Close
Faqja 2 prej 11 FillimFillim 1234 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 40 prej 216
 1. #21
  Djal Drenice Maska e Lexuesi_
  Antarsuar
  18-06-2010
  Vendndodhja
  Ne vendin e ngjarjeve
  Postime
  6,041
  Faleminderit
  31
  120 falenderime n 111 postime
  Emri: 396478_253385538068857_100001922396251_577010_79149299_n.jpg

Shikime: 1357

Madhsia: 39.7 KB ...............

 2. #22
  Shqiptare dhe krenare. Maska e Xhenet.M.S.
  Antarsuar
  23-08-2009
  Vendndodhja
  Ne mesin e te dashurve te mi...
  Postime
  10,915
  Faleminderit
  348
  197 falenderime n 109 postime
  Citim Postuar m par nga Lexuesi_ Lexo Postimin
  Ketu, Ketu jo qe ke dal bukur, po ketu je ka shkelqen krejt.
  Ahahahaha,se e kuptoj pse nuk u postua,personi afer meje eshte antari tutankamon.
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  
  - - Shum shpesh ndodh rasti, kur dhembjen nuk mund ta ndash me ask!
  Agim Metbala"

 3. 2 antart m posht falenderuan Xhenet.M.S. pr mendimin e shprehur n kt postim:

  ane (12-11-2013),rag79 (25-09-2013)

 4. #23
  Omelsin me krip Maska e Busy Girl
  Antarsuar
  04-02-2012
  Vendndodhja
  Here and there I'm everywhere
  Postime
  4,496
  Faleminderit
  313
  506 falenderime n 424 postime
  "Mundohu te jesh i lumtur me ato qe ke dikush tjeter buzeqesh edhe pse ska asgje"

 5. #24
  Djal Drenice Maska e Lexuesi_
  Antarsuar
  18-06-2010
  Vendndodhja
  Ne vendin e ngjarjeve
  Postime
  6,041
  Faleminderit
  31
  120 falenderime n 111 postime


  I dyti ne radh nga fillimi ketu

 6. #25
  Djal Drenice Maska e Lexuesi_
  Antarsuar
  18-06-2010
  Vendndodhja
  Ne vendin e ngjarjeve
  Postime
  6,041
  Faleminderit
  31
  120 falenderime n 111 postime  Fotografistit i ka leviz dora se kam prish une foton.

 7. #26
  i/e regjistruar Maska e Endless
  Antarsuar
  17-08-2007
  Vendndodhja
  Shqiperi
  Postime
  5,212
  Faleminderit
  0
  22 falenderime n 17 postime
  them se ktu s'jam dhe aq keq
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  
  Without deviation from the norm, progress is not possible

 8. Anetart m posht kan falenderuar Endless pr postimin:

  The_Capital (19-03-2014)

 9. #27
  Natyre e turbulluar... Maska e Robbery
  Antarsuar
  03-11-2007
  Vendndodhja
  Firenze
  Mosha
  29
  Postime
  1,455
  Faleminderit
  1
  5 falenderime n 5 postime
  !! !!! !! !!! !! !!! !! !!! !!
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  
  https://www.behance.net/robberysk1100

 10. #28
  i/e regjistruar Maska e Endless
  Antarsuar
  17-08-2007
  Vendndodhja
  Shqiperi
  Postime
  5,212
  Faleminderit
  0
  22 falenderime n 17 postime

  Talking

  Citim Postuar m par nga Izadora Lexo Postimin
  Shume bukur ke dal endless :-))
  Po ato syzet pse si heq ?
  ti e di qe un per ty bej hatan tani :
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  
  Without deviation from the norm, progress is not possible

 11. #29
  i/e regjistruar Maska e hot_prinz
  Antarsuar
  29-05-2007
  Vendndodhja
  Frankfurt
  Postime
  9,911
  Faleminderit
  171
  379 falenderime n 327 postime
  Qellojani ku kam dalur ketu.
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  
  Since i cant love you the way i want, i will love you the way i can.

 12. #30
  i/e regjistruar Maska e Endless
  Antarsuar
  17-08-2007
  Vendndodhja
  Shqiperi
  Postime
  5,212
  Faleminderit
  0
  22 falenderime n 17 postime
  te me gusta...


  p.s fotua ne fjal eshte bere nga nje superyll
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  
  Without deviation from the norm, progress is not possible

 13. #31
  i/e regjistruar Maska e Endless
  Antarsuar
  17-08-2007
  Vendndodhja
  Shqiperi
  Postime
  5,212
  Faleminderit
  0
  22 falenderime n 17 postime
  nani dhe nje tjeter ktu; dhe ktu mbyllet dhe seanca e fotove qe hidhet si hipotez qe un gjasme kam dale bukur hehe
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  
  Without deviation from the norm, progress is not possible

 14. #32
  Shqiptare dhe krenare. Maska e Xhenet.M.S.
  Antarsuar
  23-08-2009
  Vendndodhja
  Ne mesin e te dashurve te mi...
  Postime
  10,915
  Faleminderit
  348
  197 falenderime n 109 postime
  Citim Postuar m par nga Station Lexo Postimin
  Xhenet paske pir Red Bull m duket.
  Sationi,ashtu dukem kur jam e lumtur,por une do shtoja sikur te kisha pire kana..s
  Edhe nje po kete me shume e bera ne aspekt artistik.
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  
  - - Shum shpesh ndodh rasti, kur dhembjen nuk mund ta ndash me ask!
  Agim Metbala"

 15. Anetart m posht kan falenderuar Xhenet.M.S. pr postimin:

  FREUD (15-09-2015)

 16. #33
  i/e regjistruar Maska e Dolce_Angelo
  Antarsuar
  25-11-2010
  Vendndodhja
  Long Island NY
  Mosha
  27
  Postime
  256
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim 17. #34
  CHEERFUL GIRL Maska e Arvima
  Antarsuar
  14-04-2008
  Vendndodhja
  Ne nje vend te ngrohte
  Postime
  3,541
  Faleminderit
  211
  157 falenderime n 98 postime
  Interesante kjo teme....megjithse nuk kam ndonje foto ku kam dale bukur....po kjo me pelqen
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  
  If you want to be TOGETHER you have TO-GET-HER !

 18. 4 antart m posht falenderuan Arvima pr mendimin e shprehur n kt postim:

  ane (12-11-2013),B@Ne (18-01-2014),prishtina75 (16-01-2015),rag79 (25-09-2013)

 19. #35
  CHEERFUL GIRL Maska e Arvima
  Antarsuar
  14-04-2008
  Vendndodhja
  Ne nje vend te ngrohte
  Postime
  3,541
  Faleminderit
  211
  157 falenderime n 98 postime
  Citim Postuar m par nga Endless Lexo Postimin
  edhe ketu s'eshte se ke dal ndonje kush e di ca jo ;p


  shume qetesuese per syrin si foto : )
  hahahha Endless , e di qe s'kam dal kushedi se ca , po kam nje gje qe s'mbaj dot qendrime per foto.... gjithsesi .... ja po ve nje qe mendoj se kam mbajtur pozim
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  
  If you want to be TOGETHER you have TO-GET-HER !

 20. #36
  CHEERFUL GIRL Maska e Arvima
  Antarsuar
  14-04-2008
  Vendndodhja
  Ne nje vend te ngrohte
  Postime
  3,541
  Faleminderit
  211
  157 falenderime n 98 postime
  Citim Postuar m par nga Station Lexo Postimin
  Shum mir bre po pse na i ke nxjer gjysm??
  pse ka ndonje rendesi ? ok , kjo eshte me e qarte..... dhe stop! se po e bej albumin tim personal ketu
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  
  Ndryshuar pr her t fundit nga Arvima : 02-06-2012 m 18:49
  If you want to be TOGETHER you have TO-GET-HER !

 21. 3 antart m posht falenderuan Arvima pr mendimin e shprehur n kt postim:

  B@Ne (18-01-2014),tetovarja87 (12-11-2013),[Elita] (14-11-2013)

 22. #37
  Dieli Maska e [HD]
  Antarsuar
  12-11-2011
  Vendndodhja
  Suisse
  Mosha
  37
  Postime
  464
  Faleminderit
  0
  11 falenderime n 11 postime
  Ndryshuar pr her t fundit nga [HD] : 05-06-2012 m 20:06
  Mos harro ti lutesh Zotit do mbrmje.

 23. #38
  i/e regjistruar Maska e Marya
  Antarsuar
  10-05-2009
  Postime
  4,698
  Faleminderit
  106
  126 falenderime n 91 postime

  Talking

  kesaj i thon te luash me litar , po litar te jete ylberi
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  
  Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo

 24. #39
  =ஜ۩۞۩ஜ= Maska e toni007
  Antarsuar
  02-03-2009
  Vendndodhja
  Ne vendin e Shqiponjave
  Mosha
  35
  Postime
  3,274
  Faleminderit
  0
  8 falenderime n 8 postime
  ..............
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  
  Mendjemadhesia eshte KRENARIA e njerezve te dobet!

 25. #40
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  17-06-2006
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  231
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Po e vendos dhe nje une, u pa puna
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  

Faqja 2 prej 11 FillimFillim 1234 ... FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •