Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 11
 1. #1
  barcelona Maska e shpresa-gazi
  Anėtarėsuar
  28-09-2010
  Vendndodhja
  NE TOKE
  Postime
  128

  Smile -a Luani Bastore Sportive?

  -PERSHENDETJE per te gjith,deshiroj te dij se a luani bastore sportive,sa shpesh luani,dhe sa shpenzoni per te,dhe a fitoni ndonjeher hehe......me respekt
  BARCA IS DIE BESSTE!!!

 2. #2
  TOMORROW NEVER DIES Maska e A.V.A.T.A.R
  Anėtarėsuar
  28-01-2010
  Vendndodhja
  Kosove
  Postime
  273
  Bastoret Sportive per mendimin tim jane vetem humbje kohe dhe parash..
  Pse te shpenzosh para per te luajtur 50 here dhe per te fituar 1 herė kur ke mundesi qe ato para ti shfrytezosh ne menyra te ndryshme dhe me te dobishme!!!!!!

 3. #3
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  16-12-2009
  Postime
  2,304
  Jooooooooo

 4. #4
  i/e regjistruar Maska e Fishtani1
  Anėtarėsuar
  09-12-2009
  Postime
  1,334
  Citim Postuar mė parė nga shpresa-gazi Lexo Postimin
  -PERSHENDETJE per te gjith,deshiroj te dij se a luani bastore sportive,sa shpesh luani,dhe sa shpenzoni per te,dhe a fitoni ndonjeher hehe......me respekt
  Ku ka mashkull qe nuk lun...ti a luan oj shpresa?

 5. #5
  Normal qe po, nuk na del rroga edhe duhet me e rrumbullakos i cike! Kuptohet duhen teknika, studime, sisteme etj nuk eshte kollaj.

 6. #6
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  30-08-2006
  Vendndodhja
  askund
  Postime
  9,009
  une lash lesht ne skedina
  dje me nje euro kapa bajernin dhe schaktiar me rezultat fiks
  70 euro
  JO SEKS PARA MARTESE

 7. #7
  barcelona Maska e shpresa-gazi
  Anėtarėsuar
  28-09-2010
  Vendndodhja
  NE TOKE
  Postime
  128

  Smile Hehe Paj Duhet Te Zbavitesh Me Diqka

  Eune valla luj po edhe fitoj lujta per el clasicon barcen 1 edhe 1-1 e kapa heheh
  BARCA IS DIE BESSTE!!!

 8. #8
  i/e regjistruar Maska e Etno3
  Anėtarėsuar
  10-03-2014
  Vendndodhja
  Peje
  Postime
  775

  Pėr: -a Luani Bastore Sportive?

  Shpesh luaj edhe shpesh fitoj..

  Nje tip per sonte

  Man City vs Bacelona 2 edhe 3+
  Gjaku lahet me Gjak

 9. #9
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  11-02-2015
  Vendndodhja
  Suedi
  Mosha
  26
  Postime
  497

  Pėr: -a Luani Bastore Sportive?

  Une nuk luaj, shume ka te beje me besimin ne Zotin.

 10. #10
  i/e regjistruar Maska e Etno3
  Anėtarėsuar
  10-03-2014
  Vendndodhja
  Peje
  Postime
  775

  Pėr: -a Luani Bastore Sportive?

  Citim Postuar mė parė nga Etno3 Lexo Postimin
  Shpesh luaj edhe shpesh fitoj..

  Nje tip per sonte

  Man City vs Bacelona 2 edhe 3+
  E paskam pa zene kete TIP

  Neser

  Real Vs Shalke 1 -1
  Porto vs Basel 0-1 Jep gol Shkelzen Gashi
  Gjaku lahet me Gjak

 11. #11
  Ushtar i larte Maska e Neteorm
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  31
  Postime
  1,686
  Postimet nė Bllog
  2

  Pėr: -a Luani Bastore Sportive?

  Ka njeri qe nuk luan baste edhe tani qe jane mbyllur lol

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •