Close
Faqja 3 prej 11 FillimFillim 12345 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 41 deri 60 prej 216
 1. #41
  【 Untouchable 】 ๓๏đ Maska e Deni_Boy
  Antarsuar
  19-10-2005
  Vendndodhja
  Milano
  Postime
  2,360
  Faleminderit
  2
  12 falenderime n 10 postime
  Ja po e vej dhe un 1....
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  
  Forumi Shqiptar

 2. #42
  【 Untouchable 】 ๓๏đ Maska e Deni_Boy
  Antarsuar
  19-10-2005
  Vendndodhja
  Milano
  Postime
  2,360
  Faleminderit
  2
  12 falenderime n 10 postime
  Na kush deshte foto vetem
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  
  Forumi Shqiptar

 3. #43
  i/e larguar
  Antarsuar
  09-11-2005
  Vendndodhja
  France ...
  Postime
  6,227
  Faleminderit
  0
  10 falenderime n 9 postime
  Ktu kam dal bukur por sesht ky aiiiii 4. #44
  cherry blossom girl
  Antarsuar
  14-05-2010
  Postime
  6,112
  Faleminderit
  55
  245 falenderime n 202 postime

  Pr: Nj foto ku mendon se ke dal bukur?!


 5. 6 antart m posht falenderuan broken_smile pr mendimin e shprehur n kt postim:

  B@Ne (28-09-2013),Izadora (07-12-2013),rag79 (16-11-2013),Station (11-11-2013),tetovarja87 (12-11-2013),Xhenet.M.S. (28-09-2013)

 6. #45
  ► ☆☆☆ ◄
  Antarsuar
  26-10-2005
  Vendndodhja
  Mmdhe
  Postime
  4,912
  Faleminderit
  47
  64 falenderime n 51 postime

  Pr: Nj foto ku mendon se ke dal bukur?!


 7. 4 antart m posht falenderuan AlbaneZ pr mendimin e shprehur n kt postim:

  Izadora (07-12-2013),Shkenca (24-09-2013),Xhenet.M.S. (27-09-2013),zAN (24-09-2013)

 8. #46
  i/e regjistruar Maska e A.I
  Antarsuar
  20-06-2011
  Postime
  427
  Faleminderit
  22
  14 falenderime n 8 postime

  Pr: Nj foto ku mendon se ke dal bukur?!

  Ok, po e vendos une nje foto!

  Emri: DSC_0156.jpg

Shikime: 857

Madhsia: 193.1 KB
  Think Different! Think Again!

 9. 5 antart m posht falenderuan A.I pr mendimin e shprehur n kt postim:

  Arvima (25-09-2013),B@Ne (11-11-2013),Shkenca (07-12-2013),The_Capital (19-03-2014),Xhenet.M.S. (27-09-2013)

 10. #47
  Djal Drenice Maska e Lexuesi_
  Antarsuar
  18-06-2010
  Vendndodhja
  Ne vendin e ngjarjeve
  Postime
  6,041
  Faleminderit
  31
  120 falenderime n 111 postime

  Pr: Nj foto ku mendon se ke dal bukur?!  Kjo foto ne fb ka marr 1 mij e 555 like Dhe vendosa me nda me ju :P
  Ndryshuar pr her t fundit nga Lexuesi_ : 26-09-2013 m 08:15

 11. 2 antart m posht falenderuan Lexuesi_ pr mendimin e shprehur n kt postim:

  tetovarja87 (12-11-2013),Xhenet.M.S. (28-09-2013)

 12. #48
  i/e regjistruar Maska e teta
  Antarsuar
  25-10-2005
  Postime
  2,011
  Faleminderit
  22
  35 falenderime n 29 postime

  Pr: Nj foto ku mendon se ke dal bukur?!

  edhe nje nga une
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  

 13. 5 antart m posht falenderuan teta pr mendimin e shprehur n kt postim:

  A.I (27-09-2013),Arvima (27-09-2013),Gentian_gr (27-09-2013),Shkenca (07-12-2013),Xhenet.M.S. (28-09-2013)

 14. #49
  i/e regjistruar Maska e arba.t
  Antarsuar
  27-06-2009
  Postime
  439
  Faleminderit
  36
  15 falenderime n 13 postime

  Pr: Nj foto ku mendon se ke dal bukur?!

  Let food be your medicine !

 15. 2 antart m posht falenderuan arba.t pr mendimin e shprehur n kt postim:

  B@Ne (11-11-2013),Xhenet.M.S. (28-09-2013)

 16. #50
  cherry blossom girl
  Antarsuar
  14-05-2010
  Postime
  6,112
  Faleminderit
  55
  245 falenderime n 202 postime

  Pr: Nj foto ku mendon se ke dal bukur?!


 17. 10 antart m posht falenderuan broken_smile pr mendimin e shprehur n kt postim:

  AlbaneZ (11-11-2013),arba.t (11-11-2013),Arvima (12-11-2013),B@Ne (11-11-2013),gloreta (12-11-2013),Izadora (11-11-2013),mia@ (11-11-2013),rag79 (16-11-2013),symphony (11-11-2013),tetovarja87 (12-11-2013)

 18. #51
  i/e regjistruar Maska e Elian70
  Antarsuar
  30-07-2006
  Vendndodhja
  Vlor
  Postime
  1,940
  Faleminderit
  31
  171 falenderime n 126 postime

  Pr: Nj foto ku mendon se ke dal bukur?!

  per ata qe me shohin negativisht.... ja dhe une me nje foton time me web-cam...

  Te Dish, te Besh, te Dish te Besh, Bej te Ditur!

 19. 3 antart m posht falenderuan Elian70 pr mendimin e shprehur n kt postim:

  Arvima (12-11-2013),broken_smile (13-11-2013),Xhenet.M.S. (17-11-2013)

 20. #52
  i/e regjistruar Maska e EXODUS
  Antarsuar
  15-06-2003
  Vendndodhja
  Intravenous..
  Postime
  1,668
  Faleminderit
  20
  72 falenderime n 57 postime

  Pr: Nj foto ku mendon se ke dal bukur?!  Pjesa me "e bukur" vjen nga java...

 21. 3 antart m posht falenderuan EXODUS pr mendimin e shprehur n kt postim:

  arba.t (12-11-2013),broken_smile (12-11-2013),Xhenet.M.S. (17-11-2013)

 22. #53
  Shqiptare dhe krenare. Maska e Xhenet.M.S.
  Antarsuar
  23-08-2009
  Vendndodhja
  Ne mesin e te dashurve te mi...
  Postime
  10,915
  Faleminderit
  348
  197 falenderime n 109 postime

  Pr: Nj foto ku mendon se ke dal bukur?!

  Citim Postuar m par nga Arvima Lexo Postimin
  Mua me paska shpetuar prap fotoja Mias, hajd me kur sdo sdo
  Edhe mua Arvima Mia ja nje keshill nga une, postoje edhe nje here po jo para se te na dergosh nga nje mp per te na informuar se kure mua dhe Arvimes .
  Ja edhe nje nga une ku mendoj qe kam dal jo keq


  - - Shum shpesh ndodh rasti, kur dhembjen nuk mund ta ndash me ask!
  Agim Metbala"

 23. 13 antart m posht falenderuan Xhenet.M.S. pr mendimin e shprehur n kt postim:

  *~Rexhina~* (15-12-2013),arba.t (16-11-2013),Arvima (16-11-2013),B@Ne (08-12-2013),broken_smile (15-11-2013),aushi (16-11-2013),Gentian_gr (16-11-2013),hot_prinz (15-11-2013),Izadora (07-12-2013),mia@ (16-11-2013),rag79 (16-11-2013),symphony (16-11-2013),The_Capital (19-03-2014)

 24. #54
  i/e regjistruar Maska e Endless
  Antarsuar
  17-08-2007
  Vendndodhja
  Shqiperi
  Postime
  5,212
  Faleminderit
  0
  22 falenderime n 17 postime

  Pr: Nj foto ku mendon se ke dal bukur?!

  ja dhe nje nga une duke shijuar rrezet e diellit per qef tim
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  
  Without deviation from the norm, progress is not possible

 25. 5 antart m posht falenderuan Endless pr mendimin e shprehur n kt postim:

  Arvima (18-11-2013),broken_smile (16-11-2013),Izadora (07-12-2013),mia@ (18-11-2013),Xhenet.M.S. (17-11-2013)

 26. #55
  i/e regjistruar Maska e Endless
  Antarsuar
  17-08-2007
  Vendndodhja
  Shqiperi
  Postime
  5,212
  Faleminderit
  0
  22 falenderime n 17 postime

  Pr: Nj foto ku mendon se ke dal bukur?!

  po mire mo na nje tjeter cik si me light, jo per gje, po mqnse po me quan mashtrues gono
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  
  Without deviation from the norm, progress is not possible

 27. 2 antart m posht falenderuan Endless pr mendimin e shprehur n kt postim:

  Arvima (18-11-2013),Xhenet.M.S. (17-11-2013)

 28. #56
  i/e regjistruar Maska e hot_prinz
  Antarsuar
  29-05-2007
  Vendndodhja
  Frankfurt
  Postime
  9,911
  Faleminderit
  171
  379 falenderime n 327 postime

  Pr: Nj foto ku mendon se ke dal bukur?!

  Nete una jam ne faqen 2, yyy ende s'mu ke falenderu?

  Since i cant love you the way i want, i will love you the way i can.

 29. 2 antart m posht falenderuan hot_prinz pr mendimin e shprehur n kt postim:

  Izadora (07-12-2013),Nete (18-11-2013)

 30. #57
  AKA-MANO Maska e Maqellarjot
  Antarsuar
  16-06-2011
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  972
  Faleminderit
  81
  62 falenderime n 51 postime

  Pr: Nj foto ku mendon se ke dal bukur?!

  ..........

  Emri: 20131129_175300_37643.jpg

Shikime: 385

Madhsia: 2.7 KB
  Ne kohe e rrethana kritike, si individi, ashtu edhe nji popull japin proven e forces morale te tyne

 31. #58
  i/e regjistruar Maska e Kila
  Antarsuar
  12-01-2013
  Postime
  29
  Faleminderit
  11
  6 falenderime n 3 postime

  Pr: Nj foto ku mendon se ke dal bukur?!

  Sa per njohje

 32. 4 antart m posht falenderuan Kila pr mendimin e shprehur n kt postim:

  broken_smile (07-12-2013),Gentian_gr (07-12-2013),Izadora (07-12-2013),Xhenet.M.S. (08-12-2013)

 33. #59
  i/e regjistruar Maska e Xhuxhumaku
  Antarsuar
  19-11-2003
  Vendndodhja
  sopr'un'curva
  Postime
  13,460
  Faleminderit
  18
  255 falenderime n 230 postime

  Pr: Nj foto ku mendon se ke dal bukur?!

  Mire ke dal,

  Po kujdes se do te turren baci dhe naci...
  --- La Madre dei IMBECILI e sempre in cinta...

  ---voudou.. ---

 34. #60
  i/e regjistruar Maska e Kila
  Antarsuar
  12-01-2013
  Postime
  29
  Faleminderit
  11
  6 falenderime n 3 postime

  Pr: Nj foto ku mendon se ke dal bukur?!

  Citim Postuar m par nga Xhuxhumaku Lexo Postimin
  Mire ke dal,

  Po kujdes se do te turren baci dhe naci...
  me mua e kishe ti :P:P ?
  Po deshi te vije dhe arabaci :P

Faqja 3 prej 11 FillimFillim 12345 ... FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •