Close
Faqja 0 prej 2 FillimFillim 12 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 24
  1. #1
    i/e regjistruar Maska e fegi
    Anëtarësuar
    29-05-2009
    Postime
    5,767

    Aktivistët e Vetëvendosjes rrihen nga ata të PDK-së

    Lёvizja Vetёvendosje! ka njoftuar pёr njё ngjarje tё rёndё tё ndodhur nё mbrёmjen e tё mёrkurёs, nё fshatin Belincё tё komunёs sё Shtimes – ku sipas këtij subjekti politik, dy aktivistё tё kësaj lëvizjeje, tё shoqёruar dhe nga tre familjarё tё tyre (tё cilёt kanё qenё minorenё), janё sulmuar prej katёr aktivistёve tё PDK.

    Siç thuhet në një komunikatë të Vetёvendosjes, aktivistёt e saj kanё qenё duke vendosur postera, nё shoqёrinё e tre kushёrinjve tё tyre tё mitur, kur janё sulmuar dhunshёm, me mjete tё forta pranё njё salle bilardoje.

    “Anёtarёt e Partisё Demokratike tё Kosovёs Haradin Ahmeti (35 vjeç), Rexhep Ahmeti (45 vjeç), Bujar Ahmeti (20 vjeç) dhe Gёzim Ahmeti (22 vjeç) kanё sulmuar dy aktivistёt Admir Shatmani (22 vjeç) dhe Artan Shatmani (25 vjeç)”, shpjegohet në komunikatën e Vetëvendosjes.

    Në komunikatë po ashtu thuhet se, “dhuna brutale e anёtarёve tё PDK-sё nuk ka kursyer as tre tё miturit L.A. (14 vjeç), F.A. (16 vjeç) dhe L.A. (15 vjeç). Anёtarёt e PDK-sё, theksohet më tej, kanё sulmuar me topa e me shkopinj bilardoje, duke i shkaktuar hemorragji tё rёndё L.A. (14 vjeç).

    Aktivistёt e PDK-së, sipas Lёvizjes Vetёvendosje janё tashmё nёn arrest tё policisё nё Shtime, ku po ashtu janё shoqёruar aktivistёt e kësaj lëvizjeje pёr tё deklaruar atё çfarё ka ngjarё.

    “Ky nuk ka qenё rasti i parё i dhunёs nё kёtё fushatё, e megjithatё Lёvizja Vetёvendosje angazhohet tё denoncojё e tё bёjё publik çdo rast tё shfaqjes sё brutalitetit nga cilido subjekt politik. Ata qё mendojnё se kanё pёr tё fituar zgjedhjet nёpёrmjet dhunёs, gabohen, dhe pёrgjigjjen kanё pёr ta marrё ditёn e zgjedhjeve nga vetё publiku qё po tronditet nga raste tё tilla tё dёnueshme nga gjithkush”, thuhet në fund të komunikatës. /Zëri/

  2. #2
    i/e regjistruar Maska e Brari
    Anëtarësuar
    23-04-2002
    Postime
    18,826
    Pse perdoren femijet per fushata politike ?

    Cduan femijet ne kto punet e Posterave..

    Isha ne tiran para ca vjetesh.. prag votimesh e shikoj nji djal maxhup (jevg) nja 10 vjec qe griste posterat e PD-se..e si roje i bente nje vajze jevge nja 12 vjece..
    Vura re se te dy kulishat jevgj mas cdo posteri qe grisnin shikonin mbrapa.. e athere vura re se mbas tyre nja 50 metra larg rrinte nji jevg nja 50-vjec.. i cili u bente shenja..

    pra ishte tutori..

    e mo shoku jevg i thash .. pse i meson kopilat e tu te grisin posterat..
    mek mek i mbeti beshtyma ne fyt jevgut e nga i zi be jeshil..

    pra gabim vetvendosja qe perdor femije me vu postera.. .. e shum keq PDK qe me dajak ndalon partit e tjera te bejn fushate..

    .
    Te mos e harrojne se me kto urrejtje i ushqyen militantet e vet.. derisa njeri prej tyre vrau luftarin UK BYTYQ..

    A ka shkue ndoj her albin demaqoisti.. me e ngushllue Familjen e UKes?

    sigurisht jo..se ai solidarizohej me kto metoda te polpotoizmes..



    ..
    Ndryshuar për herë të fundit nga Brari : 11-12-2010 më 02:30

  3. #3
    i/e regjistruar Maska e Llapi
    Anëtarësuar
    08-08-2002
    Postime
    10,979
    Citim Postuar më parë nga fegi Lexo Postimin
    Lёvizja Vetёvendosje! ka njoftuar pёr njё ngjarje tё rёndё tё ndodhur nё mbrёmjen e tё mёrkurёs, nё fshatin Belincё tё komunёs sё Shtimes – ku sipas këtij subjekti politik, dy aktivistё tё kësaj lëvizjeje, tё shoqёruar dhe nga tre familjarё tё tyre (tё cilёt kanё qenё minorenё), janё sulmuar prej katёr aktivistёve tё PDK.

    Siç thuhet në një komunikatë të Vetёvendosjes, aktivistёt e saj kanё qenё duke vendosur postera, nё shoqёrinё e tre kushёrinjve tё tyre tё mitur, kur janё sulmuar dhunshёm, me mjete tё forta pranё njё salle bilardoje.

    “Anёtarёt e Partisё Demokratike tё Kosovёs Haradin Ahmeti (35 vjeç), Rexhep Ahmeti (45 vjeç), Bujar Ahmeti (20 vjeç) dhe Gёzim Ahmeti (22 vjeç) kanё sulmuar dy aktivistёt Admir Shatmani (22 vjeç) dhe Artan Shatmani (25 vjeç)”, shpjegohet në komunikatën e Vetëvendosjes.

    Në komunikatë po ashtu thuhet se, “dhuna brutale e anёtarёve tё PDK-sё nuk ka kursyer as tre tё miturit L.A. (14 vjeç), F.A. (16 vjeç) dhe L.A. (15 vjeç). Anёtarёt e PDK-sё, theksohet më tej, kanё sulmuar me topa e me shkopinj bilardoje, duke i shkaktuar hemorragji tё rёndё L.A. (14 vjeç).

    Aktivistёt e PDK-së, sipas Lёvizjes Vetёvendosje janё tashmё nёn arrest tё policisё nё Shtime, ku po ashtu janё shoqёruar aktivistёt e kësaj lëvizjeje pёr tё deklaruar atё çfarё ka ngjarё.

    “Ky nuk ka qenё rasti i parё i dhunёs nё kёtё fushatё, e megjithatё Lёvizja Vetёvendosje angazhohet tё denoncojё e tё bёjё publik çdo rast tё shfaqjes sё brutalitetit nga cilido subjekt politik. Ata qё mendojnё se kanё pёr tё fituar zgjedhjet nёpёrmjet dhunёs, gabohen, dhe pёrgjigjjen kanё pёr ta marrё ditёn e zgjedhjeve nga vetё publiku qё po tronditet nga raste tё tilla tё dёnueshme nga gjithkush”, thuhet në fund të komunikatës. /Zëri/
    rrugaqave te albin-glaukut duhet kajt nanen stupc e me jau shtyp koken idiotave
    Do t´i luftoj spiunet dhe tradhtaret e kombit deri ne vdekje.

  4. #4
    i/e regjistruar Maska e Disa
    Anëtarësuar
    16-12-2009
    Postime
    2,304
    Citim Postuar më parë nga Llapi Lexo Postimin
    rrugaqave te albin-glaukut duhet kajt nanen stupc e me jau shtyp koken idiotave
    Pse pra nuk i rrahet,kriminelat e vranjevcit qe ju sulmuan me gure?!!!
    1000 zogj pula,kunder nje LUANI.

  5. #5
    patriot Maska e shoku_tanku
    Anëtarësuar
    18-09-2006
    Vendndodhja
    Tiranë
    Postime
    3,395
    po mos u zini mor cuna,c'beni keshtu...silluni si xhentellmena qe tiu behet qefi nderkombetareve dhe vidhini votat me terezi kur te mos ta kene mendjen vezhguesit...keshtu beri edhe PDSH-ja dhe sot eshte ne pushtet,e certifikume,e nerume,e respektume...

  6. #6
    i/e regjistruar Maska e Llapi
    Anëtarësuar
    08-08-2002
    Postime
    10,979
    Citim Postuar më parë nga Disa Lexo Postimin
    Pse pra nuk i rrahet,kriminelat e vranjevcit qe ju sulmuan me gure?!!!
    jo po te doket mos mendo se kan shpetue leht jo
    Do t´i luftoj spiunet dhe tradhtaret e kombit deri ne vdekje.

  7. #7
    Ket te jape me kuptu se sa eshte albini,galuku .rexha,florim per kosoven dhe te tjeret,,si nuk ju vije marr ti perdorin femijet ne fushat per qfare arsye i tradhtojen femit emitur dhe i qesin ne rrug te vurin postera turp...

    nuk eshte dashur me i rre keta femi po u deshte ata te cilet i kane shti me i llomit ata tradhtaret e keti kombi te cilet deshirojen ti shtin ne lufte me amerikanet,brukselin nje pjes te tyre se nje pjes e tyre i perkrah keta se bashku me serbin,,,
    siq shkruajn sot gazetat serbe te cilat deshirojen fitoren e vv dhe ,serebt thojen se do te ishte mire per popllin serb shikoni se sa large jane shkuar ata ne keto,,,, duke e llogariture edhe kurtin edhe florim krasniqin te tyre ,se flori qenka dhender i tyre ,kures albinuit ja kane shpetuar jeten gjat luftes gjoja nga uqk-ja

  8. #8
    Perjashtuar
    Anëtarësuar
    12-05-2009
    Vendndodhja
    Iliri
    Postime
    2,914
    posterat e partive tjera jon zhdukur perveq te pdk po thuaj se ne te gjitha qendrat e kosoves.
    Strategjia dhe genjeshtrat se ne vota do dilet vetem sa per sy e faqe se Amerika veq e ka caktu qeverin e re do bej se shum votues as qe do i pergjigjen votimit ne diten e zgjedhjeve fare.
    kshtu po shkatrrohet kosova jo me nga serbi po nga shqiptaret qe besoi se jon me shum gabel e serb se sa shqiptar madje do thosha se edhe puturu mund te jen me shum se sa shqiptar, shqiptar jo se jooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo oooooooooooooooooooooooooooooooooo

  9. #9
    i/e regjistruar Maska e Llapi
    Anëtarësuar
    08-08-2002
    Postime
    10,979
    Citim Postuar më parë nga ganimet Lexo Postimin
    posterat e partive tjera jon zhdukur perveq te pdk po thuaj se ne te gjitha qendrat e kosoves.
    Strategjia dhe genjeshtrat se ne vota do dilet vetem sa per sy e faqe se Amerika veq e ka caktu qeverin e re do bej se shum votues as qe do i pergjigjen votimit ne diten e zgjedhjeve fare.
    kshtu po shkatrrohet kosova jo me nga serbi po nga shqiptaret qe besoi se jon me shum gabel e serb se sa shqiptar madje do thosha se edhe puturu mund te jen me shum se sa shqiptar, shqiptar jo se jooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo oooooooooooooooooooooooooooooooooo
    HEEEEEEEEEEEEE
    keni mendue se serbija do tji ndihmoi gjithmon juve

    O KA ARDH DITA E ÇLIRIMTARVE te KOSOVES dhe MIQVE TANE AMERIKAN
    Do t´i luftoj spiunet dhe tradhtaret e kombit deri ne vdekje.

  10. #10
    EAGLE warrior Maska e MafiaWarz
    Anëtarësuar
    12-05-2010
    Postime
    1,787
    Kush o ma i forti ???? A PI DILNI FER NJONI TEJTERIT
    Praises due to the most high, Allah

    Praises due to the most fly, Prada

    Baby, I'm magic, ta-dah

  11. #11
    Gone!
    Anëtarësuar
    02-03-2006
    Vendndodhja
    Larg nga ketu!
    Postime
    2,871
    O mesu Thaci dhe gorillat e tij ti zgjidhin punet me grushta e me arme, mirepo cdo gje qe fillon e ka edhe nje fund. Do t'i vije fundi edhe atij dhe besoj qe edhe Llapi nje dite do ta "vrase idhullin e tij" lool ( garant se kupton vec nejse. lol)

  12. #12
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    12-05-2005
    Postime
    288
    Thaqi ju rreh e sju len me kajt ma mire ngoni qka ju thot se tjeter rrug ska . Kshtu qe mos e qoni fort kryt

  13. #13
    Gone!
    Anëtarësuar
    02-03-2006
    Vendndodhja
    Larg nga ketu!
    Postime
    2,871
    Po normal aty ku mungon truri, hyn ne veprim forca.! A ia keni pa spotet publicitare zgjedhore flet vetem ne veten e pare (Une une une) e harron krejt PDK-n dhe juve qe po i ngani mbrapa.
    Ndryshuar për herë të fundit nga Rina_87 : 11-12-2010 më 15:01

  14. #14
    TOMORROW NEVER DIES Maska e A.V.A.T.A.R
    Anëtarësuar
    28-01-2010
    Vendndodhja
    Kosove
    Postime
    272
    Citim Postuar më parë nga Ereza Lexo Postimin
    Thaqi ju rreh e sju len me kajt ma mire ngoni qka ju thot se tjeter rrug ska . Kshtu qe mos e qoni fort kryt
    Ndoshta per ty po,, por disa te tjerve si plas k..................oka cthot ai huhuhuh

  15. #15
    i nënshtruar Maska e master2006
    Anëtarësuar
    15-09-2006
    Vendndodhja
    Prishtinë
    Postime
    1,238
    Citim Postuar më parë nga Llapi Lexo Postimin
    rrugaqave te albin-glaukut duhet kajt nanen stupc e me jau shtyp koken idiotave
    Tashme po dihet, gjithcka mund te jeni perpos demokrat jo

  16. #16
    i/e regjistruar Maska e B.C.B
    Anëtarësuar
    30-05-2009
    Vendndodhja
    Republika e Prishtines
    Postime
    796
    Vetevendosje Per Bashkim.injoroni Katunart E Pdk Qa Thojne.

  17. #17
    krenar qe jam malsor..... Maska e _MALSORI_
    Anëtarësuar
    21-07-2005
    Vendndodhja
    diku neper bote
    Postime
    2,637
    Citim Postuar më parë nga fegi Lexo Postimin
    Lёvizja Vetёvendosje! ka njoftuar pёr njё ngjarje tё rёndё tё ndodhur nё mbrёmjen e tё mёrkurёs, nё fshatin Belincё tё komunёs sё Shtimes – ku sipas këtij subjekti politik, dy aktivistё tё kësaj lëvizjeje, tё shoqёruar dhe nga tre familjarё tё tyre (tё cilёt kanё qenё minorenё), janё sulmuar prej katёr aktivistёve tё PDK.

    Siç thuhet në një komunikatë të Vetёvendosjes, aktivistёt e saj kanё qenё duke vendosur postera, nё shoqёrinё e tre kushёrinjve tё tyre tё mitur, kur janё sulmuar dhunshёm, me mjete tё forta pranё njё salle bilardoje.

    “Anёtarёt e Partisё Demokratike tё Kosovёs Haradin Ahmeti (35 vjeç), Rexhep Ahmeti (45 vjeç), Bujar Ahmeti (20 vjeç) dhe Gёzim Ahmeti (22 vjeç) kanё sulmuar dy aktivistёt Admir Shatmani (22 vjeç) dhe Artan Shatmani (25 vjeç)”, shpjegohet në komunikatën e Vetëvendosjes.

    Në komunikatë po ashtu thuhet se, “dhuna brutale e anёtarёve tё PDK-sё nuk ka kursyer as tre tё miturit L.A. (14 vjeç), F.A. (16 vjeç) dhe L.A. (15 vjeç). Anёtarёt e PDK-sё, theksohet më tej, kanё sulmuar me topa e me shkopinj bilardoje, duke i shkaktuar hemorragji tё rёndё L.A. (14 vjeç).

    Aktivistёt e PDK-së, sipas Lёvizjes Vetёvendosje janё tashmё nёn arrest tё policisё nё Shtime, ku po ashtu janё shoqёruar aktivistёt e kësaj lëvizjeje pёr tё deklaruar atё çfarё ka ngjarё.

    “Ky nuk ka qenё rasti i parё i dhunёs nё kёtё fushatё, e megjithatё Lёvizja Vetёvendosje angazhohet tё denoncojё e tё bёjё publik çdo rast tё shfaqjes sё brutalitetit nga cilido subjekt politik. Ata qё mendojnё se kanё pёr tё fituar zgjedhjet nёpёrmjet dhunёs, gabohen, dhe pёrgjigjjen kanё pёr ta marrё ditёn e zgjedhjeve nga vetё publiku qё po tronditet nga raste tё tilla tё dёnueshme nga gjithkush”, thuhet në fund të komunikatës. /Zëri/
    Citim Postuar më parë nga Llapi Lexo Postimin
    rrugaqave te albin-glaukut duhet kajt nanen stupc e me jau shtyp koken idiotave
    shume nervoz llapush..duket bashke me gjarperin po ikni edhe ju hardhucat e ketij forumi...
    a do male me debore,trima te forte dhe malsore,fort bujare dhe burrerore,shko ne kukes i ke me dore.

  18. #18
    i/e regjistruar Maska e Llapi
    Anëtarësuar
    08-08-2002
    Postime
    10,979
    Citim Postuar më parë nga B.C.B Lexo Postimin
    Vetevendosje Per Bashkim.injoroni Katunart E Pdk Qa Thojne.
    ky eshte antari i VETFUNDOSJES

    ky i paftyr me nofken "B.C.B" keshtu me shan e kercnon ne privat e stafi i keti forumi hesht
    ndersa mua mu per shkak te nji mesazhi privat me paten largue
    Citim Postuar më parë nga B.C.B
    o krejt motrat e granim qa ki n`shpi ti ****** une ety...po leje bre ni numer telefoni a naj email qetu se po du me te taku more moterqim..le naj numer telefonin a naj email o tutc i karit.le kallxo qysh me te gjet se per pa ta qi grun ne **** skom me lan.
    Do t´i luftoj spiunet dhe tradhtaret e kombit deri ne vdekje.

  19. #19
    i/e regjistruar Maska e Hanny
    Anëtarësuar
    28-10-2010
    Vendndodhja
    qitu..
    Postime
    349
    ma s'pari Shimi ka fac mafiashe dhe kom vrejt qe krejt ata qe perkrahin PDK kan ftyren qashtu t'prisht, t'pakten nga eksperienca jeme..e kom thon edhe ma heret dhe po e perseris prap, PDK-istave, me ne kry Shimin, me ju jep munsia bohet diktator, edhe ate prej atyne ma t'flliqve...ishalla nuk fitojn ksaj radhe...o qysh mu knoqet teper zemra nqs nuk fitojn bre... le t'fiton kushdo tjeter veq ata mo jo..s'perparon shteti me klloshar n'krye pash Zotin..
    MOS MA TESH, QAQ DI ME T'THON

  20. #20
    Moderator Maska e benseven11
    Anëtarësuar
    10-09-2002
    Vendndodhja
    new jersey-usa
    Postime
    13,816
    Citim Postuar më parë nga fegi Lexo Postimin
    Lёvizja Vetёvendosje! ka njoftuar pёr njё ngjarje tё rёndё tё ndodhur nё mbrёmjen e tё mёrkurёs, nё fshatin Belincё tё komunёs sё Shtimes – ku sipas këtij subjekti politik, dy aktivistё tё kësaj lëvizjeje, tё shoqёruar dhe nga tre familjarё tё tyre (tё cilёt kanё qenё minorenё), janё sulmuar prej katёr aktivistёve tё PDK.

    Siç thuhet në një komunikatë të Vetёvendosjes, aktivistёt e saj kanё qenё duke vendosur postera, nё shoqёrinё e tre kushёrinjve tё tyre tё mitur, kur janё sulmuar dhunshёm, me mjete tё forta pranё njё salle bilardoje.

    “Anёtarёt e Partisё Demokratike tё Kosovёs Haradin Ahmeti (35 vjeç), Rexhep Ahmeti(45 vjec) Bujar Ahmeti (20 vjeç) dhe Gёzim Ahmeti (22 vjeç) kanё sulmuar dy aktivistёt Admir Shatmani (22 vjeç) dhe Artan Shatmani (25 vjeç)”, shpjegohet në komunikatën e Vetëvendosjes.

    Në komunikatë po ashtu thuhet se, “dhuna brutale e anёtarёve tё PDK-sё nuk ka kursyer as tre tё miturit L.A. (14 vjeç), F.A. (16 vjeç) dhe L.A. (15 vjeç). Anёtarёt e PDK-sё, theksohet më tej, kanё sulmuar me topa e me shkopinj bilardoje, duke i shkaktuar hemorragji tё rёndё L.A. (14 vjeç).

    Aktivistёt e PDK-së, sipas Lёvizjes Vetёvendosje janё tashmё nёn arrest tё policisё nё Shtime, ku po ashtu janё shoqёruar aktivistёt e kësaj lëvizjeje pёr tё deklaruar atё çfarё ka ngjarё.

    “Ky nuk ka qenё rasti i parё i dhunёs nё kёtё fushatё, e megjithatё Lёvizja Vetёvendosje angazhohet tё denoncojё e tё bёjё publik çdo rast tё shfaqjes sё brutalitetit nga cilido subjekt politik. Ata qё mendojnё se kanё pёr tё fituar zgjedhjet nёpёrmjet dhunёs, gabohen, dhe pёrgjigjjen kanё pёr ta marrё ditёn e zgjedhjeve nga vetё publiku qё po tronditet nga raste tё tilla tё dёnueshme nga gjithkush”, thuhet në fund të komunikatës. /Zëri/
    Haradin Ahmeti (35 vjeç), Rexhep Ahmeti(45 vjec) Ne kete moshe te besh gjera te tilla?
    Idiote komplet.
    ≈♥♠♣♦≈ovguide.com/movies

Faqja 0 prej 2 FillimFillim 12 FunditFundit

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund të hapni tema të reja.
  • Ju nuk mund të postoni në tema.
  • Ju nuk mund të bashkëngjitni skedarë.
  • Ju nuk mund të ndryshoni postimet tuaja.
  •