Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 5
 1. #1

  Per Vellezerit Dhe Motrat qe Ndjehen Shqiptare  Nga Mitrush Kuteli.

  Hera e fundit qe e degjova kete ishte 8-9 vjet me pare. ;(


  ========
  Pe degjoj edhe recitime te tjera nga Mirush Kabashi dhe Reshat Arbana.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga thirsty : 29-01-2011 mė 03:01
  We never really grow up, we only learn how to act in public.

 2. #2
  We never really grow up, we only learn how to act in public.

 3. #3
  EPIROT Maska e EDLIN
  Anėtarėsuar
  16-07-2007
  Vendndodhja
  ku bėhen qinglat
  Postime
  1,527
  ..Vazhdo dhe ti tė jetės shteg, tė shkruar:
  Tė larta mos lakmo ? se shtypės bėhesh
  As poshtė shumė mos rrėshqit, se shtypesh...
  BALTĖS SHQIPTARE

  Tė dua, baltė shqiptare!
  tė dua
  egėrisht,
  dėshpėrimisht -
  si ujku pyllin,
  si vala valėn,
  si balta baltėn!

  Se gjer mbi gju
  jam brenda teje;
  se lerė kam kėtu
  si ati,
  gjyshi,
  stėrgjyshi.

  Tė dua, baltė shqiptare
  se gjer mbi bel
  dhe pėrmbi bel.

  e thjeshte...e bukur...e veēante
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga EDLIN : 29-01-2011 mė 05:26
  Epiri ėshtė dhe do tė mbetet gjithmonė shqiptar ashtu si e krijoi natyra dhe historia - A. Frasheri

 4. #4
  yep Maska e Izadora
  Anėtarėsuar
  11-09-2008
  Vendndodhja
  ne zemren e atij qe ka "zemer"
  Postime
  8,793
  Reshat Arbana

  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Izadora : 29-01-2011 mė 06:17
  Jeto sot se neser nuk i dihet

 5. #5


  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga thirsty : 02-02-2011 mė 14:03
  We never really grow up, we only learn how to act in public.

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •