Close
Faqja 4 prej 4 FillimFillim ... 234
Duke shfaqur rezultatin 61 deri 63 prej 63
 1. #61
  Deny Ignorance Maska e Darius
  Anėtarėsuar
  25-04-2002
  Postime
  13,942
  Faleminderit
  0
  673 falenderime nė 479 postime

  Pėr: Vdekje Misterioze Masive E Zogjve Dhe Peshqeve Ne Gjithe Boten

  Nuk kam shkruar ne kete teme prej kohesh po jo sepse kane munguar lajmet. Madje ngordhjet masive vazhdojne te ndodhin ne gjithe globin. Per me shume shikoni inforacionin ne kete lidhjen ketu: Worldwide Mass Animal Deaths for 2013

 2. #62
  i/e regjistruar Maska e Kreksi
  Anėtarėsuar
  20-11-2004
  Vendndodhja
  Francė
  Postime
  5,618
  Faleminderit
  339
  44 falenderime nė 43 postime

  Pėr: Vdekje Misterioze Masive E Zogjve Dhe Peshqeve Ne Gjithe Boten

  =Vdekje Misterioze Masive E Zogjve Dhe Peshqeve Ne Gjithe Boten= nuk thuhet "VDEKJE" por: ngordhje, vetem per bletet thhet vdekje...!
  Askush nuk te pyt: ē'ka bere atedheu per ty por ē'ke bere ti per Atedheun ! - JFK

 3. #63
  i/e regjistruar Maska e Kreksi
  Anėtarėsuar
  20-11-2004
  Vendndodhja
  Francė
  Postime
  5,618
  Faleminderit
  339
  44 falenderime nė 43 postime

  Pėr: Vdekje Misterioze Masive E Zogjve Dhe Peshqeve Ne Gjithe Boten

  Ndoshta kane ardhur ne jete te gjithe te njejten dite dhe iu erdhi koha te perfundojne ciklin te njejten kohź....se kur lindin nuk i shohim por vetem kur ngordhin...dhe ne habitemi...mendoj se eshte faza natyrore si njź kurdisje biliogjike qe ua mundeson lehtź t'iu ndalet zemra...duhet vertetuar tani se, a ishi te nje moshe ? ...
  Askush nuk te pyt: ē'ka bere atedheu per ty por ē'ke bere ti per Atedheun ! - JFK

Faqja 4 prej 4 FillimFillim ... 234

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •