Close
Faqja 2 prej 18 FillimFillim 123412 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 40 prej 354
 1. #21
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  30-08-2007
  Postime
  2,535
  Faleminderit
  346
  102 falenderime nė 73 postime
  Citim Postuar mė parė nga toni54 Lexo Postimin
  shume shume shume ...edhe kete me lart edhe pse nuk me njef une e njof hahahhah
  Djalosh Toni

  Sigurisht ne liste e ti

 2. #22
  i/e regjistruar Maska e Elonesaa
  Anėtarėsuar
  10-09-2012
  Vendndodhja
  Prishtinė
  Mosha
  27
  Postime
  1,466
  Faleminderit
  1
  6 falenderime nė 6 postime
  Tetovaren me shume qef e edhe Neten
  A lady should be able to make a man smile with her clothes on...

 3. #23
  i/e regjistruar Maska e Nete
  Anėtarėsuar
  13-04-2009
  Postime
  8,732
  Faleminderit
  243
  118 falenderime nė 95 postime
  Citim Postuar mė parė nga Elonesaa Lexo Postimin
  Tetovaren me shume qef e edhe Neten
  Me gjithe qejf edhe une do te pija flm a

 4. #24
  i/e regjistruar Maska e derjansi
  Anėtarėsuar
  14-04-2005
  Postime
  6,825
  Faleminderit
  12
  113 falenderime nė 89 postime
  nete e kisha taku
  JO NEGOCIATA VETĖVENDOSJE

 5. #25
  i/e regjistruar Maska e Nete
  Anėtarėsuar
  13-04-2009
  Postime
  8,732
  Faleminderit
  243
  118 falenderime nė 95 postime
  Edhe me ty po se po ...derjansi nuk e lejm pa te thirre

 6. #26
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  23-09-2011
  Vendndodhja
  Dardanė
  Postime
  1,817
  Faleminderit
  3
  20 falenderime nė 19 postime
  Do te deshiroja....

  A jane edhe ne boten reale si kjo ketu virtuale?!! Si duken ata/ato nga pamja fizike?!! A jane te hapur edhe balle per balle njeri tjetrit si ne forum?!! A mund te behet armiku virtual nje mik real?!! A mund te dali miku virtual si nje armik real?!!

  Keto jane enigmat e deshires per takim per te gjith mendoj
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Gon! : 08-10-2012 mė 16:48

 7. #27
  i/e regjistruar Maska e Nete
  Anėtarėsuar
  13-04-2009
  Postime
  8,732
  Faleminderit
  243
  118 falenderime nė 95 postime
  Elonesa ti marrim edhe keta,per bese jane te urtee gishin ne goje me ju fut nuk e kafshojne(ka than i moqmi kshtut)

 8. #28
  United States of Albania Maska e USA NR1
  Anėtarėsuar
  18-01-2010
  Vendndodhja
  KU
  Mosha
  48
  Postime
  5,490
  Faleminderit
  2
  15 falenderime nė 14 postime
  Dariusin (se e ka perjashtu llafazanen)

 9. #29
  i/e regjistruar Maska e toni54
  Anėtarėsuar
  25-02-2010
  Postime
  3,799
  Faleminderit
  10
  60 falenderime nė 56 postime
  Citim Postuar mė parė nga Gon! Lexo Postimin
  A kishe edhe ti keto paragjykime per te tjeret?!
  ta them nje gje edhe sigurt qe jo........se po te paragjykosh sdo te jesh as i lire qe te hapesh deren e oborrit te dalesh jasht.......normale te gjithe njejt nuk e kane mundesine......ama ne njefare menyre edhe pse ne virtualitet jemi sdo ishet shume problematike te ndash tavolinen me dike qe ndan shkrimet ndoshta me vite.......ndan qdo mendim ketu dikush nganjehere edhe hallet edhe humorin e dikush kohen .......mua me duket pak absurde te ndash shkrimet me vite ketu e te vije puna te paragjykosh nje kafe kjo me duket paradoksale....

 10. #30
  Prap e fshehur pas Teje Maska e e panjohura
  Anėtarėsuar
  24-02-2007
  Vendndodhja
  Aty mė gjen, nėn hijen tėnde qė mė le amanet!Nėse tė duket qė kam humb,mė kerko atje ku fryn uragani i kohės,atje do mė gjeshė,duke tė kėrkua Ty!
  Postime
  7,812
  Faleminderit
  204
  128 falenderime nė 98 postime
  Ah sikur ta takoja veteveten edhe nje here...
  Rėndesia e njė personi nuk vlerėsohet nga hapėsira qė zė, por nga boshlleku qė le kur nuk ėshtė mė.

 11. #31
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  23-09-2011
  Vendndodhja
  Dardanė
  Postime
  1,817
  Faleminderit
  3
  20 falenderime nė 19 postime
  Citim Postuar mė parė nga toni54 Lexo Postimin
  e more shoku shumicen e antareve kane keto paragjykime .....
  edhe une i kam...

  Citim Postuar mė parė nga toni54 Lexo Postimin
  ta them nje gje edhe sigurt qe jo...
  edhe ti i ke...

  Te gjithe kane paragjykime, ska njeri qe nuk paragjykon. Une e kam provuar nje gje te tille... Eshte interesante, kemi pire kafe, kemi drekuar, kemi kaluar shume mire, por problemi me i madh ka qene largesia dhe mezi jemi bere bashk qe nje dite ta gjejme te lire dhe te takohemi

 12. #32
  i/e regjistruar Maska e pranvera bica
  Anėtarėsuar
  23-03-2009
  Vendndodhja
  Atje ku ka serenata.
  Postime
  5,866
  Faleminderit
  281
  178 falenderime nė 145 postime
  ...te gjithe sepse ini shume te mire...

 13. #33
  Shqiptar nga Kosova Maska e prishtina75
  Anėtarėsuar
  22-03-2012
  Postime
  3,368
  Faleminderit
  150
  153 falenderime nė 133 postime
  ....drejt me thane une isha taku me disa po nuk guxoi, jo per tjeter po qka me hanger rreh pa lidhje,
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga prishtina75 : 08-10-2012 mė 19:34

 14. #34
  . Maska e illyrian rex
  Anėtarėsuar
  11-10-2009
  Vendndodhja
  ne fronin tim
  Postime
  4,574
  Faleminderit
  4
  9 falenderime nė 9 postime
  Citim Postuar mė parė nga kleadoni Lexo Postimin
  Illyrianin
  Citim Postuar mė parė nga Vdekja Lexo Postimin
  Illyrianin
  Citim Postuar mė parė nga LOVELY_ANGEL Lexo Postimin
  Illyrianin
  Citim Postuar mė parė nga RiGerta Lexo Postimin
  Illyrianin
  Citim Postuar mė parė nga symphony Lexo Postimin
  Illyrianin
  Citim Postuar mė parė nga Xhenet.M.S. Lexo Postimin
  Illyrianin
  Citim Postuar mė parė nga gloreta Lexo Postimin
  Illyrianin
  Citim Postuar mė parė nga fashion_girl Lexo Postimin
  Illyrianin
  Citim Postuar mė parė nga Elonesaa Lexo Postimin
  Illyrianin
  Citim Postuar mė parė nga Nete Lexo Postimin
  Illyrianin
  Citim Postuar mė parė nga e panjohura Lexo Postimin
  Illyrianin
  ..........................................

  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  

 15. #35
  【 Untouchable 】 ๓๏đ Maska e Deni_Boy
  Anėtarėsuar
  19-10-2005
  Vendndodhja
  Milano
  Postime
  2,360
  Faleminderit
  2
  12 falenderime nė 10 postime
  Shigjeten se Bo si č veshtire
  Forumi Shqiptar

 16. #36
  Love all, but trust a few Maska e angmokio
  Anėtarėsuar
  02-09-2011
  Vendndodhja
  AngMoKio
  Postime
  3,938
  Faleminderit
  142
  222 falenderime nė 186 postime
  Citim Postuar mė parė nga Gon! Lexo Postimin
  Do te deshiroja....

  A jane edhe ne boten reale si kjo ketu virtuale?!! Si duken ata/ato nga pamja fizike?!! A jane te hapur edhe balle per balle njeri tjetrit si ne forum?!! A mund te behet armiku virtual nje mik real?!! A mund te dali miku virtual si nje armik real?!!

  Keto jane enigmat e deshires per takim per te gjith mendoj
  Me pelqen postimi qe ke bere. Edhe une shpesh e kam pyetur veten nese vertete shumica e anetareve qe ketu ne forum tregojne arrogance, dhune e mendjemadhesi a vertete keshtu jane dhe ne jeten reale? Mendoj qe jo. Virtualiteti personave te caktuar i jep mundesine qe te shfryjne dufin apo mllefin qe ben pjese ne jeten e tyre reale.

  Njerezit ne jeten reale mbajne shume rezerva karshi gjithckaje qe i rrethon dhe edukata apo kultura qe jane rritur i bllokon qe ti shprehin ato mllefe lirshem.

  Personalisht do kisha deshire te takoja te gjithe ato anetare qe kam debatuar ashper per ceshtje te ndryshme dhe nuk kam aspak dyshim qe nuk jane kaq antipatike sa e tregojne veten ne forum
  "And speak kindly to mankind '' Quran - 2:83"

 17. #37
  i/e regjistruar Maska e hot_prinz
  Anėtarėsuar
  29-05-2007
  Vendndodhja
  Frankfurt
  Postime
  9,911
  Faleminderit
  171
  379 falenderime nė 327 postime
  Mua, askush s'deshiron te me takoje.

  Since i cant love you the way i want, i will love you the way i can.

 18. #38
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  23-09-2011
  Vendndodhja
  Dardanė
  Postime
  1,817
  Faleminderit
  3
  20 falenderime nė 19 postime
  Citim Postuar mė parė nga angmokio Lexo Postimin
  Me pelqen postimi qe ke bere. Edhe une shpesh e kam pyetur veten nese vertete shumica e anetareve qe ketu ne forum tregojne arrogance, dhune e mendjemadhesi a vertete keshtu jane dhe ne jeten reale? Mendoj qe jo. Virtualiteti personave te caktuar i jep mundesine qe te shfryjne dufin apo mllefin qe ben pjese ne jeten e tyre reale.

  Njerezit ne jeten reale mbajne shume rezerva karshi gjithckaje qe i rrethon dhe edukata apo kultura qe jane rritur i bllokon qe ti shprehin ato mllefe lirshem.

  Personalisht do kisha deshire te takoja te gjithe ato anetare qe kam debatuar ashper per ceshtje te ndryshme dhe nuk kam aspak dyshim qe nuk jane kaq antipatike sa e tregojne veten ne forum
  Ashtu eshte....

 19. #39
  i/e regjistruar Maska e Nete
  Anėtarėsuar
  13-04-2009
  Postime
  8,732
  Faleminderit
  243
  118 falenderime nė 95 postime
  Me yllirianin dhe Hot prinzin paskan pamje te mire

 20. #40
  Djalė Drenice Maska e Lexuesi_
  Anėtarėsuar
  18-06-2010
  Vendndodhja
  Ne vendin e ngjarjeve
  Postime
  6,041
  Faleminderit
  31
  120 falenderime nė 111 postime
  Me XhevaHiren edhe Ēiken e dadės Hyren.

Faqja 2 prej 18 FillimFillim 123412 ... FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •