Close
Faqja 0 prej 2 FillimFillim 12 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 25
  1. #1
    Maska e *Babygirl*
    Anëtarësuar
    06-07-2006
    Vendndodhja
    Local Disk :D
    Postime
    910

    Lulëzim Basha, kandidati i PD për Tiranën

    Aldo Bumçi: Lulëzim Basha, kandidati ynë për Tiranën

    Lulëzim Basha konfirmohet kandidati i PD-së për Bashkinë e Tiranës.

    Kreu i PD-së për Tiranën Aldo Bumçi e ka konfirmuar lajmin per RTV “Ora News” ndërsa shton se Basha ka filluar punën për garën elektorale.

    Ndërkaq, Bumci tha se “Basha po punon fuqishëm për strukturat e Tiranës dhe se kandidatura është e mbështetur nga seksioni i Tiranës”.

    “ORA NEWS”
    Mos jeto pa buzëqeshur...sepse dikush në këtë botë jeton nga buzëqeshja jote ...!

  2. #2
    i/e regjistruar Maska e Brari
    Anëtarësuar
    23-04-2002
    Postime
    18,826
    eshte rival i forte lul basha..

    mafia kanibale ose si e ka nickun ne media..selia roze.. e ndjen kte..

    prandaj dhe organizuan 21 janarin..

    qe te "nxijne" lulin..

    mblodhen gjith kriminelet e tyre qe nga gerqia e deri ne koplik.. e ben masakren.. e 21 janarit..e pastaj i futen dhe nga nji plumb ca zorraxhive te vet qe nuk perbejne ndonji soj me rendesi per nomenklaturen ed ruciste bllokqeniste..

    suksese lul bashes.. ky burr shteti qe ne pak vite ka bere aq shum per shqiperine e kosoven..

  3. #3
    Basha do te kete shume probleme me rivalet e tij te brendshem ne PD se sa me PS.

    Ai do te kete kunder doren e Topit, Besnik Mustafen, Olldashin etj dhe zedhenesit te tyre Mero Baze.

    Berisha duhet te luaje rolin qe duhet ne keto raste, duke e shkundur PD nga gjumi dimeror dhe duke afruar keshilletare te huaj qe te bejne nje fushate moderne, larg sharjeve dhe ofendimeve personale ndaj Rames, por duke paraqitur ne menyre konkrete se c'do te bejne te nesermen e 8 majit ne Tirane.

    Fushata me e mire do te behej nese do te injorohej Rama (apo kusho qofte ne vend te tij) krejtesisht, duke e trajtuar ate si nje njeri ordiner.

    Mos u merrni me kundershtarin, por merruni me qytetarin!

  4. #4
    JUDO Maska e Gogi
    Anëtarësuar
    10-08-2008
    Vendndodhja
    Prishtinë
    Postime
    1,669
    Lulezim Basha do ta fitoj Tiranen, do ta mund bindshem Edi Ramen.

    Vetem mundemi te ja urojme fitoren Lulezim Bashes.

    Urime ...!

  5. #5
    Lab 100% Maska e Station
    Anëtarësuar
    26-02-2010
    Vendndodhja
    Shqipëri
    Postime
    6,624
    Citim Postuar më parë nga Brari Lexo Postimin
    suksese lul bashes.. ky burr shteti qe ne pak vite ka bere aq shum per shqiperine e kosoven..
    Je i pa parë, je i pa zëvëndësushëm në koqllëkun tënd, urime ju sapo fituat një fletë lavdërimi.
    Ka plotë që ngatërrojnë m.utin për hallvë por të paktë janë ata që e pranojnë publikisht.

  6. #6
    Aaaaaaaaa Luli e meriton, jo vetem sepse eshte jurist, por mbi te gjitha shihe cfare mashkulli eshte, dy meter djale, zeshkan po, fytyre te bukur po....t'i qeteson syte kur e sheh. Te ka lezet shpirti, King fare!!!

  7. #7
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    12-02-2011
    Vendndodhja
    Antarkdite
    Postime
    626
    Lul Basha e ka fituar garen pa e nisur.....qytetar, djale i mire, i shkolluar ne perendim, i mire edukuar dhe minister i suksesshem me ndertimin e rruges se kombit, hyrja ne NATO dhe liberalizimin e vizave. Kaq mjafton per te mundur te tere PS se bashku!
    moj Evrope moj k*rve qemotit, ndave tokat e Shqipnise me ushqye kelyshet e Rusise

  8. #8
    i/e regjistruar Maska e kriko-38
    Anëtarësuar
    01-08-2010
    Vendndodhja
    ketu afer
    Postime
    687
    A eshte e vertet se Lulzim Basha ka kryer studimet ne Holand apo ndonje vend tjeter:
    kush ka info ju lutem..dua ta di
    kam ndegjuar se ne Holand po sa eshte e sakt kjo nuk e di............

  9. #9
    i/e regjistruar Maska e Brari
    Anëtarësuar
    23-04-2002
    Postime
    18,826
    eshte aq i afte dhe i mire lul basha o stasi sa ju per te perballuar ate vajtet e organizuat 21 janarin.. dhe i futet nga nje ko.qe plumb garde qe mezi i gjeti Cukua juaj.. ca horrave tuaj.. e pastaj organizuar dhe estrade me varrimet e tyre..

    e sheh cju beri luli mo..
    ai i vetem ju qindra mijra kanibale kunder tije..

  10. #10
    Mire ështe puna mire Maska e PLAKU
    Anëtarësuar
    19-05-2002
    Postime
    2,443
    Nese vertete L.basha ashete ashtu si e tregoni, vertete e meriton te jet ne krye te punes. Mu per ate edhe kuqaloshet se len gje pa shpif kunder Lulit!! Sa here krrokasin kjo raca e kuqe per ndonje shqyptar, aty dihet se aj ashete i mire per Kombin.
    Pa Kosovë e Çamëri nuk ka Shqipëri

  11. #11
    I love god
    Anëtarësuar
    23-02-2007
    Postime
    8,043
    Citim Postuar më parë nga Yes* Lexo Postimin
    Aaaaaaaaa Luli e meriton, jo vetem sepse eshte jurist, por mbi te gjitha shihe cfare mashkulli eshte, dy meter djale, zeshkan po, fytyre te bukur po....t'i qeteson syte kur e sheh. Te ka lezet shpirti, King fare!!!
    goxha kompliment.

    nuk dukesh si e PD

  12. #12
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    22-01-2011
    Postime
    2,425
    Tiranes i duhet nje burre si Lul Basha.
    Ai eshte njeri shume serioz dhe patjeter do vere rregull ne Tirane.

  13. #13
    Maska e *Babygirl*
    Anëtarësuar
    06-07-2006
    Vendndodhja
    Local Disk :D
    Postime
    910
    Luli i vocerr njehere duhet te jap llogari:
    1.Ku shkuan 1.300.000,000 euro qe vjedhi ne' Rugen e Kombit'
    2.Vrau 4 qytetare te pafajshem me '21 janar'
    Mos jeto pa buzëqeshur...sepse dikush në këtë botë jeton nga buzëqeshja jote ...!

  14. #14
    i/e regjistruar Maska e D&G Feminine
    Anëtarësuar
    08-08-2003
    Postime
    2,659
    Citim Postuar më parë nga Ziti Lexo Postimin
    Tiranes i duhet nje burre si Lul Basha.
    Ai eshte njeri shume serioz dhe patjeter do vere rregull ne Tirane.
    Luli eshte shume i qeshur, cne serioz, lol
    Kam qelluar nje here ne avion, Luli erdhi me 5 min vonese dhe keta shoqeruesit e vet mezi po e mbanin pa nisur avionin. Vjen Luli gjithe buzeqeshje "Gjes, gjes" lol Te gjithe te tjeret me fytyra te vrejtura.

    Babygirl, ata te 4 i ka dhene Sala urdher per ti vrare, kush e pyet Lulin per keto gjera, Sala e ka garden ne dore.
    Me ata saliste qe ka PD momentalisht Luli duket me i miri per Tiranen.
    Po PS ke do veje kandidat? S'e besoj se vazhdon prape me Edi Ramen?

  15. #15
    Citim Postuar më parë nga Brari Lexo Postimin





    mblodhen gjith kriminelet e tyre qe nga gerqia e deri ne koplik.. e ben masakren.. e 21 janarit..e pastaj i futen dhe nga nji plumb ca zorraxhive te vet qe nuk perbejne ndonji soj me rendesi per nomenklaturen ed ruciste bllokqeniste..
    ..
    Se kuptoj se cfar do te thot ky me kte...

    me ndihmoni ju lutem
    ”Ti, Shqipëri, Më Jep Nder, Më Jep Emrin Shqiptar”

  16. #16
    Per krikon: Po , Lulzim Basha ka kryer studimet per juridik ne Hollande.

    Sa per ty drague; ne fakt nuk jam me PD, jam e papolitizuar, por qe Luli eshte king kete nuk e luan topi; dy meter mashkull, pastaj te jete nje 38 vjecar si ai aq King jane te rralle, se zakonisht meshkujt kur kalojne te 30-tat ngjajne si pleq
    Ka dhe nje buzeqeshje qe ta heq gjithe stresin kur e sheh

  17. #17
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    22-01-2011
    Postime
    2,425
    Citim Postuar më parë nga D&G Feminine Lexo Postimin
    Luli eshte shume i qeshur, cne serioz, lol
    ti po ben gallate apo e ke me te vertete?
    serioz si personalitet, punon seriozisht, sepse nuk mund te quhet qesharak ai qe buzeqesh. buzeqeshja eshte miresjellje, dipllomaci
    qesharak mund te quhet ai qe nuk buzeqesh kurre si psh Gramos Ruci i PS-se.

  18. #18
    i/e regjistruar Maska e Endri_
    Anëtarësuar
    16-02-2011
    Vendndodhja
    Tr
    Postime
    1,165
    Ktij do ja bejne sic ja bene Olldashit ,e diskreditoi vete PD. Humbi zgjedhjet me 25000 mije vota dhe tani eshte dora trete ne parti sepse askush ska me besim tek ai.

    Basha do kete te njejtin fat.
    Sidomos me aferat e rruges kombit dhe vrasjet e 21 janarit vetem sa ja lehteson punen Rames.
    Kanditat me i denje do ishte Gerti Bogdani sesa Lul Basha.

  19. #19
    i/e regjistruar Maska e D&G Feminine
    Anëtarësuar
    08-08-2003
    Postime
    2,659
    Citim Postuar më parë nga Ziti Lexo Postimin
    ti po ben gallate apo e ke me te vertete?
    serioz si personalitet, punon seriozisht, sepse nuk mund te quhet qesharak ai qe buzeqesh. buzeqeshja eshte miresjellje, dipllomaci
    qesharak mund te quhet ai qe nuk buzeqesh kurre si psh Gramos Ruci i PS-se.
    lol
    S'e paske idene e shqipes, i qeshur dhe qesharak jane dy gjera te ndryshme.
    As per Rucin s'mund te thuash qesharak. Sala po, eshte tamam qesharak dhe tragjik ne te njejten kohe.
    Ndryshuar për herë të fundit nga D&G Feminine : 24-02-2011 më 19:05

  20. #20
    Larguar Maska e Noellag
    Anëtarësuar
    23-09-2009
    Vendndodhja
    Ne zemrat tuaja
    Postime
    2,583
    4 viktima po perdoren politikisht si fushate kunder kanditatit te bashkise te Tiranes per nje qellim te vetem : te perfitojne politikisht ne elektorat. 4 shpirtrat te vdekur po perdoren per kapitale politike nga njerez primitive qe nuk kane te bejne me natyren njerezore.

    Babygirl , une kam nje pyetje per ty : Nese do ishte qeveria e Edi Rames ne 21 janar dhe do ishte vrare dikush qe ti e ke shum perzemert dhe Sali Berisha apo simpantizantet e tij e perdorin si argument per qellime politike , do e pranoje si argument ? Ti moj Baby Girl je nje nga ata njerez qe shkelin mbi viktimat per perfitime politike. Cfar lloj njeriu je ti kur per partine tende ben politike me te vdekurit ?

    Edhe nese e ka vrare vertet Basha apo Berisha , ka nje opinion publik qe e denon, ka nje shoqeri qe e denon, dhe ne fund vota e denon. Nuk duhet te perdoret te vdekurit per politike .
    Ndryshuar për herë të fundit nga Noellag : 24-02-2011 më 19:17
    Larguar

    Duhet te perjetosh shume qe te behesh njeri

Faqja 0 prej 2 FillimFillim 12 FunditFundit

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund të hapni tema të reja.
  • Ju nuk mund të postoni në tema.
  • Ju nuk mund të bashkëngjitni skedarë.
  • Ju nuk mund të ndryshoni postimet tuaja.
  •