Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 9 prej 9
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  06-01-2011
  Postime
  122
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Fjalor Shqip Shpjegues 0.1

  Ja nje fjalor shpjegues nga une ja vlen me e perdor

  http://www.2shared.com/file/mVG5b4ma...Shpjegues.html

 2. #2
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  27-10-2007
  Postime
  833
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  Link is not valid?

 3. #3
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  06-01-2011
  Postime
  122
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  hhah qka je tuj than be qysh sbon bon bon

 4. #4
  i/e regjistruar Maska e iliros
  Anėtarėsuar
  25-10-2010
  Postime
  65
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Po po, Linku Valid

  Po programi ka problem dicka nuk po me instalohet
  The application Failed to instalize properly(0xc0000135). Click on Ok to teminate the application

 5. #5
  i/e regjistruar Maska e tr0p0jan
  Anėtarėsuar
  09-04-2008
  Vendndodhja
  ATJe Ku S`Ke Qene NDoNJeHeRe Ti.
  Postime
  105
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Ik mer ti l3g3n cjane kto qe hedh ktu.Do me hy ne Pc Te Tjerve ....


  Mos e beni Download se eshte PRogram Hacker.

 6. #6
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  06-01-2011
  Postime
  122
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga n0kia Lexo Postimin
  Ik mer ti l3g3n cjane kto qe hedh ktu.Do me hy ne Pc Te Tjerve ....


  Mos e beni Download se eshte PRogram Hacker.
  Se pari kujdes fjalet se e peson
  dhe se dyti esht program me jep fakte ti qe esht naj sen tjeter na pot besojm

 7. #7
  i/e regjistruar Maska e tr0p0jan
  Anėtarėsuar
  09-04-2008
  Vendndodhja
  ATJe Ku S`Ke Qene NDoNJeHeRe Ti.
  Postime
  105
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Faktet i ke vete ti.

  Hmmmmm e Pesoj e ?? Ik futja gjume me mire.Mos na vep vape neper forum.

 8. #8
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  06-01-2011
  Postime
  122
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Ore djal ti qenke i prapambetur ore

 9. #9
  i/e regjistruar Maska e tr0p0jan
  Anėtarėsuar
  09-04-2008
  Vendndodhja
  ATJe Ku S`Ke Qene NDoNJeHeRe Ti.
  Postime
  105
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Po Ore .... Ik mer anej paske mesu me fol Letrarshe ti ???

  LoOoOoL Epooo shyqyr qe je ti dhe na con perpara

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •