Close
Faqja 5 prej 5 FillimFillim ... 345
Duke shfaqur rezultatin 81 deri 92 prej 92
 1. #81
  Kalorės i Lirisė Maska e BlueBaron
  Anėtarėsuar
  29-04-2002
  Vendndodhja
  Nė Tironėn e Ondrrave
  Postime
  5,080
  Faleminderit
  0
  7 falenderime nė 7 postime
  Citim Postuar mė parė nga mia@ Lexo Postimin
  Preferoj te kripurat. Kulaci me shijon vetem me djath e gjalp.


  De gustibus ...
  Mund tė shkėpusėsh Ēunat nga TIRONA, por kurrė nuk mund tė shkėpusėsh TIRONĖN nga zemra e Ēunave !!!

 2. #82
  i/e regjistruar Maska e freeopen
  Anėtarėsuar
  22-07-2011
  Postime
  1,523
  Faleminderit
  3
  50 falenderime nė 45 postime
  Citim Postuar mė parė nga mia@ Lexo Postimin
  Preferoj te kripurat. Kulaci me shijon vetem me djath e gjalp.
  Dhe nje domate bahce.
  MOS I NDY TEMAT no name

 3. #83
  i/e regjistruar Maska e Bamba
  Anėtarėsuar
  22-12-2006
  Postime
  3,411
  Faleminderit
  0
  21 falenderime nė 21 postime
  Sallate ruse te bome vet, simas qefit! Spektakel!

 4. #84
  I love god
  Anėtarėsuar
  23-02-2007
  Postime
  8,130
  Faleminderit
  113
  64 falenderime nė 58 postime
  Citim Postuar mė parė nga Bamba Lexo Postimin
  Sallate ruse te bome vet, simas qefit! Spektakel!
  kjo eshte pjat e par mer durrsak

 5. #85
  EPIROT Maska e EDLIN
  Anėtarėsuar
  16-07-2007
  Vendndodhja
  ku bėhen qinglat
  Postime
  1,528
  Faleminderit
  6
  25 falenderime nė 19 postime

  Pėr: "Pjata" qe gatuani patjeter cdo Vit te Ri!

  E mire behet edhe mish vici ne presion me rosmarine ,dafine,hudher,1 gote verete kuqe ,piper te zi.ultra ca te hash.provojeni

 6. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar EDLIN pėr postimin:

  Linda5 (08-12-2013)

 7. #86
  cherry blossom girl
  Anėtarėsuar
  14-05-2010
  Postime
  6,112
  Faleminderit
  55
  245 falenderime nė 202 postime

  Pėr: "Pjata" qe gatuani patjeter cdo Vit te Ri!

  kushedi sa here eshte permendur sallata ruse te kjo tema. haha

 8. #87
  EPIROT Maska e EDLIN
  Anėtarėsuar
  16-07-2007
  Vendndodhja
  ku bėhen qinglat
  Postime
  1,528
  Faleminderit
  6
  25 falenderime nė 19 postime

  Pėr: "Pjata" qe gatuani patjeter cdo Vit te Ri!

  SI embelsire une bej feta panetoni te prera hollei vendos ne rradhe ne 1 tas te thelle ne muret e enes brendesine e mbushme akullore dhe me te gjitha frutat e thata qe ju gjenden ne dispozicion,pshstafidhe,arra,recelqershie etj.e mbyllbazen e enes me fete panetoni .e ve ne frigorifer .e perdor kur te dua e kam gati ne cdo momentajo del si gjysme sfere dhe e pres ne feta ne forme gjysme hene.shume e vecante emire dhe rinfreskuese jo erende si embelsire .ngjan si tip paste akulli.ultra .e kam pare ne you tube nga James oliver kuzhinier i famshem anglez.

 9. #88
  i/e regjistruar Maska e Prudence
  Anėtarėsuar
  11-03-2008
  Postime
  2,437
  Faleminderit
  77
  124 falenderime nė 80 postime

  Pėr: "Pjata" qe gatuani patjeter cdo Vit te Ri!

  pėrshesh(dollm) me kaposh deti, eshte lezeti i tavolines.
  "Mė e mira ėshtė armike e sė mirės"

 10. #89
  Super Moderator Maska e benseven11
  Anėtarėsuar
  11-09-2002
  Vendndodhja
  new jersey-usa
  Postime
  13,750
  Faleminderit
  68
  192 falenderime nė 177 postime

  Pėr: "Pjata" qe gatuani patjeter cdo Vit te Ri!

  Nuk gatuaj fare ne vit te ri
  Do ha ne restorant si king per shtate pale qefe
  Jam nje cike konfuz se cilin restorant te zgjedh,
  aty me ka ngecur pikepyetja.
  ≈♥♠♣♦≈ovguide.com/movies

 11. #90
  Buena Suerte Maska e MI CORAZON
  Anėtarėsuar
  21-07-2002
  Postime
  7,499
  Faleminderit
  0
  103 falenderime nė 94 postime

  Pėr: "Pjata" qe gatuani patjeter cdo Vit te Ri!

  Citim Postuar mė parė nga benseven11 Lexo Postimin
  Nuk gatuaj fare ne vit te ri
  Do ha ne restorant si king per shtate pale qefe
  Jam nje cike konfuz se cilin restorant te zgjedh,
  aty me ka ngecur pikepyetja.
  Call this phone number (856) 665-1052
  Where does a thought go when it's forgotten?

 12. #91
  not exist Maska e skender76
  Anėtarėsuar
  10-06-2003
  Vendndodhja
  Sa me larg Shqiperise...
  Postime
  4,794
  Faleminderit
  192
  275 falenderime nė 208 postime

  Pėr: "Pjata" qe gatuani patjeter cdo Vit te Ri!

  Simjet do ha nje pjate plot e perplot me lenticchie
  paqen, e sjell vetem drejtsia

 13. #92
  i/e regjistruar Maska e mia@
  Anėtarėsuar
  11-01-2008
  Vendndodhja
  Twilight Zone...
  Postime
  10,823
  Faleminderit
  138
  244 falenderime nė 199 postime

  Pėr: "Pjata" qe gatuani patjeter cdo Vit te Ri!

  C'mi kujtoi sneroja. Do bej dhe une nje pjate me thierza.
  Pershesh, gjel nuk bej, meqe bem per Thanksgivings. Duam s 'duam ketu ne USA atehere e ka lezetin gjeli.
  Feelings change - memories don't.

Faqja 5 prej 5 FillimFillim ... 345

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •