Close
Faqja 0 prej 11 FillimFillim 1210 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 217
 1. #1
  Shqiptar Maska e {A_N_G_E_L_69}
  Antarsuar
  11-03-2003
  Vendndodhja
  Switzerland
  Postime
  3,823

  Nj foto ku mendon se ke dal bukur?!

  Po jua le ju stafeten ne fillim.Un do e ve nje her tjeter Foton time...
  Ti, Shqipri, M Jep Nder, M Jep Emrin Shqiptar

 2. #2
  Shqiptar Maska e {A_N_G_E_L_69}
  Antarsuar
  11-03-2003
  Vendndodhja
  Switzerland
  Postime
  3,823
  Po e ve une i pari pra foton meqe se merka kush guximin me treguar se si eshte.

  Ti, Shqipri, M Jep Nder, M Jep Emrin Shqiptar

 3. #3
  i/e regjistruar Maska e alketi83
  Antarsuar
  28-06-2010
  Postime
  3,611
  Po he mo Angel e hape temen dhe nuk ta vari njeri, te lane te gjithe ne balte.

  Cke ti shoku nuk te le ne balte kjo eshte nje fote qe un mendoj se kam dale OK . . .


 4. #4
  Shqiptar Maska e {A_N_G_E_L_69}
  Antarsuar
  11-03-2003
  Vendndodhja
  Switzerland
  Postime
  3,823
  Ti, Shqipri, M Jep Nder, M Jep Emrin Shqiptar

 5. Anetart m posht kan falenderuar {A_N_G_E_L_69} pr postimin:

  bsdev (03-03-2017)

 6. #5
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  10-03-2009
  Vendndodhja
  Shijak
  Postime
  850

  kjo me te verdha jam

 7. Anetart m posht kan falenderuar riduana pr postimin:

  bsdev (03-03-2017)

 8. #6
  Shqiptare dhe krenare. Maska e Xhenet.M.S.
  Antarsuar
  23-08-2009
  Vendndodhja
  Ne mesin e te dashurve te mi...
  Postime
  10,781
  Nje nga fotot qe mendoj se mire kam dal.
  Po ju tjetert cfar pritni dhe livderoheni kot,po postoni ne te gjykojme cili/a ka dal me mire.

  PS: Riduana foto e bukur dhe qenke vete e bukur.
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  
  - - Shum shpesh ndodh rasti, kur dhembjen nuk mund ta ndash me ask!
  Agim Metbala"

 9. Anetart m posht kan falenderuar Xhenet.M.S. pr postimin:

  bsdev (03-03-2017)

 10. #7
  New York Maska e mario_kingu
  Antarsuar
  09-12-2004
  Vendndodhja
  New York
  Postime
  2,225
  ktu kam dal tek lokali i vllait kam qen cik i pir kjo foto ka gati 4 vjet tani por e pelqej se ajo nate ka shum histori per mua hahah edhe tani qesh
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  
  Partizoni

 11. Anetart m posht kan falenderuar mario_kingu pr postimin:

  bsdev (03-03-2017)

 12. #8
  Vshtir Pr Ta Kuptuar Maska e Dj_PiRoMaN
  Antarsuar
  10-02-2006
  Vendndodhja
  TeToV
  Mosha
  30
  Postime
  362


  // Dj PiRoMaN
  Loneliness brings pain and pain makes you a genius... ;)

 13. Anetart m posht kan falenderuar Dj_PiRoMaN pr postimin:

  bsdev (03-03-2017)

 14. #9
  Shqiptar Maska e {A_N_G_E_L_69}
  Antarsuar
  11-03-2003
  Vendndodhja
  Switzerland
  Postime
  3,823
  Ti, Shqipri, M Jep Nder, M Jep Emrin Shqiptar

 15. Anetart m posht kan falenderuar {A_N_G_E_L_69} pr postimin:

  bsdev (03-03-2017)

 16. #10
  Shqiptar Maska e {A_N_G_E_L_69}
  Antarsuar
  11-03-2003
  Vendndodhja
  Switzerland
  Postime
  3,823
  Ti, Shqipri, M Jep Nder, M Jep Emrin Shqiptar

 17. Anetart m posht kan falenderuar {A_N_G_E_L_69} pr postimin:

  bsdev (03-03-2017)

 18. #11
  Shqiptar Maska e {A_N_G_E_L_69}
  Antarsuar
  11-03-2003
  Vendndodhja
  Switzerland
  Postime
  3,823
  Ti, Shqipri, M Jep Nder, M Jep Emrin Shqiptar

 19. Anetart m posht kan falenderuar {A_N_G_E_L_69} pr postimin:

  bsdev (03-03-2017)

 20. #12
  Shqiptar Maska e {A_N_G_E_L_69}
  Antarsuar
  11-03-2003
  Vendndodhja
  Switzerland
  Postime
  3,823
  Ti, Shqipri, M Jep Nder, M Jep Emrin Shqiptar

 21. Anetart m posht kan falenderuar {A_N_G_E_L_69} pr postimin:

  bsdev (03-03-2017)

 22. #13

 23. Anetart m posht kan falenderuar CeLi pr postimin:

  bsdev (03-03-2017)

 24. #14
  i/e regjistruar Maska e stern
  Antarsuar
  09-10-2008
  Postime
  5,038

  ----------------------------------------------------------------
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  
  "Man sieht nur mit dem Herzen gut. Das Wesentliche ist fr das Auge unsichtbar."


 25. #15
  i/e regjistruar Maska e The_Capital
  Antarsuar
  09-12-2009
  Vendndodhja
  Gjilan
  Mosha
  29
  Postime
  1,366
  The big capital..!


  http://i44.tinypic.com/atps8m.jpg


  INTELEKTUAL

  Ndryshuar pr her t fundit nga The_Capital : 08-03-2012 m 16:06
  Burri 1 X flet !

 26. #16
  i/e larguar
  Antarsuar
  09-11-2005
  Vendndodhja
  France ...
  Postime
  6,159
  Ktu jam ber njesh me natyren


  Ndryshuar pr her t fundit nga WALCHIRIA : 10-03-2012 m 05:58 Arsyeja: E gadisa

 27. Anetart m posht kan falenderuar WALCHIRIA pr postimin:

  bsdev (03-03-2017)

 28. #17
  Blanc et noir
  Antarsuar
  28-03-2005
  Postime
  485
  Black & Light,
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  
  Quand le doigt montre le ciel, l' imbcile regarde le doigt.

 29. Anetart m posht kan falenderuar Lov! pr postimin:

  bsdev (03-03-2017)

 30. #18
  i/e regjistruar Maska e stern
  Antarsuar
  09-10-2008
  Postime
  5,038
  .................................................. .................................................. ................

  Mein hobby
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  
  "Man sieht nur mit dem Herzen gut. Das Wesentliche ist fr das Auge unsichtbar."


 31. 2 antart m posht falenderuan stern pr mendimin e shprehur n kt postim:

  arba.t (27-09-2013)

 32. #19
  Ka qene nata e vitit te ri 2011-2012 ne Selanik, Greqi! :P
  Like a boss!
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  
  She's the morphine queen of my vaccine.

 33. Anetart m posht kan falenderuar Mr-Bledi pr postimin:

  bsdev (03-03-2017)

 34. #20
  Djal Drenice Maska e Lexuesi_
  Antarsuar
  18-06-2010
  Vendndodhja
  Ne vendin e ngjarjeve
  Postime
  6,014
  Emri: 391731_201470656593679_100001922396251_450718_734024366_n.jpg

Shikime: 2526

Madhsia: 23.0 KB

  :d :d :d

Faqja 0 prej 11 FillimFillim 1210 ... FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •