Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 4
  1. #1
    Moderator Maska e benseven11
    Anėtarėsuar
    10-09-2002
    Vendndodhja
    new jersey-usa
    Postime
    13,816

    Realitet me fjalor +18

    Pasi ma nxiu jeten sot ilustratori,e fillova dicka qe po beja 3 here nga e para harxhova 1 ore,nuk isha ne forme dhe mu bene nervat kacurrel fillova te shaj ato gridi faks te adobes qe nuk e bene nje program sagllam dhe marrin nga shitjet 500 $ per nje program.E lashe dal para shtepise,ora 9 e darkes dhe ja terhoqa nje cigare,po binte shi.
    Makina po kalonin dhe po mendoja,ku po shkojne keto kopila,lol.
    70% jane nje tufe moronesh qe nuk dine se ku po shkojne, just drive pa destinacion.Ndjej nje te dridhur ne xhep te pantallonave.Dikush po me merrte ne telefon.As e mora mundimin te nxirrja telefonin nga xhepi dhe shifja kush qe.
    Nuk kam ndermend ti pergjigjem telefonates tende idiote.Cfare jam une call center?fak kolls,fak You. Me ler rehat te inxhoi kete cigaren.
    Kthehem ne shtepi prape telefoni, dhe degjoj"did ju kol mi? lol Hudhe fak is this,nje ze femre e ktheu duke folur spanish,fak you you got the wrong number stupid bich,fak you egen.
    ≈♥♠♣♦≈ovguide.com/movies

  2. #2
    i/e regjistruar Maska e Endless
    Anėtarėsuar
    17-08-2007
    Vendndodhja
    Shqiperi
    Postime
    5,119
    mire ja paske bere bushtres

    po mund ta kishe fik dhe ate dreq cigare, dhe te ishte stermunduar nje cik per ti fol. si dihet mund te kishte dal dhe per mire, pas nje dite te lodhshme dhe te merzitshme.
    Without deviation from the norm, progress is not possible

  3. #3
    Cigare ishte apo nai gjethe?
    ”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”

  4. #4
    Moderator Maska e benseven11
    Anėtarėsuar
    10-09-2002
    Vendndodhja
    new jersey-usa
    Postime
    13,816
    Cigare e rregullt newport.Nuk pi weed.
    ≈♥♠♣♦≈ovguide.com/movies

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •