Close
Faqja 0 prej 2 FillimFillim 12 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 24
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e fegi
  Antarsuar
  29-05-2009
  Postime
  5,768

  Aktivistt e Vetvendosjes rrihen nga ata t PDK-s

  Lёvizja Vetёvendosje! ka njoftuar pёr njё ngjarje tё rёndё tё ndodhur nё mbrёmjen e tё mёrkurёs, nё fshatin Belincё tё komunёs sё Shtimes ku sipas ktij subjekti politik, dy aktivistё tё ksaj lvizjeje, tё shoqёruar dhe nga tre familjarё tё tyre (tё cilёt kanё qenё minorenё), janё sulmuar prej katёr aktivistёve tё PDK.

  Si thuhet n nj komunikat t Vetёvendosjes, aktivistёt e saj kanё qenё duke vendosur postera, nё shoqёrinё e tre kushёrinjve tё tyre tё mitur, kur janё sulmuar dhunshёm, me mjete tё forta pranё njё salle bilardoje.

  Anёtarёt e Partisё Demokratike tё Kosovёs Haradin Ahmeti (35 vje), Rexhep Ahmeti (45 vje), Bujar Ahmeti (20 vje) dhe Gёzim Ahmeti (22 vje) kanё sulmuar dy aktivistёt Admir Shatmani (22 vje) dhe Artan Shatmani (25 vje), shpjegohet n komunikatn e Vetvendosjes.

  N komunikat po ashtu thuhet se, dhuna brutale e anёtarёve tё PDK-sё nuk ka kursyer as tre tё miturit L.A. (14 vje), F.A. (16 vje) dhe L.A. (15 vje). Anёtarёt e PDK-sё, theksohet m tej, kanё sulmuar me topa e me shkopinj bilardoje, duke i shkaktuar hemorragji tё rёndё L.A. (14 vje).

  Aktivistёt e PDK-s, sipas Lёvizjes Vetёvendosje janё tashmё nёn arrest tё policisё nё Shtime, ku po ashtu janё shoqёruar aktivistёt e ksaj lvizjeje pёr tё deklaruar atё farё ka ngjarё.

  Ky nuk ka qenё rasti i parё i dhunёs nё kёtё fushatё, e megjithatё Lёvizja Vetёvendosje angazhohet tё denoncojё e tё bёjё publik do rast tё shfaqjes sё brutalitetit nga cilido subjekt politik. Ata qё mendojnё se kanё pёr tё fituar zgjedhjet nёpёrmjet dhunёs, gabohen, dhe pёrgjigjjen kanё pёr ta marrё ditёn e zgjedhjeve nga vetё publiku qё po tronditet nga raste tё tilla tё dёnueshme nga gjithkush, thuhet n fund t komunikats. /Zri/

 2. #2
  i/e regjistruar Maska e Brari
  Antarsuar
  23-04-2002
  Postime
  18,827
  Pse perdoren femijet per fushata politike ?

  Cduan femijet ne kto punet e Posterave..

  Isha ne tiran para ca vjetesh.. prag votimesh e shikoj nji djal maxhup (jevg) nja 10 vjec qe griste posterat e PD-se..e si roje i bente nje vajze jevge nja 12 vjece..
  Vura re se te dy kulishat jevgj mas cdo posteri qe grisnin shikonin mbrapa.. e athere vura re se mbas tyre nja 50 metra larg rrinte nji jevg nja 50-vjec.. i cili u bente shenja..

  pra ishte tutori..

  e mo shoku jevg i thash .. pse i meson kopilat e tu te grisin posterat..
  mek mek i mbeti beshtyma ne fyt jevgut e nga i zi be jeshil..

  pra gabim vetvendosja qe perdor femije me vu postera.. .. e shum keq PDK qe me dajak ndalon partit e tjera te bejn fushate..

  .
  Te mos e harrojne se me kto urrejtje i ushqyen militantet e vet.. derisa njeri prej tyre vrau luftarin UK BYTYQ..

  A ka shkue ndoj her albin demaqoisti.. me e ngushllue Familjen e UKes?

  sigurisht jo..se ai solidarizohej me kto metoda te polpotoizmes..  ..
  Ndryshuar pr her t fundit nga Brari : 11-12-2010 m 02:30

 3. #3
  i/e regjistruar Maska e Llapi
  Antarsuar
  08-08-2002
  Postime
  10,939
  Citim Postuar m par nga fegi Lexo Postimin
  Lёvizja Vetёvendosje! ka njoftuar pёr njё ngjarje tё rёndё tё ndodhur nё mbrёmjen e tё mёrkurёs, nё fshatin Belincё tё komunёs sё Shtimes ku sipas ktij subjekti politik, dy aktivistё tё ksaj lvizjeje, tё shoqёruar dhe nga tre familjarё tё tyre (tё cilёt kanё qenё minorenё), janё sulmuar prej katёr aktivistёve tё PDK.

  Si thuhet n nj komunikat t Vetёvendosjes, aktivistёt e saj kanё qenё duke vendosur postera, nё shoqёrinё e tre kushёrinjve tё tyre tё mitur, kur janё sulmuar dhunshёm, me mjete tё forta pranё njё salle bilardoje.

  Anёtarёt e Partisё Demokratike tё Kosovёs Haradin Ahmeti (35 vje), Rexhep Ahmeti (45 vje), Bujar Ahmeti (20 vje) dhe Gёzim Ahmeti (22 vje) kanё sulmuar dy aktivistёt Admir Shatmani (22 vje) dhe Artan Shatmani (25 vje), shpjegohet n komunikatn e Vetvendosjes.

  N komunikat po ashtu thuhet se, dhuna brutale e anёtarёve tё PDK-sё nuk ka kursyer as tre tё miturit L.A. (14 vje), F.A. (16 vje) dhe L.A. (15 vje). Anёtarёt e PDK-sё, theksohet m tej, kanё sulmuar me topa e me shkopinj bilardoje, duke i shkaktuar hemorragji tё rёndё L.A. (14 vje).

  Aktivistёt e PDK-s, sipas Lёvizjes Vetёvendosje janё tashmё nёn arrest tё policisё nё Shtime, ku po ashtu janё shoqёruar aktivistёt e ksaj lvizjeje pёr tё deklaruar atё farё ka ngjarё.

  Ky nuk ka qenё rasti i parё i dhunёs nё kёtё fushatё, e megjithatё Lёvizja Vetёvendosje angazhohet tё denoncojё e tё bёjё publik do rast tё shfaqjes sё brutalitetit nga cilido subjekt politik. Ata qё mendojnё se kanё pёr tё fituar zgjedhjet nёpёrmjet dhunёs, gabohen, dhe pёrgjigjjen kanё pёr ta marrё ditёn e zgjedhjeve nga vetё publiku qё po tronditet nga raste tё tilla tё dёnueshme nga gjithkush, thuhet n fund t komunikats. /Zri/
  rrugaqave te albin-glaukut duhet kajt nanen stupc e me jau shtyp koken idiotave
  Do ti luftoj spiunet dhe tradhtaret e kombit deri ne vdekje.

 4. #4
  Perjashtuar
  Antarsuar
  16-12-2009
  Postime
  2,304
  Citim Postuar m par nga Llapi Lexo Postimin
  rrugaqave te albin-glaukut duhet kajt nanen stupc e me jau shtyp koken idiotave
  Pse pra nuk i rrahet,kriminelat e vranjevcit qe ju sulmuan me gure?!!!

 5. #5
  patriot Maska e shoku_tanku
  Antarsuar
  18-09-2006
  Vendndodhja
  Tiran
  Postime
  3,395
  po mos u zini mor cuna,c'beni keshtu...silluni si xhentellmena qe tiu behet qefi nderkombetareve dhe vidhini votat me terezi kur te mos ta kene mendjen vezhguesit...keshtu beri edhe PDSH-ja dhe sot eshte ne pushtet,e certifikume,e nerume,e respektume...

 6. #6
  i/e regjistruar Maska e Llapi
  Antarsuar
  08-08-2002
  Postime
  10,939
  Citim Postuar m par nga Disa Lexo Postimin
  Pse pra nuk i rrahet,kriminelat e vranjevcit qe ju sulmuan me gure?!!!
  jo po te doket mos mendo se kan shpetue leht jo
  Do ti luftoj spiunet dhe tradhtaret e kombit deri ne vdekje.

 7. #7
  Ket te jape me kuptu se sa eshte albini,galuku .rexha,florim per kosoven dhe te tjeret,,si nuk ju vije marr ti perdorin femijet ne fushat per qfare arsye i tradhtojen femit emitur dhe i qesin ne rrug te vurin postera turp...

  nuk eshte dashur me i rre keta femi po u deshte ata te cilet i kane shti me i llomit ata tradhtaret e keti kombi te cilet deshirojen ti shtin ne lufte me amerikanet,brukselin nje pjes te tyre se nje pjes e tyre i perkrah keta se bashku me serbin,,,
  siq shkruajn sot gazetat serbe te cilat deshirojen fitoren e vv dhe ,serebt thojen se do te ishte mire per popllin serb shikoni se sa large jane shkuar ata ne keto,,,, duke e llogariture edhe kurtin edhe florim krasniqin te tyre ,se flori qenka dhender i tyre ,kures albinuit ja kane shpetuar jeten gjat luftes gjoja nga uqk-ja

 8. #8
  Perjashtuar
  Antarsuar
  12-05-2009
  Vendndodhja
  Iliri
  Postime
  2,914
  posterat e partive tjera jon zhdukur perveq te pdk po thuaj se ne te gjitha qendrat e kosoves.
  Strategjia dhe genjeshtrat se ne vota do dilet vetem sa per sy e faqe se Amerika veq e ka caktu qeverin e re do bej se shum votues as qe do i pergjigjen votimit ne diten e zgjedhjeve fare.
  kshtu po shkatrrohet kosova jo me nga serbi po nga shqiptaret qe besoi se jon me shum gabel e serb se sa shqiptar madje do thosha se edhe puturu mund te jen me shum se sa shqiptar, shqiptar jo se jooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo oooooooooooooooooooooooooooooooooo

 9. #9
  i/e regjistruar Maska e Llapi
  Antarsuar
  08-08-2002
  Postime
  10,939
  Citim Postuar m par nga ganimet Lexo Postimin
  posterat e partive tjera jon zhdukur perveq te pdk po thuaj se ne te gjitha qendrat e kosoves.
  Strategjia dhe genjeshtrat se ne vota do dilet vetem sa per sy e faqe se Amerika veq e ka caktu qeverin e re do bej se shum votues as qe do i pergjigjen votimit ne diten e zgjedhjeve fare.
  kshtu po shkatrrohet kosova jo me nga serbi po nga shqiptaret qe besoi se jon me shum gabel e serb se sa shqiptar madje do thosha se edhe puturu mund te jen me shum se sa shqiptar, shqiptar jo se jooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo oooooooooooooooooooooooooooooooooo
  HEEEEEEEEEEEEE
  keni mendue se serbija do tji ndihmoi gjithmon juve

  O KA ARDH DITA E LIRIMTARVE te KOSOVES dhe MIQVE TANE AMERIKAN
  Do ti luftoj spiunet dhe tradhtaret e kombit deri ne vdekje.

 10. #10
  Kush o ma i forti ???? A PI DILNI FER NJONI TEJTERIT
  Praises due to the most high, Allah

  Praises due to the most fly, Prada

  Baby, I'm magic, ta-dah

 11. #11
  Gone!
  Antarsuar
  02-03-2006
  Vendndodhja
  Larg nga ketu!
  Postime
  2,871
  O mesu Thaci dhe gorillat e tij ti zgjidhin punet me grushta e me arme, mirepo cdo gje qe fillon e ka edhe nje fund. Do t'i vije fundi edhe atij dhe besoj qe edhe Llapi nje dite do ta "vrase idhullin e tij" lool ( garant se kupton vec nejse. lol)

 12. #12
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  12-05-2005
  Mosha
  36
  Postime
  288
  Thaqi ju rreh e sju len me kajt ma mire ngoni qka ju thot se tjeter rrug ska . Kshtu qe mos e qoni fort kryt

 13. #13
  Gone!
  Antarsuar
  02-03-2006
  Vendndodhja
  Larg nga ketu!
  Postime
  2,871
  Po normal aty ku mungon truri, hyn ne veprim forca.! A ia keni pa spotet publicitare zgjedhore flet vetem ne veten e pare (Une une une) e harron krejt PDK-n dhe juve qe po i ngani mbrapa.
  Ndryshuar pr her t fundit nga Rina_87 : 11-12-2010 m 15:01

 14. #14
  TOMORROW NEVER DIES Maska e A.V.A.T.A.R
  Antarsuar
  28-01-2010
  Vendndodhja
  Kosove
  Postime
  273
  Citim Postuar m par nga Ereza Lexo Postimin
  Thaqi ju rreh e sju len me kajt ma mire ngoni qka ju thot se tjeter rrug ska . Kshtu qe mos e qoni fort kryt
  Ndoshta per ty po,, por disa te tjerve si plas k..................oka cthot ai huhuhuh

 15. #15
  i nnshtruar Maska e master2006
  Antarsuar
  15-09-2006
  Vendndodhja
  Prishtin
  Mosha
  35
  Postime
  1,238
  Citim Postuar m par nga Llapi Lexo Postimin
  rrugaqave te albin-glaukut duhet kajt nanen stupc e me jau shtyp koken idiotave
  Tashme po dihet, gjithcka mund te jeni perpos demokrat jo

 16. #16
  i/e regjistruar Maska e B.C.B
  Antarsuar
  30-05-2009
  Vendndodhja
  Republika e Prishtines
  Postime
  796
  Vetevendosje Per Bashkim.injoroni Katunart E Pdk Qa Thojne.

 17. #17
  krenar qe jam malsor..... Maska e _MALSORI_
  Antarsuar
  21-07-2005
  Vendndodhja
  diku neper bote
  Postime
  2,638
  Citim Postuar m par nga fegi Lexo Postimin
  Lёvizja Vetёvendosje! ka njoftuar pёr njё ngjarje tё rёndё tё ndodhur nё mbrёmjen e tё mёrkurёs, nё fshatin Belincё tё komunёs sё Shtimes ku sipas ktij subjekti politik, dy aktivistё tё ksaj lvizjeje, tё shoqёruar dhe nga tre familjarё tё tyre (tё cilёt kanё qenё minorenё), janё sulmuar prej katёr aktivistёve tё PDK.

  Si thuhet n nj komunikat t Vetёvendosjes, aktivistёt e saj kanё qenё duke vendosur postera, nё shoqёrinё e tre kushёrinjve tё tyre tё mitur, kur janё sulmuar dhunshёm, me mjete tё forta pranё njё salle bilardoje.

  Anёtarёt e Partisё Demokratike tё Kosovёs Haradin Ahmeti (35 vje), Rexhep Ahmeti (45 vje), Bujar Ahmeti (20 vje) dhe Gёzim Ahmeti (22 vje) kanё sulmuar dy aktivistёt Admir Shatmani (22 vje) dhe Artan Shatmani (25 vje), shpjegohet n komunikatn e Vetvendosjes.

  N komunikat po ashtu thuhet se, dhuna brutale e anёtarёve tё PDK-sё nuk ka kursyer as tre tё miturit L.A. (14 vje), F.A. (16 vje) dhe L.A. (15 vje). Anёtarёt e PDK-sё, theksohet m tej, kanё sulmuar me topa e me shkopinj bilardoje, duke i shkaktuar hemorragji tё rёndё L.A. (14 vje).

  Aktivistёt e PDK-s, sipas Lёvizjes Vetёvendosje janё tashmё nёn arrest tё policisё nё Shtime, ku po ashtu janё shoqёruar aktivistёt e ksaj lvizjeje pёr tё deklaruar atё farё ka ngjarё.

  Ky nuk ka qenё rasti i parё i dhunёs nё kёtё fushatё, e megjithatё Lёvizja Vetёvendosje angazhohet tё denoncojё e tё bёjё publik do rast tё shfaqjes sё brutalitetit nga cilido subjekt politik. Ata qё mendojnё se kanё pёr tё fituar zgjedhjet nёpёrmjet dhunёs, gabohen, dhe pёrgjigjjen kanё pёr ta marrё ditёn e zgjedhjeve nga vetё publiku qё po tronditet nga raste tё tilla tё dёnueshme nga gjithkush, thuhet n fund t komunikats. /Zri/
  Citim Postuar m par nga Llapi Lexo Postimin
  rrugaqave te albin-glaukut duhet kajt nanen stupc e me jau shtyp koken idiotave
  shume nervoz llapush..duket bashke me gjarperin po ikni edhe ju hardhucat e ketij forumi...
  a do male me debore,trima te forte dhe malsore,fort bujare dhe burrerore,shko ne kukes i ke me dore.

 18. #18
  i/e regjistruar Maska e Llapi
  Antarsuar
  08-08-2002
  Postime
  10,939
  Citim Postuar m par nga B.C.B Lexo Postimin
  Vetevendosje Per Bashkim.injoroni Katunart E Pdk Qa Thojne.
  ky eshte antari i VETFUNDOSJES

  ky i paftyr me nofken "B.C.B" keshtu me shan e kercnon ne privat e stafi i keti forumi hesht
  ndersa mua mu per shkak te nji mesazhi privat me paten largue
  Citim Postuar m par nga B.C.B
  o krejt motrat e granim qa ki n`shpi ti ****** une ety...po leje bre ni numer telefoni a naj email qetu se po du me te taku more moterqim..le naj numer telefonin a naj email o tutc i karit.le kallxo qysh me te gjet se per pa ta qi grun ne **** skom me lan.
  Do ti luftoj spiunet dhe tradhtaret e kombit deri ne vdekje.

 19. #19
  i/e regjistruar Maska e Hanny
  Antarsuar
  28-10-2010
  Vendndodhja
  qitu..
  Mosha
  32
  Postime
  349
  ma s'pari Shimi ka fac mafiashe dhe kom vrejt qe krejt ata qe perkrahin PDK kan ftyren qashtu t'prisht, t'pakten nga eksperienca jeme..e kom thon edhe ma heret dhe po e perseris prap, PDK-istave, me ne kry Shimin, me ju jep munsia bohet diktator, edhe ate prej atyne ma t'flliqve...ishalla nuk fitojn ksaj radhe...o qysh mu knoqet teper zemra nqs nuk fitojn bre... le t'fiton kushdo tjeter veq ata mo jo..s'perparon shteti me klloshar n'krye pash Zotin..
  MOS MA TESH, QAQ DI ME T'THON

 20. #20
  Moderator Maska e benseven11
  Antarsuar
  10-09-2002
  Vendndodhja
  new jersey-usa
  Postime
  13,748
  Citim Postuar m par nga fegi Lexo Postimin
  Lёvizja Vetёvendosje! ka njoftuar pёr njё ngjarje tё rёndё tё ndodhur nё mbrёmjen e tё mёrkurёs, nё fshatin Belincё tё komunёs sё Shtimes ku sipas ktij subjekti politik, dy aktivistё tё ksaj lvizjeje, tё shoqёruar dhe nga tre familjarё tё tyre (tё cilёt kanё qenё minorenё), janё sulmuar prej katёr aktivistёve tё PDK.

  Si thuhet n nj komunikat t Vetёvendosjes, aktivistёt e saj kanё qenё duke vendosur postera, nё shoqёrinё e tre kushёrinjve tё tyre tё mitur, kur janё sulmuar dhunshёm, me mjete tё forta pranё njё salle bilardoje.

  Anёtarёt e Partisё Demokratike tё Kosovёs Haradin Ahmeti (35 vje), Rexhep Ahmeti(45 vjec) Bujar Ahmeti (20 vje) dhe Gёzim Ahmeti (22 vje) kanё sulmuar dy aktivistёt Admir Shatmani (22 vje) dhe Artan Shatmani (25 vje), shpjegohet n komunikatn e Vetvendosjes.

  N komunikat po ashtu thuhet se, dhuna brutale e anёtarёve tё PDK-sё nuk ka kursyer as tre tё miturit L.A. (14 vje), F.A. (16 vje) dhe L.A. (15 vje). Anёtarёt e PDK-sё, theksohet m tej, kanё sulmuar me topa e me shkopinj bilardoje, duke i shkaktuar hemorragji tё rёndё L.A. (14 vje).

  Aktivistёt e PDK-s, sipas Lёvizjes Vetёvendosje janё tashmё nёn arrest tё policisё nё Shtime, ku po ashtu janё shoqёruar aktivistёt e ksaj lvizjeje pёr tё deklaruar atё farё ka ngjarё.

  Ky nuk ka qenё rasti i parё i dhunёs nё kёtё fushatё, e megjithatё Lёvizja Vetёvendosje angazhohet tё denoncojё e tё bёjё publik do rast tё shfaqjes sё brutalitetit nga cilido subjekt politik. Ata qё mendojnё se kanё pёr tё fituar zgjedhjet nёpёrmjet dhunёs, gabohen, dhe pёrgjigjjen kanё pёr ta marrё ditёn e zgjedhjeve nga vetё publiku qё po tronditet nga raste tё tilla tё dёnueshme nga gjithkush, thuhet n fund t komunikats. /Zri/
  Haradin Ahmeti (35 vje), Rexhep Ahmeti(45 vjec) Ne kete moshe te besh gjera te tilla?
  Idiote komplet.
  ≈♥♠♣♦≈ovguide.com/movies

Faqja 0 prej 2 FillimFillim 12 FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •