Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 13
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  02-10-2002
  Vendndodhja
  Tirana-Albania
  Postime
  73

  Thumbs up Aleanca Popullore garon ne zgjedhjet e 8 majit

  A ka burra dhe gra te mencura dhe patriote qe nuk jane te angazhuar dhe duan te kandidojne per Aleancen Popullore PAP

  Jemi nje parti politike e qendres, qe do garojme dhe ne rradhet tona jane te majte dhe te djathte qe bashkohen ne qender, te pa angazhuar dhe njerez qe nuk gjejne veten apo hapesira kandidimi tek partite e medha.
  Nje pjese do jene nga emigracioni, njerez me mentalitet dhe vision perendimor, qe duan te kontribojne per zhvillimet demokratike ne Shqiperi. Nuk jemi as rrjedhje as devijim i ndonje partie politike, por jemi krijuar nga nje grup teknicienesh me kariere te mjaftueshme ne strukturat e shtetit si nje nevoje e kohes per te terheque ate pjese prej 40 perqind qe nuk shkon ne votime.
  Jemi prezent ne pothuajse ne nje pjese te mire te qyteteve kryesore te vendit dhe ne shume zona periferike te ketyre qyteteve dhe me nje shtrirje modeste ne emigracion, kryesisht ne Itali dhe ne Greqi.
  Nje levizje popullore, me kontributin e saj ne voten e lire, me kontribute njerezore dhe vlera, synon te ndikoj e pse jo edhe te marre pjese ne qeverisjen e vendit, per te qene nje parti qe synon te aderoj ne partite popullore europiane.
  Jeni te mirepritur per te bashkepunuar.

 2. #2
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  22-01-2011
  Postime
  2,425
  si quhesh ti shefi i partise?
  po program a ka kjo aleanca jote?

 3. #3
  Mjedisor Maska e Edvin83
  Anėtarėsuar
  20-03-2006
  Vendndodhja
  Tallinn
  Postime
  4,671
  Citim Postuar mė parė nga FATJON SOFTA Lexo Postimin
  A ka burra dhe gra te mencura dhe patriote qe nuk jane te angazhuar dhe duan te kandidojne per Aleancen Popullore PAP

  Jemi nje parti politike e qendres, qe do garojme dhe ne rradhet tona jane te majte dhe te djathte qe bashkohen ne qender, te pa angazhuar dhe njerez qe nuk gjejne veten apo hapesira kandidimi tek partite e medha.
  Nje pjese do jene nga emigracioni, njerez me mentalitet dhe vision perendimor, qe duan te kontribojne per zhvillimet demokratike ne Shqiperi. Nuk jemi as rrjedhje as devijim i ndonje partie politike, por jemi krijuar nga nje grup teknicienesh me kariere te mjaftueshme ne strukturat e shtetit si nje nevoje e kohes per te terheque ate pjese prej 40 perqind qe nuk shkon ne votime.
  Jemi prezent ne pothuajse ne nje pjese te mire te qyteteve kryesore te vendit dhe ne shume zona periferike te ketyre qyteteve dhe me nje shtrirje modeste ne emigracion, kryesisht ne Itali dhe ne Greqi.
  Nje levizje popullore, me kontributin e saj ne voten e lire, me kontribute njerezore dhe vlera, synon te ndikoj e pse jo edhe te marre pjese ne qeverisjen e vendit, per te qene nje parti qe synon te aderoj ne partite popullore europiane.
  Jeni te mirepritur per te bashkepunuar.
  Kerkova ne internet, por nuk gjeta ndonje faqe interneti apo te dhene per kete parti. Mund te jepet me shume informacion?

 4. #4
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  30-08-2006
  Vendndodhja
  askund
  Postime
  9,009
  suksese.....
  JO SEKS PARA MARTESE

 5. #5
  Djalė Drenice Maska e Lexuesi_
  Anėtarėsuar
  18-06-2010
  Vendndodhja
  Ne vendin e ngjarjeve
  Postime
  6,015
  Prapa qdo partije te re qendron nje parti e vjeter. Pike.

 6. #6
  krenar qe jam malsor..... Maska e _MALSORI_
  Anėtarėsuar
  21-07-2005
  Vendndodhja
  diku neper bote
  Postime
  2,638

  valla

  valla more fatjon pak parti kishim sa qe u dasht edhe partija jote..nuk thone kot '' dy shqiptare - tre parti ''..merre me lang se mishi eshte sosur trim..e kan ngrene te tjere para teje..je kujtuar vone...
  a do male me debore,trima te forte dhe malsore,fort bujare dhe burrerore,shko ne kukes i ke me dore.

 7. #7
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  22-01-2011
  Postime
  2,425
  te krijosh parti te re eshte biznesi me i mire ne shqiperi.

 8. #8
  i/e regjistruar Maska e Brari
  Anėtarėsuar
  23-04-2002
  Postime
  18,827
  vazhdo Fatjon e na informo se cfar ka te vecante programi juaj!

  cfar ju dallon nga 2 partite kryesore?

  cfar ju pelqen ose nuk ju pelqen tek Ps ?

  po tek PD-ja?

 9. #9
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  02-10-2002
  Vendndodhja
  Tirana-Albania
  Postime
  73

  Kur hyj ne kete site, gjendem mire sepse gjej zera interesante dhe njerez qe diskutoj

  Kur je ne nje site si ky, ndjehesh mire, por kur gjen ndonje fyerje dhe kjo fyerje vjen nga emra me pseudonim, pendohesh dhe behesh me indiferent ne kete hapesire mbare shqipetare.
  Shpresoj te gjej ate klime qe kam gjetur ne shume vite ketu.
  Sa per pčartite politike, shqiperise nuk i vjen asgje e keqe nga kjo gje, perkundrazi pe aq kohe sa ato nuk marrin fonde publike dhe jetojne me fondet apo shpenzimet e veta, aspak nuk zbehet demokracia perkundrazi behet me e plote.
  Kjo parti ka shume keshilltare, edhe ne Bashkine e Tiranes dhe ne shume komuna dhe bashki te tjera, Partia eshte e re jo ne formim te saj, por ne mentalitete e saj europiane. Ne keto zgjedhje do garojne edhe shqipetare nga emigracioni qe perfaqesojne nje pjese te Comunitetit shqiptar te italise.

 10. #10
  Dark Angel Maska e smokkie
  Anėtarėsuar
  08-01-2004
  Vendndodhja
  verdalle
  Postime
  1,137
  Cila eshte mesatarja e moshes se anetareve themelues te kesaj partie?
  Keni qene spiuna ne kohen e xhaxhit?
  Cdo gje eshte relative...

 11. #11
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  12-02-2011
  Vendndodhja
  Antarkdite
  Postime
  626
  Citim Postuar mė parė nga FATJON SOFTA Lexo Postimin
  Kur je ne nje site si ky, ndjehesh mire, por kur gjen ndonje fyerje dhe kjo fyerje vjen nga emra me pseudonim, pendohesh dhe behesh me indiferent ne kete hapesire mbare shqipetare.
  Shpresoj te gjej ate klime qe kam gjetur ne shume vite ketu.
  Sa per pčartite politike, shqiperise nuk i vjen asgje e keqe nga kjo gje, perkundrazi pe aq kohe sa ato nuk marrin fonde publike dhe jetojne me fondet apo shpenzimet e veta, aspak nuk zbehet demokracia perkundrazi behet me e plote.
  Kjo parti ka shume keshilltare, edhe ne Bashkine e Tiranes dhe ne shume komuna dhe bashki te tjera, Partia eshte e re jo ne formim te saj, por ne mentalitete e saj europiane. Ne keto zgjedhje do garojne edhe shqipetare nga emigracioni qe perfaqesojne nje pjese te Comunitetit shqiptar te italise.

  Plako, taljonet bojne mire te merren me Rubin e mos te fusin turit aty ku nuk duhet!
  Kjo eshte nje tentative Taljono-Edveriste per te hequr votat Lul Bashes, por jeni te pa shprese ti dhe ata qe ju kane organizuar!
  moj Evrope moj k*rve qemotit, ndave tokat e Shqipnise me ushqye kelyshet e Rusise

 12. #12
  i/e regjistruar Maska e mesuesi_1
  Anėtarėsuar
  27-06-2009
  Vendndodhja
  ne shkolle
  Postime
  2,050
  Aleanca Popullore = Aleanca Nazionale (partia fashiste ne itali)
  "They will not control us, We will be victorious"

 13. #13
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  10-07-2006
  Vendndodhja
  tirane
  Postime
  323
  para kohesh me pare degjoj njerin qe duke therrit me te madhe shante ata qqe fitun zgjedhjet....c esht ky mlitant kaq i eger?pyes njerin...esht i kad;hgh....demek i forces fituese,si o e munme? epo s i kan dhon noj pun hala ,e pranaj bertet.....

  Nokush mun e quj t arsyshme kte deri ktu ne derexhen ku kemi ra ,si ndregjegja a me mir me vetdijen personale e kolektive.....por mas nja tre mujesh vec kur e shof prap ket zotnin...prap therriste po tashti ne drejtim te kundert te politikes apo atyne qe kishte thon nja tre muj mo par.....tashti vesh me kostum a ca rrobe te reja....ja kishin zon gojen me llokem....kjo o politika jon ky o humusi ktushem a i joni.....

  uroj qe te dali noj parti ....kush jep bes nuk lyp pjes...qe i ruhet gjykimit jo aq atij me gjukatsa me togat mo t mira e t buuukra s bohet, por mo teper Gjykimit t Fundit....kto mun t ishin muslimont o njerzit me verte fetar n pergjithsi....por ene kto ,deri ne i far pike thyhen...cila esht zgjidhja?

  Z.Softa.kom pershtypjen se para nja 10 a 12 vitesh kemi kemby pes pare muhabet ....ju uroj suksese....te voglat ...ato jon te munshme kshu si jon punet ....

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •