Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 1
 1. #1
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  22-03-2003
  Postime
  10,241

  Skedina n Forumin Shqiptar, rregullat e lojs

  Informohen t gjith antart, dhe t apasionuarit e futbollit se Forumi Shqiptar hap lojn e skedinave pr sezonin 2012/13.  RREGULLAT E LOJS:

  • Temat e skedinave do t hapen do t hne n mbrmje, ndrsa do t mbyllen ditn e premte n ora 24:00.
  • Skedina do t prmbaj n vete 10 ndeshje, ku do t zgjidhen nga 2 ndeshje m interesante prej kampionateve m t forta n Europ. Si prshembull; kampionati spanjoll,anglez,italian,gjerman dhe francez.
  • do ndeshje e qlluar do t vlersohet me nga nj pik, ndrsa antari q i gjen t gjitha ndeshjet(dmth e kap skedinn), do t ket bonus prej +5 pikve.

  • Mundsit pr t luajtur jan:
   • 6 ndeshje patjetr t luhen njsh (1, X, 2)
   • 3 ndeshje patjetr t luhen dysh (1X, X2, 12)
   • 1 ndeshje patjetr t luhet (GG)

  SHEMBULL:

  1. Albasoul - Forumi Shqiptar ( GG )
  2. Tirana - Prishtina ( 1 )
  3. Shkupi - Vlora ( 1 )
  4. Fieri - Tetova ( 2 )
  5. Mitrovica - Durrsi ( 1X )
  6. Shkodra - Dibra ( 1 )
  7. Prizreni - Elbasani ( 2 )
  8. Struga - Ferizaji ( X2 )
  9. Gjilani - Kora ( 2 )
  10. Renova - Shkndija ( 12 )

  VREJTJE:

  do skedin e postuar kundrejt rregullores nuk do t pranohet!
  Ndryshuar pr her t fundit nga no name : 12-08-2012 m 23:30

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •