Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 18
 1. #1
  In Flames Maska e dimegeni
  Anėtarėsuar
  23-04-2002
  Vendndodhja
  Göteborg
  Postime
  371

  Punime dixhitale

  Nuk e di sa i perhapur eshte ky lloj arti,mua me pelqyen shume keto punime
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  

 2. #2
  In Flames Maska e dimegeni
  Anėtarėsuar
  23-04-2002
  Vendndodhja
  Göteborg
  Postime
  371

  ajo siper quhet "Lufte"

  Endrra kjo poshte
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  

 3. #3
  In Flames Maska e dimegeni
  Anėtarėsuar
  23-04-2002
  Vendndodhja
  Göteborg
  Postime
  371

  Syri

  ..
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  

 4. #4
  In Flames Maska e dimegeni
  Anėtarėsuar
  23-04-2002
  Vendndodhja
  Göteborg
  Postime
  371

  Petlla

  truri
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  

 5. #5
  i/e regjistruar Maska e ChuChu
  Anėtarėsuar
  03-06-2002
  Vendndodhja
  nyc
  Postime
  3,402
  Nga jane marre? Te kujt jane punimet? Te tuat?

 6. #6
  In Flames Maska e dimegeni
  Anėtarėsuar
  23-04-2002
  Vendndodhja
  Göteborg
  Postime
  371

  se di kete

  vejini vet nje titull
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  

 7. #7
  carpe diem Maska e drini_nė_TR
  Anėtarėsuar
  28-09-2002
  Vendndodhja
  Tiranė, AL
  Mosha
  39
  Postime
  1,585
  Dimegeni vet i ke bėrė kėto punime?
  Gjithėsesi do t'ishte interesant qė tė flisje pėr autorin, dhe sesi i ka bėrė nėse e di.
  Pėrshėndetje
  drini.

 8. #8
  In Flames Maska e dimegeni
  Anėtarėsuar
  23-04-2002
  Vendndodhja
  Göteborg
  Postime
  371
  Kuqka dhe Drini!
  Nuk jane te miat,mi derguan me mesazh se e dine qe i kom qef keto gjera.
  Per ti bere duhet te jesh ndonje kompiuter "geek" po normalisht dhe ajo nuk mjafton!!!!

  ps.meqe ra fjala te keta "geek"-sat,e dini si eshte moto e tyre apo jo?
  "Never get drunk"
  Sa pa kuptim!!
  Discover me like emptiness.......

 9. #9
  Administratore Maska e Fiori
  Anėtarėsuar
  27-03-2002
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  3,011
  Dimegen duhet te dish te shprehesh ne gjuhen e artit per te krijuar dicka te bukur ne digital. Njohuria kompjuterike dhe te qenurit "geek", perben vetem 30% te materialit baze per krijime te tilla.


  p.s. "Sa pa kuptim!" -- Nuk e di pse ky pohim me beri shume per te qeshur. Megjithese eshte i drejte. Pa dashje imagjinova dike qe ishte "shastisur" nga boshesia e dickaje - imagjinata eshte gje e madhe :rolleyes:

 10. #10
  In Flames Maska e dimegeni
  Anėtarėsuar
  23-04-2002
  Vendndodhja
  Göteborg
  Postime
  371
  Ate them dhe une Fiori,po ngaqe nuk dua ta perseris veten shume,te jesh krijues do te thote gje e madhe.Sot isha me nje cop leter ne dore dhe thoja ca mund te krijoj me kete,ti jap botes dicka te re,u mendova s'nxorra gje ne bote!!Duke filluar nga keto te voglat edhe pse duken te thjeshta kur fillon i perpunon jane te veshtira.Mbase zgjodha dhe une gabim letren se letra dihet per cfare eshte :D.Po do filloj me gjera te tjera,s'kam ku gjej ca kashte .E di qe edhe te ndertosh mullar duhet te jete art.

  Po keto punimet dixhitale jane te veshtira se po ashtu ja beja une CD-te te gjitha grupeve te medhaja muzikore!
  Discover me like emptiness.......

 11. #11
  In Flames Maska e dimegeni
  Anėtarėsuar
  23-04-2002
  Vendndodhja
  Göteborg
  Postime
  371

  Me dhimbje

  what the hell?
  just need some time to myself again
  need to bring back the old days
  when I was in control of my life


  ps.akoma nuk e di kush i bo keto punime
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  
  Discover me like emptiness.......

 12. #12
  i/e regjistruar Maska e *andrea*
  Anėtarėsuar
  09-02-2007
  Vendndodhja
  everywhere ...
  Postime
  39

  ....

  Me pelqejne shume fotot e punuara. Gjithsesi, ketej nga lagjia ime (puna ime) me eshte hapur goxha "nami" qe punoj bukur me te gjitha programet dhe "klintela" po me shtohet dita dites ;) Jane mori programesh qe mua me bejne te ndjehem mire, me qetesojne. Nuk kam asnje foto ne pc qe te mos jete e punuar te pakten 5 here me programe te ndryshme. Puna qe bej nuk ka fare lidhje me kete, eshte thjesht pasion. I adhuroj te gjitha ngjyrat dhe e kam te pamundur te mos merrem me to. Kush ka pakashume te njejtin "hob" me mua, i uroj pune te mbare dhe sa me shume krijime te bukura!
  Everything has its opposite: although this is never absolute, only relative... :)

 13. #13
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  25-11-2008
  Postime
  2

  World War III  Origjinali


  Kjo qyteze eshte Presheva :)
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga E=mc² : 28-05-2009 mė 11:56 Arsyeja: Temėn po e transferojė tek (Arti Shqiptar) seksioni "Punime Dixhital".

 14. #14
  i/e larguar Maska e Gordon Freeman
  Anėtarėsuar
  03-05-2009
  Vendndodhja
  .
  Postime
  2,895

  Ni punim i punum prej meje.

  Nuk o far punimi i mir me fotoshop osht bo me Powerpoint ama asht punu krejt nga une...


  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga E=mc² : 02-06-2009 mė 13:46 Arsyeja: Postimet u lėvizėn nga unė pėr arsye se ekziston njė temė pėr "Punime Dixhitale".

 15. #15
  E keqja s'ka fund Maska e Henea
  Anėtarėsuar
  25-05-2009
  Postime
  119
  Citim Postuar mė parė nga Kronikė Lexo Postimin
  Nuk o far punimi i mir me fotoshop osht bo me Powerpoint ama asht punu krejt nga une...


  Punim i mire dhe interesant.

 16. #16
  i/e regjistruar Maska e busavata
  Anėtarėsuar
  22-10-2008
  Vendndodhja
  Gjilan
  Postime
  4,023
  edhe mua po me duket punim i mir
  me elemente komtare, religjioze....
  diqysh sikur Santana po me duket
  Corazón espinado
  BRAVO Kronikė

 17. #17
  i/e larguar Maska e Gordon Freeman
  Anėtarėsuar
  03-05-2009
  Vendndodhja
  .
  Postime
  2,895
  Qe edhe njo tjeter me paint!


 18. #18

Tema tė Ngjashme

 1. Punime te zakonshme, te bera ne Artlantis...
  Nga RinorZ nė forumin Arti shqiptar
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 13-01-2009, 17:15
 2. Aparatet Fotografike Dixhitale
  Nga diikush nė forumin Ndihmoni njėri-tjetrin
  Pėrgjigje: 25
  Postimi i Fundit: 17-02-2006, 08:16

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •