Close

Rezultati i Sondazhit: Cilin politikan do deshironit te peshtynit ne fytyre ne kete cast ?

Votues
82. Nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh
  • Sali Berisha

    36 43.90%
  • Edi Rama

    46 56.10%
  • Dritan Prifti

    23 28.05%
  • Ilir Meta

    24 29.27%
Sondazh me disa zgjedhje
Faqja 2 prej 5 FillimFillim 1234 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 40 prej 84
  1. #21
    Une do i peshtyja te gjithe, ne te njejten menyre sic kane peshtyre ata mbi nje popull te tere prej vitesh.

  2. #22
    Perjashtuar Maska e Fiesta
    Anėtarėsuar
    23-01-2011
    Postime
    157
    Eh skeni faj,Akademiket sjellin perqarje qe jan me adres te sakt,e pse mos te sjellim ne qe jemi edhe pa adresa . Ideatori i sondazhit hap me qellim qe mund te fitoj i preferuari i tij,nuk kam hulumtuar as nuk me shkon ndermend tia hulumtoj krahun e tij te preferuar,por kshtu edhe krahu i tij i preferuar peshtyhet,nese eshte apolitik ndoshta pak e ndryshon situaten.

    Ne mos asgje mos past mberri askush dhe asgje ne shqiperi,se paku maskat e rrugeve jan larguar,se paku policia rrugore nuk eshte si e dikurshme qe te ndal veturat metevetmin qellim per ti denuar .Kete e them nga kendveshtrimi i nje turisti. E ju pshtyni vllazni,pshtyni se do te mbeteni te peshtyer herdokur .

  3. #23
    Τρελάρα Maska e Ksanthi
    Anėtarėsuar
    22-12-2007
    Vendndodhja
    Στ'αστέρια
    Postime
    2,763
    te gjithe pa perjashtim .Mendoj se lista eshte e kufizuar dhe urrejtja ndaj tyre e pakufizuar.

  4. #24
    i/e regjistruar Maska e Besoja
    Anėtarėsuar
    24-07-2008
    Vendndodhja
    Prrenjas, Shqiperi
    Postime
    3,260
    Unė votova por jam kundėr kėtyre lloj shprehjeve edhe pse hapėsi i temės mendoj se e ka vėnė pėr humor.Nuk ėshtė ky problemi, pra i tė pėshtyrės.
    Problemi im, ashtu sikur shkruajnė edhe disa mė lart,ėshtė niveli i ulėt i debatit qė bėjmė!Dhe me tė drejtė mund tė them se ky debat bėhet vertikalisht deri atje lart!
    Unė,jo do ta pėshtyja por do t'i thosha Priftit se ēfarė shoku je kur regjistron shokun nė mėnyrėn mė tė pabesė!!!Sa do qė Prifti tė hiqet burrė,ka bėrė paburrėrinė mė tė madhe.

  5. #25
    Prap e fshehur pas Teje Maska e e panjohura
    Anėtarėsuar
    24-02-2007
    Vendndodhja
    Aty mė gjen, nėn hijen tėnde qė mė le amanet!Nėse tė duket qė kam humb,mė kerko atje ku fryn uragani i kohės,atje do mė gjeshė,duke tė kėrkua Ty!
    Postime
    7,750
    Sa per peshtyerje do duhej nje det me pshtyme per politikajt e te dy shteteve!Po me mire t'i leme t'a pshtyejn veteveten!Une nuk po hargjoj pshtymen fare!
    Rėndesia e njė personi nuk vlerėsohet nga hapėsira qė zė, por nga boshlleku qė le kur nuk ėshtė mė.

  6. #26
    Orthodhoks Maska e ilia spiro
    Anėtarėsuar
    02-02-2009
    Postime
    3,453
    Postimet nė Bllog
    1
    Nuk peshtyj njeri. Asnje politikan nuk e meriton voten time,sepse e tere klasa politike eshte e korruptuar..pa perjashtim.
    Duaje te afermin tend si veten

  7. #27
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    04-04-2006
    Vendndodhja
    Tirone
    Postime
    8,398
    sa pak peshtyme u ka mbetur shqiptareve...
    u eshte tharre duke thirrur neper protesta
    Unė jam njeri i thjeshtė.
    Kėnaqem me pak.
    Mė mjafton mė e mira.

  8. #28
    _Karramele_ Maska e LOVELY_ANGEL
    Anėtarėsuar
    09-08-2005
    Vendndodhja
    Between the stars........
    Postime
    256
    Mo 2043 kta eshte per ti pshurrur ose then me edukat per tju ber cicin se me i peshty ju bo nder
    I may BE a Cruel Heartless bitch BUT im Good at it ...

  9. #29
    DuRrEsAk&MoDeRaToR Maska e Bledari
    Anėtarėsuar
    22-04-2002
    Vendndodhja
    Durres - Shqiperi
    Postime
    2,071
    Ju lutem te mos kaloni ne ofendime.

    Une per vete nuk do peshtyja njeri pasi do ndiheshin te ofenduar familjaret e tyre, femi apo vlla qe kane, por do i kerkoja tu largonin pergjithmone nga skena politike

  10. #30
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    04-04-2006
    Vendndodhja
    Tirone
    Postime
    8,398
    Citim Postuar mė parė nga LOVELY_ANGEL Lexo Postimin
    Mo 2043 kta eshte per ti pshurrur ose then me edukat per tju ber cicin se me i peshty ju bo nder
    hahahahahha
    Virtualisht , u bejme cte duam ne.
    Bejua, pa problem
    Unė jam njeri i thjeshtė.
    Kėnaqem me pak.
    Mė mjafton mė e mira.

  11. #31
    i/e regjistruar Maska e Aksinja
    Anėtarėsuar
    16-01-2011
    Vendndodhja
    kojshi me SkėnderBeu-n
    Postime
    364
    duhej tė shtoje dhe njė pik tjetėr nė sondazh pėr tė zgjedhur
    Tė gjith tė lart pėrmėndurit,,,,,,,,,,,,,,,, kėtė do klikoja unė
    Secili pėr vete, Zoti pėr tė gjithė

  12. #32
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    04-04-2006
    Vendndodhja
    Tirone
    Postime
    8,398
    Citim Postuar mė parė nga Aksinja Lexo Postimin
    duhej tė shtoje dhe njė pik tjetėr nė sondazh pėr tė zgjedhur
    Tė gjith tė lart pėrmėndurit,,,,,,,,,,,,,,,, kėtė do klikoja unė
    Sondazhin e kam hapur une dhe e kam lene qe mund te klikosh me teper se nje opsion
    Unė jam njeri i thjeshtė.
    Kėnaqem me pak.
    Mė mjafton mė e mira.

  13. #33
    Asnjerin ........ fatkeqsisht ne e meritojme kete politike, kete imazh dhe keta politikane jemi ne qe e kemi krijuar me veprimet dhe mosveprimet tona,,,,,
    fjala tone e urte ''Nje dru i shtrember prish nje stive te tere'' thote gjithcka....
    Nuk besoj se eshte faji i tyre por vota tone!!!!!!
    Kthe respektin me respekt... perballo me gjakftohtesi provokimet... dhe dhuroji hipokrizise indiferencen tende ...

  14. #34
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    27-01-2004
    Postime
    2,378
    asnjerin... sepse ne thelb jane njerez edhe ata e njeriu ne thelb eshte vetem i mire... por do i ndihmoja te gjenin thelbin brenda vetvetes...
    imagine there's no countries...
    nje fjale, nje kuptim...
    :))))

  15. #35
    i/e regjistruar Maska e tr0p0jan
    Anėtarėsuar
    08-04-2008
    Vendndodhja
    ATJe Ku S`Ke Qene NDoNJeHeRe Ti.
    Postime
    101
    Paske harru me fut dhe ca te tjere :

    Spartak Ngjela ( Ptuuuu mer i digjeneruar qe nxerr njerezit ne rruge )
    Blendi Klosi ( Ky grevisti qe merrte cokallate nga poshte cadres )
    Besnik Mustafaj ( Ta futi Sala dhe ty si shume tjerve qe donit tja fusnit ju )
    ( Gazetarin e News24 qe jep Emisionin Xhungel ) -} ( Ky ska ftyre me fol as me shkrujt kunder Sales,ai e beri njeri qe e solli ne Tirone )
    Erion Veliaj ( Cuni i Edi Rames ky,politikan i zgjuar,pffff fck u )
    Eduart Shalsi ( Ky qe merr persiper cdo gje,ne fund ha nje *** te madh nga Edi Rama )
    Saimir Tahiri ( Dhe ky vllai Erion Veliajt,cuni Rames ) Ikni mer sju vjen zor.

    Ka dhe te tjere por per momentin ktyre do jepja nje te peshtyre me gjithe fuqi,deri sa tme dalin Gelbazit dhe tja u shof atyre ne surrat.

  16. #36
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    17-12-2010
    Vendndodhja
    ne boten e ēudirave
    Postime
    3,776
    Asnjerin. Nuk me pelqen kjo menyre komunikimi.
    Thjesht nuk do ti kisha votuar asnjerin po te isha e asaj ane.

  17. #37
    i larguar Maska e bindi
    Anėtarėsuar
    17-10-2009
    Vendndodhja
    Ne bregdet
    Postime
    1,523
    Per ti peshtyre ndoshta jo,por keto politikan qe kemi ne ,nuk meritojne as respektin me te vogel,pa perjashtim te gjithe ata qe kane ushtruar detyra te rendsishme, politiken e kane kethyer ne bisnes dhe ego te interesave te tyre te ngushta lidhur me klanet"majtas dhe djathtas".....

    PS: Nese vertet te intereson per politikanet tane!Po te kisha pushtet, do i futja ne kampe internimi,pa perjashtim te gjithe ,ata qe kane abuzuar me ligjin ne nje mnyre apo tjeter!Mbase ky do te ishte shperblimi me i mire per ta,per te paguar mekatet qe i kane sjell popullit!
    Ndryshuar pėr herė tė fundit nga bindi : 04-02-2011 mė 07:30

  18. #38
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    07-07-2009
    Postime
    11
    saliu po se po , ilir meten , edi paloken , lulin , fatmir mediun , jozefinen , luan ramen , spartak brahon , skender gjinushin , kastriot islamin , ate tradhetarin e ps qe kaloi se fundmi me lsi...e ca te tjere qe spo i kujtoj dot se po me dhemb koka.....e te gjithe ēa jane ministra sot ....respekte

  19. #39
    i/e regjistruar Maska e Nete
    Anėtarėsuar
    13-04-2009
    Postime
    8,688
    Asnjerin,mos iu jepni voten dhe kaq.

  20. #40
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    07-06-2010
    Postime
    365
    Po pse more njerz do te pshtynit? Chka do te ndreqnit me pshtyrje? A doni te ndegjoni chka do ishte mire te behej ne ket rast? Nje lutje e vogel edhe modeste do te ishte ma efektive se te gjitha pshtyrjet e botes. E pos kesaje kqyrni kujt ja jepni voten, dhe problemi do te zgjidhet pa pshtyrje.

    Pagja me ne njerz

Faqja 2 prej 5 FillimFillim 1234 ... FunditFundit

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •