Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 2
 1. #1
  Alter ego Moderatus Maska e yllbardh
  Antarsuar
  18-08-2007
  Vendndodhja
  as vet se di.... :)
  Postime
  808

  Toleranc fetare-Prifti duke br lutje n mes t nj grupi lutsish musliman  Ju lutem q komentimet t jen t matura dhe pa fyerje kundr komuniteteve tjera fetare.

 2. #2
  Njo 20 here u postua kjo ne forum

  E pam dhe? qfare te debatoim ketu?


  Mos merr ket si ndonje injorim ndaj teje yllbardh por me te vertete kjo video eshte postuar shume here ne kete forum!!!!
  Ndryshuar pr her t fundit nga MafiaWarz : 10-01-2011 m 21:51
  Praises due to the most high, Allah

  Praises due to the most fly, Prada

  Baby, I'm magic, ta-dah

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •