Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 8 prej 8
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  9,111
  Faleminderit
  267
  363 falenderime nė 339 postime

  Gazmend Mullahi

  Pentagram ne Krishtlindje - Program per Gazmend Mullahin


  http://www.top-channel.tv/video.php?id=21422

 2. #2
  i/e regjistruar Maska e Besoja
  Anėtarėsuar
  24-07-2008
  Vendndodhja
  Prrenjas, Shqiperi
  Postime
  3,281
  Faleminderit
  61
  43 falenderime nė 31 postime
  Kam patur rastin ta njoh kur ka qėnė nė Librazhd dhe ruajmė pak miqėsi.
  Ka realizuar kėngė tė bukura e nė mes tyre mė ka pėlqyer kėnga qė kėndon Adriana Ceka,"Mimoza e dashurisė".
  I uroj shėndet dhe suksese!

 3. #3
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  9,111
  Faleminderit
  267
  363 falenderime nė 339 postime
  " DY GJYSMA MOLLE "

  Muzika: GAZMEND MULLAHI
  Teksti: MUSA VYSHKA
  Kenduar nga: ROBERT ALIAJ 4. #4
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  9,111
  Faleminderit
  267
  363 falenderime nė 339 postime
  " Ē'TI THEM VELLAIT "

  Muzika: GAZMEND MULLAHI
  Teksti: BETIM MUĒO
  Kenduar nga: NERTILA KOKA 5. #5
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  9,111
  Faleminderit
  267
  363 falenderime nė 339 postime

  Pėr: Gazmend Mullahi

  " Ē'ME TRAZOI JETEN NJE GRUA "

  Kompozimi: GAZMEND MULLAHI
  Poezia: FATOS ARAPI
  Kenduar nga: EDUARD JUBANI

  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga sirena_adria : 05-07-2017 mė 11:12

 6. #6
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  9,111
  Faleminderit
  267
  363 falenderime nė 339 postime

  Pėr: Gazmend Mullahi

  " LE TE DUHEMI "

  Kompozimi: GAZMEND MULLAHI
  Kenduar nga: MIMOZA NAZARKO 7. #7
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  9,111
  Faleminderit
  267
  363 falenderime nė 339 postime

  Pėr: Gazmend Mullahi  Poezia: Zhuljana Jorganxhi - Kompozimi: Gazmend Mullahi

 8. #8
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  9,111
  Faleminderit
  267
  363 falenderime nė 339 postime

  Pėr: Gazmend Mullahi

  GAZMEND MULLAHI/ Disa fjalė pėr Festivalin e 58 tė RTSH-sė

  https://blog.alpenews.al/gazmend-mul...58-te-rtsh-se/

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •