Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 7
 1. #1

  Unhappy Kėrkoj Lek Plepin

  Do kisha deshire qe dikush qe njeh zotin Lek Plepi , ta lajmeroje se dua te me ktheje parate qe mi ka marre borxh.  Keto para, ja dhash kur hodhi kantidaturen per president, qe te me ndimonte me ndonje vend pune ne presidence. Por pasi fitoj, nuk eshte ber me i gjalle dhe ka nderruar edhe numrin e cel dhe as ne presidence nuk me lene ti afrohem.  Faleminderit per ndihmen
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga EuroStar1 : 28-02-2011 mė 16:10
  Revolution 1848

 2. #2
  100%shqiptare Maska e loneeagle
  Anėtarėsuar
  25-04-2002
  Vendndodhja
  not where i want to be
  Mosha
  40
  Postime
  4,224
  lol po ti e di ku ndodhet shko e bej nje viziti ose hap ceshtjen ne court civil. btw cfare presidenti eshte ky???
  I LOVE GOD

  j&g

 3. #3
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  30-11-2010
  Postime
  314
  Lek Plepin po e kerkojne dhe ketu
  Everyday is a gift, that's why they call it the present

 4. #4
  i/e regjistruar Maska e joss
  Anėtarėsuar
  15-09-2005
  Postime
  311
  javen qe kaloi nje lek plepi qe bente tekste kengesh e muzike ka qene ne studiot e top chenell ne emisionin e mengjezit, nuk ja pashe fytyren se isha ne makine..........

 5. #5

 6. #6
  i/e regjistruar Maska e Endless
  Anėtarėsuar
  17-08-2007
  Vendndodhja
  Shqiperi
  Postime
  5,119
  e ke te premten te Cani po he
  Without deviation from the norm, progress is not possible

 7. #7
  Lab 100% Maska e Station
  Anėtarėsuar
  26-02-2010
  Vendndodhja
  Shqipėri
  Postime
  6,624
  Ke tė fala nga Lek Rrapi dhe Lek Ahu.
  Lek Plepin nuk e gjeta dotė sado qė i dėrguam edhe fletė thirrje pėr nė zbor.

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •