Close
Faqja 0 prej 3 FillimFillim 12 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 55
 1. #1
  albania is the best Maska e ismani
  Anėtarėsuar
  14-06-2009
  Vendndodhja
  tetova
  Postime
  583

  Digjet Flamurit Maqedon ne qender te Pejes

  hakmarja nuk zgjat cme shum se disa ore tek na shqiptaret ne jemi me te miret bravo vllezer DARDAN PA JU NUK KA SHQIPERI PA JU NUK KA TRIMERIPA JU NUK KA BASHKIM

  100 vite shtet 100 VJET KRENARI 100 VITE SAKRIFIC TERE JETEN TE BASHKUM KOSOV ILIRD CAMERI MALSI

 2. #2
  Ekstremist Islamik Maska e ximi_abedini
  Anėtarėsuar
  27-02-2010
  Vendndodhja
  nga KOSOVA e SHQIPERIS
  Mosha
  36
  Postime
  2,800
  Citim Postuar mė parė nga ismani Lexo Postimin
  hakmarja nuk zgjat cme shum se disa ore tek na shqiptaret ne jemi me te miret bravo vllezer DARDAN PA JU NUK KA SHQIPERI PA JU NUK KA TRIMERIPA JU NUK KA BASHKIM

  http://www.youtube.com/watch?v=UnPIB...layer_embedded
  e paskan ba nami

  nuk eshte trimni te djgesh flamuj por eshte dobsi trimat nuk djegin flamuj
  Pėrderisa ėshtė dikush nė Qiell qė mė mbron...
  Nuk ka askush nė Tokė qė mė mposhtė...”

 3. #3
  TOMORROW NEVER DIES Maska e A.V.A.T.A.R
  Anėtarėsuar
  28-01-2010
  Vendndodhja
  Kosove
  Postime
  272
  Citim Postuar mė parė nga ximi_abedini Lexo Postimin
  e paskan ba nami

  nuk eshte trimni te djgesh flamuj por eshte dobsi trimat nuk djegin flamuj
  Kush tha qe po bejme trimeri??
  po jua kthejme atė qe na kane berė..

 4. #4
  Ekstremist Islamik Maska e ximi_abedini
  Anėtarėsuar
  27-02-2010
  Vendndodhja
  nga KOSOVA e SHQIPERIS
  Mosha
  36
  Postime
  2,800
  Citim Postuar mė parė nga A.V.A.T.A.R Lexo Postimin
  Kush tha qe po bejme trimeri??
  po jua kthejme atė qe na kane berė..
  nuk duhet qe ne te tregohemi me te dobet se ata nese ai eshte njeri lig ne sduhet te jemi te till ne duhet tju tregojm se nuk jemi njerz te ulet si ju qe digjeni flamuj
  Pėrderisa ėshtė dikush nė Qiell qė mė mbron...
  Nuk ka askush nė Tokė qė mė mposhtė...”

 5. #5
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  16-12-2009
  Postime
  2,304
  Citim Postuar mė parė nga ximi_abedini Lexo Postimin
  e paskan ba nami

  nuk eshte trimni te djgesh flamuj por eshte dobsi trimat nuk djegin flamuj
  Sipas teje duhet te heshtim?!

 6. #6
  TOMORROW NEVER DIES Maska e A.V.A.T.A.R
  Anėtarėsuar
  28-01-2010
  Vendndodhja
  Kosove
  Postime
  272
  Citim Postuar mė parė nga ximi_abedini Lexo Postimin
  nuk duhet qe ne te tregohemi me te dobet se ata nese ai eshte njeri lig ne sduhet te jemi te till ne duhet tju tregojm se nuk jemi njerz te ulet si ju qe digjeni flamuj
  Kur ata dogjen flamurin se cilesun veten si te dobet por e bene ate per te na ofenduar neve , keshtu qe ne ia kthyem ne te njejten menyre .

 7. #7
  i/e regjistruar Maska e getomental
  Anėtarėsuar
  18-04-2008
  Vendndodhja
  Shkup-Dardani-Shqipri.
  Postime
  251
  Falimederit Zot qe jam Shqiptar.
  Adresa jon ne boten e Liris esht: Besa Shqiptare.

 8. #8
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  18-12-2010
  Postime
  48
  per mua personalisht kisha me e pshur flamurin te disa perfaqsuesve te maqdonasve qe jane ne forum se nuk ia vlen te harxhosh shkreps

 9. #9
  Hands up! Maska e Jack Watson
  Anėtarėsuar
  30-04-2007
  Vendndodhja
  Tiron'
  Postime
  4,549
  Shumė keq, ja u barazuam edhe neve me ata, injorantė ata, injorantė ne.
  Life's too short to remove USB safely.

 10. #10
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  18-12-2010
  Postime
  48
  cfar ka lidhje ketu injoranca more hajvan,thjeshte pshure flamurin e tyre ventillator dhe gati,

 11. #11

 12. #12
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  12-05-2009
  Vendndodhja
  Iliri
  Postime
  2,914
  Citim Postuar mė parė nga A.V.A.T.A.R Lexo Postimin
  Kur ata dogjen flamurin se cilesun veten si te dobet por e bene ate per te na ofenduar neve , keshtu qe ne ia kthyem ne te njejten menyre .
  siq behet pytja behet edhe pergjigja.Bravo A.V.A.T.A.R.

 13. #13
  i/e regjistruar Maska e B.C.B
  Anėtarėsuar
  30-05-2009
  Vendndodhja
  Republika e Prishtines
  Postime
  796
  Citim Postuar mė parė nga ximi_abedini Lexo Postimin
  nuk duhet qe ne te tregohemi me te dobet se ata nese ai eshte njeri lig ne sduhet te jemi te till ne duhet tju tregojm se nuk jemi njerz te ulet si ju qe digjeni flamuj

  hajt tregona menyren qe na me ju tregu atyne "NA NUK JEMI NJERZ TE ULET SI JU QE DIGJENI FLAMUUJ"?????

  ps.kqyre aty undernick qka te shkrun o rob i allahut...atdheun duje e mos u shit frajer me to me na kallxu qysh duhet atdheu...
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga B.C.B : 24-12-2010 mė 18:24

 14. #14
  sylar Maska e Jackie
  Anėtarėsuar
  21-10-2010
  Vendndodhja
  Tiron
  Postime
  539
  Citim Postuar mė parė nga Jack Watson Lexo Postimin
  Shumė keq, ja u barazuam edhe neve me ata, injorantė ata, injorantė ne.
  Ska lidhje me injorance ktu.

  Ato njerez qe dolen aty kane luftu per at flamur. U dhemb shpirti. Ndryshe nga une e ti qe e kemi gjet cdo gje gati.
  Against all odds..

 15. #15
  EAGLE warrior Maska e MafiaWarz
  Anėtarėsuar
  12-05-2010
  Postime
  1,787
  Citim Postuar mė parė nga ximi_abedini Lexo Postimin
  e paskan ba nami

  nuk eshte trimni te djgesh flamuj por eshte dobsi trimat nuk djegin flamuj
  Ketyre u thone, TRIMA NE SHTEPI TE VE lol
  Praises due to the most high, Allah

  Praises due to the most fly, Prada

  Baby, I'm magic, ta-dah

 16. #16
  i/e regjistruar Maska e Anesti_55
  Anėtarėsuar
  22-10-2005
  Postime
  2,647
  Citim Postuar mė parė nga ismani Lexo Postimin
  me ta qi gruan dikush a do te heshtesh o njeri apo do te maresh hakmarje me vjen keq me kete cka te thash por e meritove dhe ke shenuar ne profil RROB I ALLAHUT shiko se cfar thote i derguari i allahut

  Ta duash Atdheun dhe popullin tend, eshte detyre mbi detyrat e ēdo myslimani!"
  MUHAMMED s.a.v.s
  mos u bene shum tolerant pasi nuk ke dalur atje ku dillshin atdhetaret dhe luftonin per kete flamur
  Po ku te con mushka me kete fjalor rugaci.Turp te kesh.Do mbrosh flamurin ti!
  Injorantin e kam frike,
  Budallin e meshiroj,
  Te diturin (civilin) e dua pa mase.

 17. #17
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  07-09-2010
  Vendndodhja
  www.arberiaonline.com
  Postime
  1,187
  Citim Postuar mė parė nga Anesti_55 Lexo Postimin
  Po ku te con mushka me kete fjalor rugaci.Turp te kesh.Do mbrosh flamurin ti!
  Jo , Janallutosi do mbroj qe hoqi gjithcka shqiptare ne ato vendbanime shqiptare .

 18. #18
  albania is the best Maska e ismani
  Anėtarėsuar
  14-06-2009
  Vendndodhja
  tetova
  Postime
  583
  Citim Postuar mė parė nga Anesti_55 Lexo Postimin
  Po ku te con mushka me kete fjalor rugaci.Turp te kesh.Do mbrosh flamurin ti!

  me vjen mir me kete cka me the por ti je e njenjta si une pasi ke votuar keta cka jan edhe me magjar se une nuk je me e lame se une por doshta je me e keqe se une une ndoshta flas ketu por nuk kane humbje e as fitim shqiperia por vota jote ka vler sa 10000 deshirat e mia

  100 vite shtet 100 VJET KRENARI 100 VITE SAKRIFIC TERE JETEN TE BASHKUM KOSOV ILIRD CAMERI MALSI

 19. #19
  i/e regjistruar Maska e getomental
  Anėtarėsuar
  18-04-2008
  Vendndodhja
  Shkup-Dardani-Shqipri.
  Postime
  251
  Po mos u nervikosni me keta minikryma(sllavo-bulgar)...

  P.S.Rrobt jau ****** Gregve ketu ne forum.
  Adresa jon ne boten e Liris esht: Besa Shqiptare.

 20. #20
  i/e regjistruar Maska e beni33
  Anėtarėsuar
  27-04-2008
  Postime
  4,230

  xhimi_abedini

  Citim Postuar mė parė nga ximi_abedini Lexo Postimin
  e paskan ba nami

  nuk eshte trimni te djgesh flamuj por eshte dobsi trimat nuk djegin flamuj
  mir ja paska bo

Faqja 0 prej 3 FillimFillim 12 FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •