Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 10 prej 10
 1. #1
  barcelona Maska e shpresa-gazi
  Anėtarėsuar
  28-09-2010
  Vendndodhja
  NE TOKE
  Postime
  130
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim

  Smile -a Luani Bastore Sportive?

  -PERSHENDETJE per te gjith,deshiroj te dij se a luani bastore sportive,sa shpesh luani,dhe sa shpenzoni per te,dhe a fitoni ndonjeher hehe......me respekt
  BARCA IS DIE BESSTE!!!

 2. #2
  TOMORROW NEVER DIES Maska e A.V.A.T.A.R
  Anėtarėsuar
  28-01-2010
  Vendndodhja
  Kosove
  Postime
  282
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Bastoret Sportive per mendimin tim jane vetem humbje kohe dhe parash..
  Pse te shpenzosh para per te luajtur 50 here dhe per te fituar 1 herė kur ke mundesi qe ato para ti shfrytezosh ne menyra te ndryshme dhe me te dobishme!!!!!!

 3. #3
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  16-12-2009
  Postime
  2,383
  Faleminderit
  0
  9 falenderime nė 9 postime
  Jooooooooo

 4. #4
  i/e regjistruar Maska e Fishtani1
  Anėtarėsuar
  09-12-2009
  Postime
  1,390
  Faleminderit
  6
  42 falenderime nė 39 postime
  Citim Postuar mė parė nga shpresa-gazi Lexo Postimin
  -PERSHENDETJE per te gjith,deshiroj te dij se a luani bastore sportive,sa shpesh luani,dhe sa shpenzoni per te,dhe a fitoni ndonjeher hehe......me respekt
  Ku ka mashkull qe nuk lun...ti a luan oj shpresa?

 5. #5
  i/e regjistruar Maska e Bamba
  Anėtarėsuar
  22-12-2006
  Postime
  3,411
  Faleminderit
  0
  21 falenderime nė 21 postime
  Normal qe po, nuk na del rroga edhe duhet me e rrumbullakos i cike! Kuptohet duhen teknika, studime, sisteme etj nuk eshte kollaj.

 6. #6
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  30-08-2006
  Vendndodhja
  askund
  Postime
  9,058
  Faleminderit
  68
  49 falenderime nė 44 postime
  une lash lesht ne skedina
  dje me nje euro kapa bajernin dhe schaktiar me rezultat fiks
  70 euro
  JO SEKS PARA MARTESE

 7. #7
  barcelona Maska e shpresa-gazi
  Anėtarėsuar
  28-09-2010
  Vendndodhja
  NE TOKE
  Postime
  130
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim

  Smile Hehe Paj Duhet Te Zbavitesh Me Diqka

  Eune valla luj po edhe fitoj lujta per el clasicon barcen 1 edhe 1-1 e kapa heheh
  BARCA IS DIE BESSTE!!!

 8. #8
  i/e regjistruar Maska e Etno3
  Anėtarėsuar
  10-03-2014
  Vendndodhja
  Peje
  Postime
  775
  Faleminderit
  95
  99 falenderime nė 86 postime

  Pėr: -a Luani Bastore Sportive?

  Shpesh luaj edhe shpesh fitoj..

  Nje tip per sonte

  Man City vs Bacelona 2 edhe 3+
  Gjaku lahet me Gjak

 9. #9
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  11-02-2015
  Vendndodhja
  Suedi
  Mosha
  24
  Postime
  497
  Faleminderit
  137
  46 falenderime nė 36 postime

  Pėr: -a Luani Bastore Sportive?

  Une nuk luaj, shume ka te beje me besimin ne Zotin.

 10. #10
  i/e regjistruar Maska e Etno3
  Anėtarėsuar
  10-03-2014
  Vendndodhja
  Peje
  Postime
  775
  Faleminderit
  95
  99 falenderime nė 86 postime

  Pėr: -a Luani Bastore Sportive?

  Citim Postuar mė parė nga Etno3 Lexo Postimin
  Shpesh luaj edhe shpesh fitoj..

  Nje tip per sonte

  Man City vs Bacelona 2 edhe 3+
  E paskam pa zene kete TIP

  Neser

  Real Vs Shalke 1 -1
  Porto vs Basel 0-1 Jep gol Shkelzen Gashi
  Gjaku lahet me Gjak

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •