Close
Faqja 0 prej 54 FillimFillim 121050 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 1069
 1. #1

  Le te luajme nje loje.

  Le te luajme nje loje,loja eshte keshtut,njoni shkruan nje emer dhe emri qe mbaron me qate shkronje ne me qate shkronje shkruajme nje emer tjeter p.sh
  Besim pra Besimi mbaron me shkronjen m dhe tash vazhdojme nje emer tjeter me shkronjen m
  Mirlinda e keshtut me radhe.
  Edhe nese mundeni me shkrujt kuptimin e emrit nese jo nuk ka problem vetem mos shkruani ndonje koment vetem emrin edhe keshtut do mesojme emra te reja.
  Flm per mire kuptimin.

 2. #2
  Deshiroj te filloi i pari une

  Agon

 3. #3
  wake up&smell the roses Maska e Era-R
  Anėtarėsuar
  16-11-2010
  Vendndodhja
  Home is where your heart is
  Mosha
  32
  Postime
  275
  Nazmi.......
  Ska rėndėsi se sa shpejt vjen e keqja,sepse e mira ėshtė gjithmonė njė hap pėrpara

 4. #4
  Lab 100% Maska e Station
  Anėtarėsuar
  26-02-2010
  Vendndodhja
  Shqipėri
  Postime
  6,624
  Iliaz.......

 5. #5
  wake up&smell the roses Maska e Era-R
  Anėtarėsuar
  16-11-2010
  Vendndodhja
  Home is where your heart is
  Mosha
  32
  Postime
  275
  Zerina......
  Ska rėndėsi se sa shpejt vjen e keqja,sepse e mira ėshtė gjithmonė njė hap pėrpara

 6. #6
  Τρελάρα Maska e Ksanthi
  Anėtarėsuar
  22-12-2007
  Vendndodhja
  Στ'αστέρια
  Postime
  2,763
  Amariliz..................

 7. #7
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  02-04-2010
  Vendndodhja
  unided states of europe
  Postime
  682
  Zyhdi.............

 8. #8
  wake up&smell the roses Maska e Era-R
  Anėtarėsuar
  16-11-2010
  Vendndodhja
  Home is where your heart is
  Mosha
  32
  Postime
  275
  Ilda......
  Ska rėndėsi se sa shpejt vjen e keqja,sepse e mira ėshtė gjithmonė njė hap pėrpara

 9. #9
  Τρελάρα Maska e Ksanthi
  Anėtarėsuar
  22-12-2007
  Vendndodhja
  Στ'αστέρια
  Postime
  2,763
  Arnold................

 10. #10
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  04-04-2006
  Vendndodhja
  Tirone
  Postime
  8,398
  doktor......
  Unė jam njeri i thjeshtė.
  Kėnaqem me pak.
  Mė mjafton mė e mira.

 11. #11
  wake up&smell the roses Maska e Era-R
  Anėtarėsuar
  16-11-2010
  Vendndodhja
  Home is where your heart is
  Mosha
  32
  Postime
  275
  doltor nuk eshte emer...eshte titull
  Donald
  Ska rėndėsi se sa shpejt vjen e keqja,sepse e mira ėshtė gjithmonė njė hap pėrpara

 12. #12
  Τρελάρα Maska e Ksanthi
  Anėtarėsuar
  22-12-2007
  Vendndodhja
  Στ'αστέρια
  Postime
  2,763
  Dario...................

 13. #13
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  04-04-2006
  Vendndodhja
  Tirone
  Postime
  8,398
  Dodromuz ....ky eshte emer apo jo
  Unė jam njeri i thjeshtė.
  Kėnaqem me pak.
  Mė mjafton mė e mira.

 14. #14
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  04-04-2006
  Vendndodhja
  Tirone
  Postime
  8,398
  Citim Postuar mė parė nga Ksanthi Lexo Postimin
  Dario...................
  olimbi..........
  Unė jam njeri i thjeshtė.
  Kėnaqem me pak.
  Mė mjafton mė e mira.

 15. #15
  wake up&smell the roses Maska e Era-R
  Anėtarėsuar
  16-11-2010
  Vendndodhja
  Home is where your heart is
  Mosha
  32
  Postime
  275
  Indira....
  Ska rėndėsi se sa shpejt vjen e keqja,sepse e mira ėshtė gjithmonė njė hap pėrpara

 16. #16
  Amell.......

 17. #17
  i/e regjistruar Maska e Nete
  Anėtarėsuar
  13-04-2009
  Postime
  8,689
  Llaner.....

 18. #18
  i/e regjistruar Maska e Besoja
  Anėtarėsuar
  24-07-2008
  Vendndodhja
  Prrenjas, Shqiperi
  Postime
  3,260
  Renato....

 19. #19
  i/e regjistruar Maska e Marya
  Anėtarėsuar
  10-05-2009
  Postime
  4,669
  Odise.............

 20. #20
  i/e regjistruar Maska e Nete
  Anėtarėsuar
  13-04-2009
  Postime
  8,689
  Elvira....

Faqja 0 prej 54 FillimFillim 121050 ... FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •