postime
  2,593
  Faleminderit
  0
  8 falenderime nė 8 postime
  Islami tek Shqiptaret


  Islami dhe muslimanėt nė tokat shqiptare dhe nė Ballkanin mesjetar
  ,

  By Nexhat Ibrahimi


  kliko mbi liber  Islami ne Trojet Iliro-shqiptare Gjate Shekujve,
  By Nexhat Ibrahimi


  kliko mbi liber

  Kontaktet e para tė islamit me popujt ballkanikė nė periudhėn paraosmane,
  By Nexhat Ibrahimi


  kliko mbi liber 10. #10
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  21-05-2008
  Vendndodhja
  ne nota humori
  Postime
  2,593
  Faleminderit
  0
  8 falenderime nė 8 postime
  Arratisje Nga Lindja:
  Orientalizmi Shqiptar Nga Naimi Te Kadareja

  By Enis Sulstarova


  Kliko siper librit 11. #11
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  21-05-2008
  Vendndodhja
  ne nota humori
  Postime
  2,593
  Faleminderit
  0
  8 falenderime nė 8 postime
  RRETH PERHAPJES SĖ ISLAMIT NDĖR SHQIPTARĖT
  By Autore te ndryshem


  Kliko siper librit

  PĖRHAPJA E ISLAMIT
  By Sami Frasheri


  Kliko siper librit 12. #12
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  21-05-2008
  Vendndodhja
  ne nota humori
  Postime
  2,593
  Faleminderit
  0
  8 falenderime nė 8 postime
  ZHVILLIMI I KULTURĖS ISLAME TE SHQIPTARĖT GJATĖ SHEKULLIT XX
  By Dr. RAMIZ ZEKAJ


  Kliko siper librit


  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga _Mersin_ : 08-03-2011 mė 09:39

 13. #13
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  21-05-2008
  Vendndodhja
  ne nota humori
  Postime
  2,593
  Faleminderit
  0
  8 falenderime nė 8 postime
  PSE ISLAMI?
  By Dr.Jusuf Kardawi


  Kliko siper librit


  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga _Mersin_ : 08-03-2011 mė 09:46

 14. #14
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  21-05-2008
  Vendndodhja
  ne nota humori
  Postime
  2,593
  Faleminderit
  0
  8 falenderime nė 8 postime
  Deklarata Islame
  By Ali izetbegovic


  Kliko siper librit


  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga _Mersin_ : 09-03-2011 mė 05:48

 15. #15
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  21-05-2008
  Vendndodhja
  ne nota humori
  Postime
  2,593
  Faleminderit
  0
  8 falenderime nė 8 postime
  Komploti Boteror
  By Nikola Nikolov


  Kliko siper librit 16. #16
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  21-05-2008
  Vendndodhja
  ne nota humori
  Postime
  2,593
  Faleminderit
  0
  8 falenderime nė 8 postime
  /Bibla Kurani dhe shkenca(Shqip)
  By Dr Maurice Bucaille


  Kliko siper librit 17. #17
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  21-05-2008
  Vendndodhja
  ne nota humori
  Postime
  2,593
  Faleminderit
  0
  8 falenderime nė 8 postime
  Krijimi i Universit
  ,

  By Harun Yahya


  kliko mbi liber  Gjunjezimi i Evolucionit,
  By Harun Yahya


  kliko mbi liber

  Fatkeqesite qe solli darvinizmi
  By Harun Yahya


  kliko mbi liber 18. #18
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  21-05-2008
  Vendndodhja
  ne nota humori
  Postime
  2,593
  Faleminderit
  0
  8 falenderime nė 8 postime
  Transformimi gytetėrimor dhe bota muslimane
  By Ahmet Davutoǧlu


  Kliko siper librit 19. #19
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  21-05-2008
  Vendndodhja
  ne nota humori
  Postime
  2,593
  Faleminderit
  0
  8 falenderime nė 8 postime
  Historia e feve
  By Ekrem Sarikēioglu


  Kliko siper librit

  Orientalizmi
  Orientalizmi Koncepte Perendimore Per Orientin

  By Edward W. Said


  Kliko siper librit


  Letrat e Muhammedit a.s
  By Sulltan Ahmed Kureshi


  Kliko siper librit 20. #20
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  21-05-2008
  Vendndodhja
  ne nota humori
  Postime
  2,593
  Faleminderit
  0
  8 falenderime nė 8 postime
  Pėrplasja e qytetėrimeve dhe ribėrja e rendit botėror
  By Samuel P. Huntington


  Kliko siper libritFaqja 0 prej 2 FillimFillim 12 FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •