Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 4
  1. #1
    Perjashtuar
    Anėtarėsuar
    15-09-2010
    Vendndodhja
    Prishtinė
    Postime
    511

    Eshte e drejte ??

    Moderatori Uriel me dha nje verejtje them edhe une se ishte e drejte sepse kisha perdorur fjalor te pa hijshem.
    Mire po, pse nuk ipet verejtje edhe per ate antar qe filloi ofendimin ??!!
    Dhe une paksa i tensionuar qe me dha verejte vetem mua e personit qe filloj ofendimin i pari nuk i dha, dhe une kam ofenduar Urielin me mesazh privat dhe ky me dha verejtje vetem pse e kam ofenduar me mesazh privat !!!

    Eshte e drejte kjo ??

  2. #2
    Hierark i lartė Maska e Uriel
    Anėtarėsuar
    07-02-2010
    Vendndodhja
    Torre della Fame
    Postime
    1,207
    Anėtari nė fjalė ka marrė vėrejtje pėr tė njėjtėn arsye por kėsaj radhe nuk kishte shkelur ndonjė rregull etike pėr tu gjykuar si i tillė, nė tė kundėrt nga ti. Kjo nuk ėshtė hera parė qė pėrdhos tema me fjalor tė tillė si dhe duke i ngjyrosur pėrherė me emotivitete fetare. Nė vend tė ndryshimit tė qėndrimit, meqė nuk ėshtė dhe hera parė dhe je paralajmėruar dhe mė pėrpara, vazhdon dhe ofendon nė mėnyrė banale me mesazhe private. Ndaj mos prit nga ana ime qė emotivitetin ta kthej me tė njėjtėn monedhė. Kjo ėshtė dhe vija ku ndahet e "drejta" nga e "padrejta".

    Kalofsh mirė.
    relata refero

  3. #3
    Perjashtuar
    Anėtarėsuar
    15-09-2010
    Vendndodhja
    Prishtinė
    Postime
    511
    Citim Postuar mė parė nga Uriel Lexo Postimin
    Anėtari nė fjalė ka marrė vėrejtje pėr tė njėjtėn arsye por kėsaj radhe nuk kishte shkelur ndonjė rregull etike pėr tu gjykuar si i tillė, nė tė kundėrt nga ti. Kjo nuk ėshtė hera parė qė pėrdhos tema me fjalor tė tillė si dhe duke i ngjyrosur pėrherė me emotivitete fetare. Nė vend tė ndryshimit tė qėndrimit, meqė nuk ėshtė dhe hera parė dhe je paralajmėruar dhe mė pėrpara, vazhdon dhe ofendon nė mėnyrė banale me mesazhe private. Ndaj mos prit nga ana ime qė emotivitetin ta kthej me tė njėjtėn monedhė. Kjo ėshtė dhe vija ku ndahet e "drejta" nga e "padrejta".

    Kalofsh mirė.
    E shoh qe je moderator i ri dhe je antarsuar ne 2010 !!! Edhe moderator ??

    Kqyre nqs une ty te ofendoj me mesazh privat nuk duhesh te me japesh verejtje, por te me futesh ne listen e injorimit qe mos te vin mesazhet e mia me te ti, kuptohet nqs te pengojn.

  4. #4
    Citim Postuar mė parė nga PrisHtiNa-Lee Lexo Postimin
    Moderatori Uriel me dha nje verejtje them edhe une se ishte e drejte sepse kisha perdorur fjalor te pa hijshem.
    Mire po, pse nuk ipet verejtje edhe per ate antar qe filloi ofendimin ??!!
    Dhe une paksa i tensionuar qe me dha verejte vetem mua e personit qe filloj ofendimin i pari nuk i dha, dhe une kam ofenduar Urielin me mesazh privat dhe ky me dha verejtje vetem pse e kam ofenduar me mesazh privat !!!

    Eshte e drejte kjo ??
    Po shume e drejte eshte kjo. Moderatori kryen punen e tij ne menyre komplet vullnetare dhe sja u ka per borxh te duroje ofendimet qe i beni ne mesazhe private. Ne vend te respektoni perpjekjet qe bejne qe te mirembajne forumin per tju siguruar nje ambjent sa me te mire, ju i shani dhe i ofendoni si tju vije pas qejfit. Me zor nuk ju detyron njeri te futeni ne forum por nese e beni kijeni parasysh qe te silleni brenda rregullave. Perndryshe si duheni me ketij forumi dhe perjashtoheni.

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •