Close
Faqja 3 prej 3 FillimFillim 123
Duke shfaqur rezultatin 41 deri 53 prej 53
  1. #41
    i/e regjistruar Maska e Aksinja
    Anėtarėsuar
    16-01-2011
    Vendndodhja
    kojshi me SkėnderBeu-n
    Postime
    364
    Citim Postuar mė parė nga illyrian rex Lexo Postimin
    Ups...

    vendndodhja: kojshi me Skenderbeun!

    keq asht puna...
    hahahahahahahaha mos u trem, se vėrtet kojshi me skėndebeun jam por jo aq trime sa a kan ai
    Sa par tė lypmen arsimtares, ka qėn me siguri dalldi e moshės, normal jan gjėra qė falen leht
    Secili pėr vete, Zoti pėr tė gjithė

  2. #42
    Citim Postuar mė parė nga Aksinja Lexo Postimin
    hahahahahahahaha mos u trem, se vėrtet kojshi me skėndebeun jam por jo aq trime sa a kan ai
    Sa par tė lypmen arsimtares, ka qėn me siguri dalldi e moshės, normal jan gjėra qė falen leht
    O.O

    I ke hap telashe vetes
    We never really grow up, we only learn how to act in public.

  3. #43
    i/e regjistruar Maska e Aksinja
    Anėtarėsuar
    16-01-2011
    Vendndodhja
    kojshi me SkėnderBeu-n
    Postime
    364
    Citim Postuar mė parė nga Aldi-Aldo Lexo Postimin
    O.O

    I ke hap telashe vetes
    Pse po thua
    Secili pėr vete, Zoti pėr tė gjithė

  4. #44
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    04-04-2006
    Vendndodhja
    Tirone
    Postime
    8,398
    Citim Postuar mė parė nga doniii Lexo Postimin
    flm gjithve per sugjerimet met vertet
    nese deshiron ta dish se sa shok e ke, kerkoi nje sasi te konsiderueshme te hollash borxh

    Ky eshte test per shoqerine.
    Unė jam njeri i thjeshtė.
    Kėnaqem me pak.
    Mė mjafton mė e mira.

  5. #45
    i/e regjistruar Maska e Poeti
    Anėtarėsuar
    18-03-2003
    Vendndodhja
    Ferizaj-Kosovė
    Postime
    4,216
    Shoqeri te vertete gjen vetem kur ta shohesh se nuk ka asnje interes nga ti por te do thjeshte sepse te konsideron te njejt me vehten e tij. Nese eshte interesi ne pyetje rralle shume rralle shoku ia fal shokut, kete ua them nga pervoja...
    MOS SHIKONI KISHA E XHAMIA, FEJA E SHQIPTARIT ĖSHTĖ SHQIPTARIA

  6. #46
    Atdhetar Maska e Dasius
    Anėtarėsuar
    21-07-2010
    Vendndodhja
    Tiranė
    Postime
    288
    Citim Postuar mė parė nga doniii Lexo Postimin
    Desha nje Pyetje kam nje shok ne klas dhe e kam ne bank me te jam ulur qe 4 muaj dhe spo di se qfar shoku esht a thua njemend me do per shok apo si
    a mund te me tregoni a ka naj menyr qe me zbulu une ket send se met vertet me do si shok apo me ka armik



    nje dit ra xilja me hi ne klas dhe aj me qellim me vonoi me diqka dhe e humba oren
    Gjėja e parė qė duhet tė mendosh kur njihesh me njerėz tė rinj ėshtė: zili, poshtėrsi, armiqėsi.

    Ėshtė si tė bėsh njė skulpturė. Nė fillim ke vetėm njė bllok mermeri. Pasi ia heq pjesėt e panevojshme e shikon se ēfarė del.
    Atdheu mbi tė gjitha
    Tradhtarėt nė tė s'ėmės

  7. #47
    patriot Maska e shoku_tanku
    Anėtarėsuar
    18-09-2006
    Vendndodhja
    Tiranė
    Postime
    3,395
    Citim Postuar mė parė nga Dasius Lexo Postimin
    Gjėja e parė qė duhet tė mendosh kur njihesh me njerėz tė rinj ėshtė: zili, poshtėrsi, armiqėsi.

    Ėshtė si tė bėsh njė skulpturė. Nė fillim ke vetėm njė bllok mermeri. Pasi ia heq pjesėt e panevojshme e shikon se ēfarė del.
    Dale nje here o vlla se na bere lemsh!Bllokut te mermerit je ti qe ia jep formen ndersa me shokun e bankes eshte tjeter pune...ai eshte si nje pikture surealiste tek e cila duhet te zbulosh sa me shume detaje per t'i dhene nje fare kuptimi...

  8. #48
    Atdhetar Maska e Dasius
    Anėtarėsuar
    21-07-2010
    Vendndodhja
    Tiranė
    Postime
    288
    Citim Postuar mė parė nga shoku_tanku Lexo Postimin
    Dale nje here o vlla se na bere lemsh!Bllokut te mermerit je ti qe ia jep formen ndersa me shokun e bankes eshte tjeter pune...ai eshte si nje pikture surealiste tek e cila duhet te zbulosh sa me shume detaje per t'i dhene nje fare kuptimi...
    Po mirė bre, zėre se nuk je ti skulptori por dikush tjetėr. Ti je thjeshtė njė vėzhgues, koha dhe situatat janė skulptori.
    Atdheu mbi tė gjitha
    Tradhtarėt nė tė s'ėmės

  9. #49
    patriot Maska e shoku_tanku
    Anėtarėsuar
    18-09-2006
    Vendndodhja
    Tiranė
    Postime
    3,395
    Citim Postuar mė parė nga Dasius Lexo Postimin
    Po mirė bre, zėre se nuk je ti skulptori por dikush tjetėr. Ti je thjeshtė njė vėzhgues, koha dhe situatat janė skulptori.
    Nuk ka te trete mes meje dhe shokut tim te bankes...ose do behem une skulptor dhe shoku im te harroje cka qene der dje dhe te behet si du une,ose po qe ai me gangsterr,le te behet ai skulptor,po nuk hy kush tjeter mes nesh...banka mban vetem dy veta...

  10. #50
    Atdhetar Maska e Dasius
    Anėtarėsuar
    21-07-2010
    Vendndodhja
    Tiranė
    Postime
    288
    Citim Postuar mė parė nga shoku_tanku Lexo Postimin
    Nuk ka te trete mes meje dhe shokut tim te bankes...ose do behem une skulptor dhe shoku im te harroje cka qene der dje dhe te behet si du une,ose po qe ai me gangsterr,le te behet ai skulptor,po nuk hy kush tjeter mes nesh...banka mban vetem dy veta...
    Nuk mė kuptove or ti shoq. Ajo qė desha tė them unė ėshtė:

    Nėse ke dyshim pėr shokun e bankės qė mund tė mos jetė shok i mirė,ke shumė tė drejtė qė tė dyshosh deri nė momentin qė vėrtetohet e kundėrta.

    Koha tregon se me kė ke tė bėsh. Do ta shohėsh atė nė shumė situata dhe do bėsh vlerėsimin tėnd, qė ėshtė apo nuk ėshtė njeri i mirė.

    Pra, mos u trego i sinqertė dhe shumė shoqėror derisa tė kuptosh qė ai ėshtė me tė vėrtetė njeri i mirė. Mbroje veten nga e panjohura.
    Atdheu mbi tė gjitha
    Tradhtarėt nė tė s'ėmės

  11. #51
    sylar Maska e Jackie
    Anėtarėsuar
    21-10-2010
    Vendndodhja
    Tiron
    Postime
    539
    Kam dyshimet e mia per kte shokun dhe vonesat qe ai te shkakton gjate oreve te msimit lol

    Uroj mos jete nga lezha dhe mos quhet Klodi
    Against all odds..

  12. #52
    patriot Maska e shoku_tanku
    Anėtarėsuar
    18-09-2006
    Vendndodhja
    Tiranė
    Postime
    3,395
    Citim Postuar mė parė nga Dasius Lexo Postimin
    Nuk mė kuptove or ti shoq. Ajo qė desha tė them unė ėshtė:

    Nėse ke dyshim pėr shokun e bankės qė mund tė mos jetė shok i mirė,ke shumė tė drejtė qė tė dyshosh deri nė momentin qė vėrtetohet e kundėrta.

    Koha tregon se me kė ke tė bėsh. Do ta shohėsh atė nė shumė situata dhe do bėsh vlerėsimin tėnd, qė ėshtė apo nuk ėshtė njeri i mirė.

    Pra, mos u trego i sinqertė dhe shumė shoqėror derisa tė kuptosh qė ai ėshtė me tė vėrtetė njeri i mirė. Mbroje veten nga e panjohura.
    Te kam kuptuar drejt or shoqi jem por nese une do te isha nje 17 vjecar(mosha e hapesit te temes) dhe ti do e krahasoje shokun tim te bankes me nje bllok mermeri,une neser do te shkoja ne klase me nje dalte dhe me nje cekan ne cante...Sa per menyren me te cilen me keshillon te sillem ndaj te panjohures,mua me duket teper armiqsore dhe aspak efikase.Jam i mendimit se per te njohur si duhet nje njeri nevojitet nje pararoje naive dhe nje prapavije vigjilente.Pra ta lesh te panjohurin te hyje ne territorin tend,t'i lesh te mendoje se ne nje fare menyre te ka ne dore dhe menyra se si do sillet me ty ne kete rast do te percaktoje natyren e tij te vertete,pasi dihet boterisht se njerezit kur te kane poshte vetes shfaqin fytyren e tyre reale...

  13. #53
    Atdhetar Maska e Dasius
    Anėtarėsuar
    21-07-2010
    Vendndodhja
    Tiranė
    Postime
    288
    E para do tė kishe qenė njė 17 vjeēar budall.

    E dyta, unė nuk thashė qė duhet me u sjell armiqėsisht. Unė jam i njė mendimi me ty. Pararojė naive, prapavijė vigjilente.

    Tė dukem armiqėsor nga mėnyra e shprehjes por nė thelb kemi tė njėjtin mendim.
    Atdheu mbi tė gjitha
    Tradhtarėt nė tė s'ėmės

Faqja 3 prej 3 FillimFillim 123

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •