Close
Faqja 0 prej 6 FillimFillim 12 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 111
 1. #1
  i love my friends Maska e *romantiku*
  Anėtarėsuar
  25-01-2011
  Vendndodhja
  mes luleve...
  Postime
  176

  Cfare eshte me e bukur ne jete ?

  c'fare eshte me e bukur ne jete..?

  Per mua shendeti mbi te gjitha,te kesh nje familje te shendosh,norma ketu hyn dhe dashuria....
  NE QOFTE SE NJEREZIT FLASIN PRAPA KRAHEVE TE MI,ATEHERE DO TE THOTE QE UN JAM NJE HAP PERPARA TYRE.?

 2. #2
  ti, une dhe melodia Maska e orhideja
  Anėtarėsuar
  02-10-2010
  Postime
  4,817
  Per mua me e bukura ne jete ka qene kur kam pas ne kraherore femiun tim te pare.........kur u bera nene

 3. #3
  i/e regjistruar Maska e jesy
  Anėtarėsuar
  13-09-2009
  Postime
  639
  per mua gjeja me bukur ne jete eshte familja
  HESHTJA ESHTE FLORI

  FJALA ESHTE ARGJEND

 4. #4
  Prap e fshehur pas Teje Maska e e panjohura
  Anėtarėsuar
  24-02-2007
  Vendndodhja
  Aty mė gjen, nėn hijen tėnde qė mė le amanet!Nėse tė duket qė kam humb,mė kerko atje ku fryn uragani i kohės,atje do mė gjeshė,duke tė kėrkua Ty!
  Postime
  7,753
  Qetesia shpirterore(Ne kete hyjn edhe familja edhe dashuria edhe shendeti)
  Rėndesia e njė personi nuk vlerėsohet nga hapėsira qė zė, por nga boshlleku qė le kur nuk ėshtė mė.

 5. #5
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  27-01-2004
  Postime
  2,378
  dashuria... pa dashuri nuk ka as shendet, as qetesi shpirterore, as familje, as jete, asgje... gjithcka lind prej dashurise...
  imagine there's no countries...
  nje fjale, nje kuptim...
  :))))

 6. #6
  i/e regjistruar Maska e Nete
  Anėtarėsuar
  13-04-2009
  Postime
  8,689
  Shendeti ne radhe te pare,te tjerat i ke pas.

 7. #7
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  03-10-2010
  Postime
  6,667
  Citim Postuar mė parė nga orhideja Lexo Postimin
  Per mua me e bukura ne jete ka qene kur kam pas ne kraherore femiun tim te pare.........kur u bera nene
  Te dinja te vogel, ti me qenke 40 vjet.....


  haha, me femije je? oO mendova se ishe 20 vjece ose dicka e tille

 8. #8
  i/e regjistruar Maska e kokoshijak
  Anėtarėsuar
  02-02-2011
  Postime
  28
  Citim Postuar mė parė nga Aldi-Aldo Lexo Postimin
  Te dinja te vogel, ti me qenke 40 vjet.....


  haha, me femije je? oO mendova se ishe 20 vjece ose dicka e tille
  hihihihihihih te dol huq mor djale.....

 9. #9
  i love my friends Maska e *romantiku*
  Anėtarėsuar
  25-01-2011
  Vendndodhja
  mes luleve...
  Postime
  176
  gjeja me bukur per mua eshte familja...
  NE QOFTE SE NJEREZIT FLASIN PRAPA KRAHEVE TE MI,ATEHERE DO TE THOTE QE UN JAM NJE HAP PERPARA TYRE.?

 10. #10
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  12-05-2009
  Vendndodhja
  Iliri
  Postime
  2,914
  Kom shum deshira ne jet!:
  Me shtrue ne keramika rruget e kalorsve tan te dikurshem dhe ate prej Lumit te Iliris ne Slloveni e gjer te dyert e Bosforit.
  Me gjet thesarin e Ali Janines.
  Qypin me ar te gjyshit tim.
  Me nji familje te lumtur po me duket si pak para ktyre te parave dhe pa to.

 11. #11
  Natyre e turbulluar... Maska e Robbery
  Anėtarėsuar
  03-11-2007
  Vendndodhja
  Firenze
  Mosha
  32
  Postime
  1,449
  Mund te kete shume dhe asgje...duhet vetem te dish t'i vleresosh gjerat..
  https://www.behance.net/robberysk1100

 12. #12
  _Karramele_ Maska e LOVELY_ANGEL
  Anėtarėsuar
  09-08-2005
  Vendndodhja
  Between the stars........
  Mosha
  41
  Postime
  256
  Nje gje nuk mjafton , te bukura ne jet ka shume ..
  I may BE a Cruel Heartless bitch BUT im Good at it ...

 13. #13
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  17-12-2010
  Vendndodhja
  ne boten e ēudirave
  Postime
  3,776
  Me kujtuat ate kengen popullore "C'eshte me e bukur ne kete jete". Elvana Gjata e Ermal Mamaqi e kane kenduar te perpunuar ne maratone. Shume e bukur. Sipas kenges me e bukur ne kete jete eshte "syr' i goces gjithe lezet".Hahahaha

  Per mua gjeja me bukur ne jete eshte kur bija ime ve koken ne gjoksin tim.S'ka gje me te bukur.

 14. #14
  e Shqipes Maska e Foleja_
  Anėtarėsuar
  04-08-2004
  Postime
  1,694
  .................................................
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Foleja_ : 04-02-2011 mė 18:25

 15. #15
  i/e regjistruar Maska e Vdekja
  Anėtarėsuar
  20-06-2007
  Postime
  268
  Unė qė e shijojė atė !
  Nuk jam unė qė ju thėrras ,por jeni ju qė vini tek unė!

 16. #16
  i/e regjistruar Maska e Poeti
  Anėtarėsuar
  18-03-2003
  Vendndodhja
  Ferizaj-Kosovė
  Postime
  4,215
  Pajtohem me mendimin e mikeshes sime e panjohura (Shendeti, familja, dashuria) dhe me mendimin e Foleja_ (........................ ne keto pika mbeshtetet e tere jeta)
  MOS SHIKONI KISHA E XHAMIA, FEJA E SHQIPTARIT ĖSHTĖ SHQIPTARIA

 17. #17
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  02-01-2010
  Vendndodhja
  Maqedoni
  Postime
  97
  te kesh pran gjithmon familjen
  Nuk kam kohė tė urrej ata qė mė urrejnė, ngase jam shumė e zėnė duke dashur ata qė mė Duan!!!

 18. #18
  i/e regjistruar Maska e mia@
  Anėtarėsuar
  11-01-2008
  Vendndodhja
  Twilight Zone...
  Postime
  10,682
  Gjeja me bukur eshte te realizohen te gjitha deshirat qe ke.
  Feelings change - memories don't.

 19. #19
  Shqiptare dhe krenare. Maska e Xhenet.M.S.
  Anėtarėsuar
  23-08-2009
  Vendndodhja
  Ne mesin e te dashurve te mi...
  Postime
  10,782

  Wink

  Citim Postuar mė parė nga *romantiku* Lexo Postimin
  c'fare eshte me e bukur ne jete..?
  .
  Per mua eshte jeta vet.
  - - Shumė shpesh ndodh rasti, kur dhembjen nuk mund ta ndash me askė!
  Agim Metbala"

 20. #20
  i/e regjistruar Maska e genti1972
  Anėtarėsuar
  20-03-2008
  Vendndodhja
  athine
  Mosha
  49
  Postime
  292
  per mua gjeja me e bukur eshte fragmenti midis te qares e buzeqeshjes .....me duket sikur dell dielli mbas suferines


  M'KA IK ZARI

Faqja 0 prej 6 FillimFillim 12 ... FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •