Close
Faqja 1 prej 18 12311 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 20 prej 354
 1. #1
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  04-10-2010
  Postime
  6,762
  Faleminderit
  0
  14 falenderime nė 14 postime

  Cilin/en forumist/e deshironit te takonit ne realitet?

  Po bej disa dite pa u futur ne kete ane te forumit dhe thash te hap nje teme.


  Pra?

 2. #2
  Klea Maska e kleadoni
  Anėtarėsuar
  15-03-2006
  Postime
  3,599
  Faleminderit
  0
  7 falenderime nė 7 postime
  Citim Postuar mė parė nga Aldi-Aldo Lexo Postimin
  Po bej disa dite pa u futur ne kete ane te forumit dhe thash te hap nje teme.


  Pra?
  Po pse nuk fillon ti i pari, por pyet te tjeret?

  La vita non si spiega, si VIVE!

 3. #3
  i/e regjistruar Maska e Vdekja
  Anėtarėsuar
  20-06-2007
  Postime
  270
  Faleminderit
  10
  6 falenderime nė 6 postime
  Une nuk po e marre mundin me shkru mbasi e di qe nuk don askush .
  Nuk jam unė qė ju thėrras ,por jeni ju qė vini tek unė!

 4. #4
  _Karramele_ Maska e LOVELY_ANGEL
  Anėtarėsuar
  09-08-2005
  Vendndodhja
  Between the stars........
  Mosha
  39
  Postime
  260
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Kjo tema esht hapur haq her , dhe jan shprehur aq shume deshira per tu taku me njeri-tjetrin , sa besoj se disa e kan bere kete gje ...
  Une kam nje rreth shum te vogel personash te cilet me verte do deshiroja ti takoja e ta pija nje kafe me ta .
  Emrat si bej te ditur per shkak privatsie ...
  I may BE a Cruel Heartless bitch BUT im Good at it ...

 5. #5
  ღ Ƴℓℓėʓ ღ Maska e RiGerta
  Anėtarėsuar
  01-11-2010
  Vendndodhja
  Perendim
  Postime
  947
  Faleminderit
  11
  9 falenderime nė 9 postime
  Do doja te takoj tetovaren se ashtu keshtu aty afer e kam kur shkoj per pushime ne vendlindje.Edhe Sueden me deshire do e kisha takuar.SinFoni@ me beri akoma me kurreshtare ta njoh kur e lexova se sa bukur thurr poezi dhe me sa modesti e finese flet me antaret tjere.
  Dhe nje eshte qe dua ta takoj, dhe do e takoj njehere ne jete patjeter, por nofken nuk do ja bej publike dhe une si LOVELY ANGEL per shkak privatsise
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga RiGerta : 22-02-2011 mė 13:01
  Mɛ мιяɛ тɛ ʝɛм иɛ ɛяяɛƨιяɛ ɛ тɛ и∂ʝɛʝ αяσмɛи ɛ ∂яιтɛƨ, ƨɛƨα тɛ ʝɛм иɛ ∂яιтɛ ɛ тɛ мσƨ ɛ ƨнσн ғαяɛ✿⊱╮

 6. #6
  i/e regjistruar Maska e alem_de
  Anėtarėsuar
  02-10-2009
  Vendndodhja
  Gjermani
  Postime
  6,766
  Faleminderit
  0
  8 falenderime nė 7 postime
  jane kaq shume sa nuk i numrij dot,duke filluar nga kjo mbi mua.hahaha rigerta.
  Da steh' ich nun, ich armer Tor,
  Und bin so klug als wie zuvor!

 7. #7
  ღ Ƴℓℓėʓ ღ Maska e RiGerta
  Anėtarėsuar
  01-11-2010
  Vendndodhja
  Perendim
  Postime
  947
  Faleminderit
  11
  9 falenderime nė 9 postime
  Ah kam harruar nje mik nga Tirona.Vec se ate e kam larg mirepo nese me bie rruga andej kam deshire te takoj 2043 nese eshte dakord
  Mɛ мιяɛ тɛ ʝɛм иɛ ɛяяɛƨιяɛ ɛ тɛ и∂ʝɛʝ αяσмɛи ɛ ∂яιтɛƨ, ƨɛƨα тɛ ʝɛм иɛ ∂яιтɛ ɛ тɛ мσƨ ɛ ƨнσн ғαяɛ✿⊱╮

 8. #8
  Gjurmė nė Pentagram ♪... Maska e symphony
  Anėtarėsuar
  04-06-2009
  Vendndodhja
  Nė luginėn e dashurisė.
  Postime
  2,627
  Faleminderit
  48
  56 falenderime nė 44 postime
  Citim Postuar mė parė nga RiGerta Lexo Postimin
  He mashkull me dole ti? Mire thua ja nje deshmi qe per tjere i mendon e ndryshe te dalin
  Se di perse kisha nje imazh pozitiv mbi ty por fillova te nderroj mendje Atehere marr fjalen prape e po te lej nje pershendetje meqe nuk do te takoj
  hahahahaha...
  mė bėre tė qeshem me shpirt...

  Dua tė tė takoj pa mėdyshje.
  Love has no limits

 9. #9
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  30-08-2006
  Vendndodhja
  askund
  Postime
  9,058
  Faleminderit
  68
  49 falenderime nė 44 postime
  te gjithe pa perjashtim
  JO SEKS PARA MARTESE

 10. #10
  i/e regjistruar Maska e alem_de
  Anėtarėsuar
  02-10-2009
  Vendndodhja
  Gjermani
  Postime
  6,766
  Faleminderit
  0
  8 falenderime nė 7 postime
  Citim Postuar mė parė nga RiGerta Lexo Postimin
  Nuk do dua me shume se sa nje Ore "Rolex"
  Deri sa te takohemi po te dergoj kete.E gezofsh.

  Da steh' ich nun, ich armer Tor,
  Und bin so klug als wie zuvor!

 11. #11
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  04-10-2010
  Postime
  6,762
  Faleminderit
  0
  14 falenderime nė 14 postime
  Citim Postuar mė parė nga Aldi-Aldo Lexo Postimin
  Po bej disa dite pa u futur ne kete ane te forumit dhe thash te hap nje teme.


  Pra?
  What? o.O

  I was drunk

 12. #12
  Shqiptare dhe krenare. Maska e Xhenet.M.S.
  Anėtarėsuar
  23-08-2009
  Vendndodhja
  Ne mesin e te dashurve te mi...
  Postime
  10,917
  Faleminderit
  348
  197 falenderime nė 109 postime
  Dua dhe mendoj qe do ti takoj nje dite,e panohura,Z.Agim,tetovarja,thekthi,toni77_toni,glor eta,alem_de,
  RiGerta,Teta Vera,Helushen,dhe besoja
  - - Shumė shpesh ndodh rasti, kur dhembjen nuk mund ta ndash me askė!
  Agim Metbala"

 13. #13
  i/e regjistruar Maska e alem_de
  Anėtarėsuar
  02-10-2009
  Vendndodhja
  Gjermani
  Postime
  6,766
  Faleminderit
  0
  8 falenderime nė 7 postime
  Citim Postuar mė parė nga Xhenet.M.S. Lexo Postimin
  Dua dhe mendoj qe do ti takoj nje dite,e panohura,Z.Agim,tetovarja,thekthi,toni77_toni,glor eta,alem_de,
  RiGerta,Teta Vera,Helushen,dhe besoja
  Me autoren e ketije postimi.
  Da steh' ich nun, ich armer Tor,
  Und bin so klug als wie zuvor!

 14. #14
  don't bother me Maska e Apollyon
  Anėtarėsuar
  07-11-2007
  Vendndodhja
  periferi
  Postime
  8,641
  Faleminderit
  0
  13 falenderime nė 13 postime
  Du me taku suprseksen e forumit. cila esht prej jush te ngreje doren..
  There is no never ending banquet under the sun. All good things must come to an end.

 15. #15
  ღ Ƴℓℓėʓ ღ Maska e RiGerta
  Anėtarėsuar
  01-11-2010
  Vendndodhja
  Perendim
  Postime
  947
  Faleminderit
  11
  9 falenderime nė 9 postime
  Citim Postuar mė parė nga alem_de Lexo Postimin
  Deri sa te takohemi po te dergoj kete.E gezofsh.

  Me ke bere tani mos mund te pres deri atehere kur planifikoj te takoj Shpejt do vij alem se kam frike mos biesh pishman
  Mɛ мιяɛ тɛ ʝɛм иɛ ɛяяɛƨιяɛ ɛ тɛ и∂ʝɛʝ αяσмɛи ɛ ∂яιтɛƨ, ƨɛƨα тɛ ʝɛм иɛ ∂яιтɛ ɛ тɛ мσƨ ɛ ƨнσн ғαяɛ✿⊱╮

 16. #16
  _Karramele_ Maska e LOVELY_ANGEL
  Anėtarėsuar
  09-08-2005
  Vendndodhja
  Between the stars........
  Mosha
  39
  Postime
  260
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Citim Postuar mė parė nga Apollyon Lexo Postimin
  Du me taku suprseksen e forumit. cila esht prej jush te ngreje doren..
  Si sdoli nje kshu si thot ky mi amon


  Apollyo bohesh ti per nje takim ? hahahahahah
  I may BE a Cruel Heartless bitch BUT im Good at it ...

 17. #17
  i/e regjistruar Maska e Shkenca
  Anėtarėsuar
  29-09-2012
  Mosha
  37
  Postime
  1,425
  Faleminderit
  102
  133 falenderime nė 103 postime
  prishtina 75, nese nuk e takoj ndojhere, kot qe kam jetuar
  edhe gentianin gjithashtu
  te panjohuren
  tetovaren po qe po
  folene...

  kaq lista njehere per njehere
  ೋღ♥ღೋ ══════════C6H12O6═════════ೋღ♥ღೋ

 18. #18
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  30-08-2007
  Postime
  2,535
  Faleminderit
  346
  102 falenderime nė 73 postime
  Citim Postuar mė parė nga Shkenca Lexo Postimin
  prishtina 75, nese nuk e takoj ndojhere, kot qe kam jetuar
  edhe gentianin gjithashtu
  te panjohuren
  tetovaren po qe po
  folene...

  kaq lista njehere per njehere
  Do me shpjegosh pak ate c'ka ndodh me ate Bing Beng theory,sepse kureshtar jam(por fare se kuptoj).

  Ne liste e une disa,duke e nis nga Shkenca

 19. #19
  i/e regjistruar Maska e toni54
  Anėtarėsuar
  25-02-2010
  Postime
  3,799
  Faleminderit
  10
  60 falenderime nė 56 postime
  shume shume shume ...edhe kete me lart edhe pse nuk me njef une e njof hahahhah

 20. #20
  i/e regjistruar Maska e Shkenca
  Anėtarėsuar
  29-09-2012
  Mosha
  37
  Postime
  1,425
  Faleminderit
  102
  133 falenderime nė 103 postime
  Citim Postuar mė parė nga Gentian_gr Lexo Postimin
  Do me shpjegosh pak ate c'ka ndodh me ate Bing Beng theory,sepse kureshtar jam(por fare se kuptoj).

  Ne liste e une disa,duke e nis nga Shkenca
  Kerkoje vend tjeter shpjegimin haha
  e din ti, mua cdo shkence me flen ne shpirte, vec se ketu ca here te fluturojne postimet ne fushen e shkences, pa pike arsyeje
  keshtu qe, rri neutral nese deshiron te vrasesh kohen e lire ne forum haha
  Keshille nga nje mik ishte kjo e fundit

  Pershendetje per ty Genti...je i pakonkurrent
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Shkenca : 07-10-2012 mė 15:29
  ೋღ♥ღೋ ══════════C6H12O6═════════ೋღ♥ღೋ

Faqja 1 prej 18 12311 ... FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •