Close
Faqja 2 prej 26 FillimFillim 123412 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 40 prej 514
  1. #21
    i/e regjistruar Maska e Endri_
    Anėtarėsuar
    16-02-2011
    Vendndodhja
    Tr
    Postime
    1,165
    Milani neser o gjysmak.
    Une jom per 1.

  2. #22
    Hands up! Maska e Jack Watson
    Anėtarėsuar
    30-04-2007
    Vendndodhja
    Tiron'
    Postime
    4,549
    ēa formacioni ka Milani??? Unė e di qė shkon me gjith lojtarėt kryesor...
    Life's too short to remove USB safely.

  3. #23
    i/e regjistruar Maska e Endri_
    Anėtarėsuar
    16-02-2011
    Vendndodhja
    Tr
    Postime
    1,165
    po ca lojtaresh kryesor ....

    Casannos si lejohet me lujt.
    Emanuelsonit gjithashtu
    as van bomelit
    Ai princi u vra me juven

    me gattuzon do luni ,gjyshin oddo ,ca jane ato jankulovskat ene flaminit + ibra - pato ne sulm.

  4. #24
    Emathia Maska e MaDaBeR
    Anėtarėsuar
    20-05-2003
    Vendndodhja
    Nė ēdo vend ku ka jetė
    Postime
    5,321
    Ac Milan mund te luaje me kete formacion:

    Abiati, Nesta, Yepes, Abate, Jankulovsi, T. Silva, Flamini, Sedorff, Robinho, Pato, Ibrahimovic.
    Pėr inad tė Djallit dhe Shqyptarėvet, Zoti ka me mbajtė Shqypninė mė kambė me nder e me lumni

  5. #25
    Emathia Maska e MaDaBeR
    Anėtarėsuar
    20-05-2003
    Vendndodhja
    Nė ēdo vend ku ka jetė
    Postime
    5,321
    Inzaghi po rikuperon dėmtimin: Kthimi im nuk ėshtė i largėt

    “Shpresoj tė rikthehem sė shpejti. Qėllimi im ėshtė ta pėrmirėsojė numrin e golave tė shėnuar nė garat evropiane”, ka thėnė Inzaghi

    inzaghi gol me realSulmuesi 37-vjeē i Milanit, Filipo Inzagi, i cili ende ėshtė duke u rehabilituar nga lėndimi i ligamenteve nė gju, tė cilin e pėrjetoi nė nėntor tė vitit tė kaluar, ka paralajmėruar se sė shpejti do tė rikthehet nė fushėn e gjelbėr.

    “Shpresoj tė rikthehem sė shpejti. Qėllimi im ėshtė ta pėrmirėsoj numrin e golave tė shėnuar nė garat evropiane”, ka thėnė Inzagi, tė cilin Milani e ka paraqitur nė listėn pėr ndeshjet e Ligės sė Kampionėve. Ai nuk do tė luajė nė ndeshjen e kthimit tė 1/8 sė finales kundėr Totenhemit, por nuk ėshtė e pamundur qė tė jetė i gatshėm pėr ēerekfinale, nė rast se kuqezinjtė arrijnė tė kalojnė nė kėtė fazė.

    I pyetur nėse do tė mund tė pėrballojė konkurrencėn me Ibrahimovicin, Paton, Robinjon dhe Kasanon nė sulm, veterani Inzagi ėshtė shprehur: “Do tė pėrgjigjem kėshtu: njė ditė pas lėndimit tim e gjithė skuadra erdhi tė mė pėrshėndeste. Kjo gjė mė emocionoi shumė. Nuk mendoj se kthimi im do tė shkaktojė probleme, pėrkundrazi do tė na jap mė shumė opsione nė sulm. Nėse do tė mendoja se shkaktoj probleme, atėherė do tė tėrhiqesha”.

    "Ikub Info"
    Pėr inad tė Djallit dhe Shqyptarėvet, Zoti ka me mbajtė Shqypninė mė kambė me nder e me lumni

  6. #26
    i/e regjistruar Maska e puroshkodran
    Anėtarėsuar
    07-02-2008
    Postime
    3,635
    Citim Postuar mė parė nga MaDaBeR Lexo Postimin
    Ac Milan mund te luaje me kete formacion:

    Abiati, Nesta, Yepes, Abate, Jankulovsi, T. Silva, Flamini, Sedorff, Robinho, Pato, Ibrahimovic.
    ka mundsi me rekuperu boa

  7. #27
    ►ⓣⓘ®ⓞɳ©◄™ Maska e [PaRTiZoNi]
    Anėtarėsuar
    19-02-2009
    Vendndodhja
    ▬►ⓋⓛⓅ◄▬
    Postime
    2,531
    Citim Postuar mė parė nga MaDaBeR Lexo Postimin
    Inzaghi po rikuperon dėmtimin: Kthimi im nuk ėshtė i largėt

    “Shpresoj tė rikthehem sė shpejti. Qėllimi im ėshtė ta pėrmirėsojė numrin e golave tė shėnuar nė garat evropiane”, ka thėnė Inzaghi

    inzaghi gol me realSulmuesi 37-vjeē i Milanit, Filipo Inzagi, i cili ende ėshtė duke u rehabilituar nga lėndimi i ligamenteve nė gju, tė cilin e pėrjetoi nė nėntor tė vitit tė kaluar, ka paralajmėruar se sė shpejti do tė rikthehet nė fushėn e gjelbėr.

    “Shpresoj tė rikthehem sė shpejti. Qėllimi im ėshtė ta pėrmirėsoj numrin e golave tė shėnuar nė garat evropiane”, ka thėnė Inzagi, tė cilin Milani e ka paraqitur nė listėn pėr ndeshjet e Ligės sė Kampionėve. Ai nuk do tė luajė nė ndeshjen e kthimit tė 1/8 sė finales kundėr Totenhemit, por nuk ėshtė e pamundur qė tė jetė i gatshėm pėr ēerekfinale, nė rast se kuqezinjtė arrijnė tė kalojnė nė kėtė fazė.

    I pyetur nėse do tė mund tė pėrballojė konkurrencėn me Ibrahimovicin, Paton, Robinjon dhe Kasanon nė sulm, veterani Inzagi ėshtė shprehur: “Do tė pėrgjigjem kėshtu: njė ditė pas lėndimit tim e gjithė skuadra erdhi tė mė pėrshėndeste. Kjo gjė mė emocionoi shumė. Nuk mendoj se kthimi im do tė shkaktojė probleme, pėrkundrazi do tė na jap mė shumė opsione nė sulm. Nėse do tė mendoja se shkaktoj probleme, atėherė do tė tėrhiqesha”.

    "Ikub Info"
    Vallaj kjo ishte mungesa mo e madhe qe do kemi ket vit , eh medet. Ka mundesi te rekuperohet ene gjyshi im nga parcela nr 7 Shesh Tufine po ashu do e fusim ne loje nga funi kampionatit
    Pogba, Pogba l'hano visto nella spiaggia che diceva VU CUMPRA


  8. #28
    Emathia Maska e MaDaBeR
    Anėtarėsuar
    20-05-2003
    Vendndodhja
    Nė ēdo vend ku ka jetė
    Postime
    5,321
    Formacionet e mundeshme jane keto:

    Tottenham: Gomes; Hutton, Dawson, Gallas, Assou-Ekotto; Lennon, Palacios, Modric, Bale; Van der Vaart; Crouch.

    Milan: Abbiati; Abate, Nesta, Thiago Silva, Jankulovski; Merkel, Flamini, Seedorf; Robinho; Pato, Ibrahimovic
    Pėr inad tė Djallit dhe Shqyptarėvet, Zoti ka me mbajtė Shqypninė mė kambė me nder e me lumni

  9. #29
    i/e regjistruar Maska e martini1984
    Anėtarėsuar
    02-04-2009
    Postime
    5,594
    Citim Postuar mė parė nga Jack Watson Lexo Postimin
    Ēuna ēa do bėjmė me Tottenhamin? Do marrim noi rezultat anej apo jo?
    Humbet,kurseji leket!

  10. #30
    i/e regjistruar Maska e martini1984
    Anėtarėsuar
    02-04-2009
    Postime
    5,594
    Citim Postuar mė parė nga MaDaBeR Lexo Postimin
    Formacionet e mundeshme jane keto:

    Tottenham: Gomes; Hutton, Dawson, Gallas, Assou-Ekotto; Lennon, Palacios, Modric, Bale; Van der Vaart; Crouch.

    Milan: Abbiati; Abate, Nesta, Thiago Silva, Jankulovski; Merkel, Flamini, Seedorf; Robinho; Pato, Ibrahimovic
    Ti palle gjithashtu

  11. #31
    i/e regjistruar Maska e martini1984
    Anėtarėsuar
    02-04-2009
    Postime
    5,594
    Citim Postuar mė parė nga MaDaBeR Lexo Postimin
    Formacionet e mundeshme jane keto:

    Tottenham: Gomes; Hutton, Dawson, Gallas, Assou-Ekotto; Lennon, Palacios, Modric, Bale; Van der Vaart; Crouch.

    Milan: Abbiati; Abate, Nesta, Thiago Silva, Jankulovski; Merkel, Flamini, Seedorf; Robinho; Pato, Ibrahimovic
    Bubi Crouch to score

  12. #32
    Emathia Maska e MaDaBeR
    Anėtarėsuar
    20-05-2003
    Vendndodhja
    Nė ēdo vend ku ka jetė
    Postime
    5,321
    Citim Postuar mė parė nga N.Lajthia Lexo Postimin
    Ti palle gjithashtu
    Si si eshte kjo?
    Pėr inad tė Djallit dhe Shqyptarėvet, Zoti ka me mbajtė Shqypninė mė kambė me nder e me lumni

  13. #33
    i/e regjistruar Maska e martini1984
    Anėtarėsuar
    02-04-2009
    Postime
    5,594
    Citim Postuar mė parė nga MaDaBeR Lexo Postimin
    Si si eshte kjo?
    Fiton Tottenham,ju njerez.
    Absolut i sigurte=
    Perse?
    Ju e kuptoni

  14. #34
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    30-08-2006
    Vendndodhja
    askund
    Postime
    9,007
    une e lujta 10 euro se fiton milani 3-0
    dhe 5 euro se fiton 4-1
    JO SEKS PARA MARTESE

  15. #35
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    21-04-2007
    Vendndodhja
    KUDO DHE ASGJEKUND
    Postime
    837
    milan dhe tifozat e milanit mburrini me historine dhe te kaluaren se per kete vit nuk ka faze tjeter per ne champions
    akoma me jankalovska e sejdorfa ,merrni ate seria a se keni rastin me te mire pasi i vetmi ekip i mundshem inter nuk eshte ne forem

    ishalla ndonje rezultat jo i thelle

  16. #36
    i/e regjistruar Maska e Endri_
    Anėtarėsuar
    16-02-2011
    Vendndodhja
    Tr
    Postime
    1,165
    Citim Postuar mė parė nga goldian Lexo Postimin
    une e lujta 10 euro se fiton milani 3-0
    dhe 5 euro se fiton 4-1
    lol

    Tashi e kuptova qe prej teje shtohen kto pikat e basteve dita dites :P. Nejse shaka.

    Por per mendimin tim modest te harxhosh 15 euro qe Milani fiton 3-0 ose 4-1 ne londer duhet t'kesh pare shume dhe si kushton rendesin e duhur se ndryshe skam si ta shpjegoj

  17. #37
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    30-08-2006
    Vendndodhja
    askund
    Postime
    9,007
    me ishte fiksu vlla prandaj i vura
    gjithsesi milani ishte shume me dobet sec e prsija une
    JO SEKS PARA MARTESE

  18. #38
    100 % shqiptar Maska e Milkway
    Anėtarėsuar
    08-01-2007
    Vendndodhja
    In the land of eagles
    Postime
    7,375
    Citim Postuar mė parė nga goldian Lexo Postimin
    me ishte fiksu vlla prandaj i vura
    gjithsesi milani ishte shume me dobet sec e prsija une
    Goldi mua me dul Milano shum shum me i mire se nga e prisja....sonte ka lujt shum me mire se ne ndeshjen e pare....por Robinjos i koft hallall qe e hupi lojen sonte

  19. #39
    i/e regjistruar Maska e Endri_
    Anėtarėsuar
    16-02-2011
    Vendndodhja
    Tr
    Postime
    1,165
    Italianet ket vit po ikin nji nga nji ,javes tjeter edhe interi rrezik merr valixhet. Shume dobet.

  20. #40
    ***VIP***
    Anėtarėsuar
    26-08-2008
    Postime
    800
    Nuk ka gje Milanista, mos u merzisni. Po nuk fituat sivjet, do fitoni vitin tjeter ose mbas 15-20 vjetesh. Ec kujtoni kohen e van bastenit se nga kohet e fundit ska asgje per tu mbajtur mend.
    Moderator, e di vet ti...

Faqja 2 prej 26 FillimFillim 123412 ... FunditFundit

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •