Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 9
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e mufitk
  Antarsuar
  11-08-2009
  Postime
  255

  Ka ndonj faqe n net me msu anglisht?

  Pershendetje doja te dija a ka ndonje faqe webi ku mundem me msu anglisht dmth mesim i gjuhes angleze online
  flm

 2. #2
  Shqiptar Maska e {A_N_G_E_L_69}
  Antarsuar
  11-03-2003
  Vendndodhja
  Switzerland
  Postime
  3,823
  Google translate te ndihmon shume

  http://translate.google.com/#
  Ti, Shqipri, M Jep Nder, M Jep Emrin Shqiptar

 3. #3
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  04-10-2007
  Postime
  118
  ketu e ke nje web ku mundesh me mesuar jo vetem English por i ke diku 40 gjuhe per ti mesuar, vetem se eshte Demo, mundesh te regjistrohesh per 2 dit dhe mbyllet prap. Nese ke E-maile mund te regjistrohesh me shum her. www.book2.de

 4. #4
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  23-07-2007
  Postime
  14
  www.livemocha.com eshte nje adres si puna e chatit ku mund te takosh shum njerez dhe te bisedosh ne qfare gjuhe deshrion et mesosh,te ndihmojn shume njerz ...

 5. #5
  i/e regjistruar Maska e Sofi _
  Antarsuar
  09-04-2011
  Postime
  494
  BBC online eshte falas: http://www.bbc.co.uk/worldservice/learningenglish/

  Une s'e kam perdorur ndonje here dhe s'di te te them se sa mund te te ndihmoj.

  Jam e sigurt qe duhet te kete dhe programe qe mund t'i shkarkosh prej diku, por s'di ku mund te kerkosh se s'me jane dashur ndonjehere. klm

 6. #6
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  30-03-2006
  Postime
  296

  Pr: Ka ndonj faqe n net me msu anglisht?

  ketu eshte FJALORI I GJUHES ANGLEZE shumica e fjaleve ka shqiptime

 7. #7
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Antarsuar
  19-02-2015
  Postime
  1,812

  Pr: Ka ndonj faqe n net me msu anglisht?

  Mso anglisht: 200 fjali t thjeshta - pr fillestar
  Learning Phrases with Chris
  Published on Apr 6, 2018
  Mso anglisht: - 200 fjali t thjeshta - pr fillestar
  ABONOHU: https://www.youtube.com/channel/UCCIW...

  Msime gjermanisht: 200 fjali t thjeshta - pr fillestar


 8. #8
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Antarsuar
  19-02-2015
  Postime
  1,812

  Pr: Ka ndonj faqe n net me msu anglisht?


  Shqip - Anglisht . Kursi 100 msime + TEKST

  INTERNETUS
  Published on May 5, 2017

 9. #9
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  05-09-2019
  Postime
  6

  Pr: Ka ndonj faqe n net me msu anglisht?

  Ndryshuar pr her t fundit nga ErvinSh : 13-09-2019 m 05:27

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •