Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 4
 1. #1

  Cfar ndodh n kt rast n futboll?

  Pershendetje

  Sic e dime se ne futboll qdo ekip ka te drejte vetem 3 zevendesime e nese nje ekip ka bere 3 zevendesime dhe me pas lendohet nje lojtar nuk eshte ne gjendje te vazhdoje lojen a mund te inkuadrohet ndonje lojtar tjeter ne vend te tij edhe pse ka bere 3 zevendesime.

 2. #2
  Lab 100% Maska e Station
  Antarsuar
  26-02-2010
  Vendndodhja
  Shqipri
  Postime
  6,625
  Jo, nuk mund t bhen m shum se tre zvndaime.

 3. #3
  Citim Postuar m par nga Station Lexo Postimin
  Jo, nuk mund t bhen m shum se tre zvndaime.
  Pra ekipi luan me 10 lojtar.

 4. #4
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  14-01-2009
  Postime
  3,262
  luan edhe me 9 edhe me 8, nese jet me 7 ateher loja nderpritet dhe rezultati mbetet mesadij une 3-0 ne te mir te ekipit tjeter,ose mund te jet ai rezultat aktual.

  vetem sa i perket pyetjes tende,per vec ne ndeshje miqesore,ndeshjet tjera smund te besh me shum se 3 zevendesime,e nese ke ber 3 zevendsime dhe lendohet portieri ose mer te kuq,ne gol hyn nje lojtar,ska te drejt as nje lojtar te del e te hyn nje portier.
  Jet e rnd.......!!!

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •