Close
Faqja 1 prej 8 123 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 20 prej 145
 1. #1
  i/e larguar Maska e DINA
  Anėtarėsuar
  04-08-2002
  Vendndodhja
  I ♥ New York
  Mosha
  38
  Postime
  120
  Faleminderit
  0
  5 falenderime nė 5 postime

  Lightbulb !!!stafi Irc.albasoul.com Ne Vite!!!

  Pershendetje te gjitheve!!!
  Eshte bere goxha kohe e gjate qe jam shkeputur nga Stafi ose ndryshe nga jeta virtuale e IRC Albasoul.

  U bene 10 vjet mbase me shume qe nga themelimi i IRC.Albasoul.com.
  Jane larguar, kane ardhur perser, jane hequr e shtuar perseri, jane ngrite por dhe jane ulur nga detyrat e Stafit, jane bere debate moskenaqesira sharje zenje etj etj. Por gjitha keto kane qene dhe jane pjese e nje stafi si cdo pjese e jetes se perditshme.
  Do kisha deshire t'iu shikoja perseri edhe pse kane kaluar kaq kohe, thjeshte me nje pershendetje apo kujtese nga ato vite.
  Thoni Nick qe keni patur dhe cfar pozicione ke patur ne Staf.(Kjo vlen edhe per ata kolege apo antare te stafit qe kane vajtur ne server te tjera).

  -Po e filloj une e para.
  Ne fillim kam qene me Nick Biondina ne Serveri-in irc.webmaster.com.
  Pastaj mbasi brodhem ne disa servere te tjera kur krijuam Server-in tone Irc.Albasoul.com e ndrova Nick me emrin tim Dina gjer ne fund.
  Pozicionet e mia ne stafin Albasoul kane qene AOP,SOP dhe IRCOP.
  Sic e thashe edhe me siper eshte bere kohe e gjate qe jemi shkeputur por nuk duhen harrohen ato vite qe kemi kaluar beshke , te mira apo te keqia te jen ato jane nje pjese e jetes tone ketu.

  -Me kete rast mqs jemi dhe ne fund te vitit shfrytezoj rastin t'iu pershndes te gjitheve nga zemra te kaloni nje fund vit te Gezuar dhe ju uroj mbaresi ne vitin qe do vije.


  =====================Me Rrespekt DINA==============

 2. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar DINA pėr postimin:

  Reni (01-07-2016)

 3. #2
  Mommy to a beautiful girl Maska e MijnWonder
  Anėtarėsuar
  01-05-2006
  Vendndodhja
  Paesi Bassi
  Postime
  958
  Faleminderit
  15
  5 falenderime nė 4 postime
  Citim Postuar mė parė nga DINA Lexo Postimin
  Pershendetje te gjitheve!!!
  Eshte bere goxha kohe e gjate qe jam shkeputur nga Stafi ose ndryshe nga jeta virtuale e IRC Albasoul.

  U bene 10 vjet mbase me shume qe nga themelimi i IRC.Albasoul.com.
  Jane larguar, kane ardhur perser, jane hequr e shtuar perseri, jane ngrite por dhe jane ulur nga detyrat e Stafit, jane bere debate moskenaqesira sharje zenje etj etj. Por gjitha keto kane qene dhe jane pjese e nje stafi si cdo pjese e jetes se perditshme.
  Do kisha deshire t'iu shikoja perseri edhe pse kane kaluar kaq kohe, thjeshte me nje pershendetje apo kujtese nga ato vite.
  Thoni Nick qe keni patur dhe cfar pozicione ke patur ne Staf.(Kjo vlen edhe per ata kolege apo antare te stafit qe kane vajtur ne server te tjera).

  -Po e filloj une e para.
  Ne fillim kam qene me Nick Biondina ne Serveri-in irc.webmaster.com.
  Pastaj mbasi brodhem ne disa servere te tjera kur krijuam Server-in tone Irc.Albasoul.com e ndrova Nick me emrin tim Dina gjer ne fund.
  Pozicionet e mia ne stafin Albasoul kane qene AOP,SOP dhe IRCOP.
  Sic e thashe edhe me siper eshte bere kohe e gjate qe jemi shkeputur por nuk duhen harrohen ato vite qe kemi kaluar beshke , te mira apo te keqia te jen ato jane nje pjese e jetes tone ketu.

  -Me kete rast mqs jemi dhe ne fund te vitit shfrytezoj rastin t'iu pershndes te gjitheve nga zemra te kaloni nje fund vit te Gezuar dhe ju uroj mbaresi ne vitin qe do vije.


  =====================Me Rrespekt DINA==============
  Dina pershendetje
  evertet kan kaluar shume vite dhe irc ka ndryshuar shume
  nuk eshte me cka qene edhe njerezit sjan me ata qe kan qene.
  Gjithsesi flm per pershendetjen dhe une te pershendes
  Me respekt
  ●•∙ яє¢ℓαιмιηg вα¢к мy ωσяℓ∂●•∙

 4. #3
  Emathia Maska e MaDaBeR
  Anėtarėsuar
  20-05-2003
  Vendndodhja
  Nė ēdo vend ku ka jetė
  Mosha
  35
  Postime
  5,508
  Faleminderit
  20
  36 falenderime nė 31 postime
  Dinushhhhhhhhhhh, hello!

  Une jam Lukas, ish AOP, (Me ke shtuar vete ti : P ), SOP deri me sot, tani user i thjeshte fare
  Pėr inad tė Djallit dhe Shqyptarėvet, Zoti ka me mbajtė Shqypninė mė kambė me nder e me lumni

 5. #4
  i/e regjistruar Maska e sleep
  Anėtarėsuar
  10-10-2006
  Postime
  119
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Ehhh, kan ndryshuar gjerat.Megjiate kan qene disa vite te bukura te cilat se besoj se kthehen me.Lukas tashme user te thjeshte jemi pothuajse te gjithe.
  Nje here respekte per themeluesin e irc.albasoul.com dhe njeherazi respekt per Stafin e Admin,Ircop, Sop, Aop dhe Userat e irc.albasoul.com, gjithashtu respekte per userat e dhomes time #Mundesi :P
  Nga: red_dragon
  red_dragon

 6. #5
  LosT AngeL Maska e PaToSaRaK
  Anėtarėsuar
  16-02-2005
  Vendndodhja
  Ne mes te llumit
  Mosha
  37
  Postime
  365
  Faleminderit
  0
  3 falenderime nė 3 postime
  Ja ku jam dhe un Aop i dikurshem Aop i sotem dhe nick nuk ka ndryshuar. ose ish djal i keq Floodist :P

  Ju pershendes te gjitheve, DINA teme shume e bukur te pergezoj.
  E Lehte Ta Kujtosh Veshtire Ta Harrosh

 7. #6
  Evidenca Maska e RaPSouL
  Anėtarėsuar
  09-03-2006
  Vendndodhja
  Tetovė
  Postime
  17,485
  Faleminderit
  22
  103 falenderime nė 97 postime
  Mirė qė qenke gjallė
  Sui generis

 8. #7
  Shqiptar Maska e {A_N_G_E_L_69}
  Anėtarėsuar
  11-03-2003
  Vendndodhja
  Switzerland
  Postime
  3,863
  Faleminderit
  175
  112 falenderime nė 95 postime
  E bukur tema qe po lexoj..Na riktheve ne nostalgjine e dikurshme.Pershendetje dhe nga une.Aop kam qen dikur tani user i thjeshte.Chatit i ka humbur lezeti qe ka pasur ne vitet me pare,e tashi le vertet shum per te deshiruar.Respekte per garden e vjeter te serverit.
  ”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”

 9. #8
  http://www.ganoweb.com Maska e Shpirt Njeriu
  Anėtarėsuar
  30-09-2002
  Vendndodhja
  Ne toke sepse ne HENE per fat te keq nuk arrita dot
  Postime
  1,897
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime
  Po une ju mungoj :P

  Dian gjall qenke ti?

  Prsh
  You are the master of your fate...You are the captain of your soul...

 10. #9
  Emathia Maska e MaDaBeR
  Anėtarėsuar
  20-05-2003
  Vendndodhja
  Nė ēdo vend ku ka jetė
  Mosha
  35
  Postime
  5,508
  Faleminderit
  20
  36 falenderime nė 31 postime
  Shpirt Njeriu, si jo mor, po ti je humb fare, je humb si voj ullinit ne kohe te xhaxhit. Te pershendes, ke qene Njishi me vertet

  Lukas
  Pėr inad tė Djallit dhe Shqyptarėvet, Zoti ka me mbajtė Shqypninė mė kambė me nder e me lumni

 11. #10
  i/e larguar Maska e DINA
  Anėtarėsuar
  04-08-2002
  Vendndodhja
  I ♥ New York
  Mosha
  38
  Postime
  120
  Faleminderit
  0
  5 falenderime nė 5 postime
  Pershendetje Vlonjate, Lukas, sleep, {A_N_G_E_L_69}, RaPSouL, PaToSaRaK, Shpirt Njeriu(Ganiu), eshte kenaqesi qe iu shof perseri.
  -Ndryshime do kete dhe ka per te patur gjithmone. Po ndryshon njeriu lere pastaj nje staf virtual.
  Cdo ndryshim ka anen e mire dhe te keqe te saj kjo bazohet dhe nga ne vete.
  Shof qe qenka pak e veshtire per ata veterane te shkruajne mbas nje shkeputje te gjate nga IRC.Albasoul.com, por une do thoja do ishte vertet kenaqesi qe mbas kaq shume vitesh te flasim dhe te kujtojme ato pak caste qe kemi kaluar bashke.

  Ju uroj shendet dhe fat kudo qe jeni

  ======================Me rrespekt DINA===============

 12. #11
  Durrsak-Rob Zoti Maska e Sherri
  Anėtarėsuar
  25-03-2004
  Vendndodhja
  Itali
  Mosha
  36
  Postime
  932
  Faleminderit
  0
  6 falenderime nė 5 postime
  Ca bohet njerez ?

  Shof qe qekena mbledh "Veteranet e luftes se Vietnamit". Akoma po pres ate pensionin un, po asnjeri nuk o bo i gjalle

  Pershendetje te gjitheve e ja kalofshi mire.
  Divide Et Impera
  " Yo soy cubano, latinoamericano
  y pa’ todos mis hermanos yo les quiero cantar"

 13. #12
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  19-02-2009
  Vendndodhja
  ▬►ⓋⓛⓅ◄▬
  Postime
  2,645
  Faleminderit
  0
  7 falenderime nė 7 postime
  Paska bo lėshime Berlusconi qė nuk i paska vra akoma kto emigrantėt pa permesso

 14. #13
  Marseli ! Maska e CeLi
  Anėtarėsuar
  08-11-2005
  Vendndodhja
  Greqi
  Postime
  284
  Faleminderit
  1
  4 falenderime nė 2 postime
  Pershendetje Dina

 15. #14
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  11-01-2010
  Vendndodhja
  Hamburg Reperbahn
  Mosha
  36
  Postime
  468
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Tashi Albasouli ash ba si Kope Delesh pa Bari , respekte Mire se te rishoh

 16. #15
  i/e regjistruar Maska e BaBa
  Anėtarėsuar
  12-03-2006
  Vendndodhja
  Facebook.com/BabaAlbanian
  Mosha
  35
  Postime
  4,064
  Faleminderit
  59
  23 falenderime nė 21 postime
  Citim Postuar mė parė nga Mr_Elbasanlliu Lexo Postimin
  Tashi Albasouli ash ba si Kope Delesh pa Bari , respekte Mire se te rishoh

  pse akoma ne ēat ja kalon kohen ti qiros ?!


  ca thot dojēlanda ane e ka marr malli per lemen
  Dhe kau i mirė po s'e ngacmove, s'tėrheq nė brazdė.

 17. #16
  Perjashtuar Maska e R3nato
  Anėtarėsuar
  27-08-2003
  Vendndodhja
  TiRoNe
  Mosha
  33
  Postime
  398
  Faleminderit
  1
  3 falenderime nė 3 postime
  Une kam Nejt me Kingu^Tirones

 18. #17
  Perjashtuar Maska e Deni_Boy
  Anėtarėsuar
  19-10-2005
  Vendndodhja
  Milano
  Postime
  2,363
  Faleminderit
  3
  12 falenderime nė 10 postime
  Un me Deni_Boy

 19. #18
  RebeL AnGeL /IrC STaFF Maska e angel_guy
  Anėtarėsuar
  04-08-2002
  Vendndodhja
  Hic
  Postime
  326
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Pershendetje DINA , nga ke humbur moj pavarsisht kohes angazhimeve ne jete dhe karriere gjithmon e gjejm kohen per te kujtuar momentet me te kendshme ne chat .


  /Hugggg


  Enio .
  DasHuRia PerBeheT NgA dY PjeSe NdJeNjaT DhE PreKjA

 20. #19
  QEVERIA Maska e policia911
  Anėtarėsuar
  02-04-2009
  Vendndodhja
  new york
  Postime
  167
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  a moj bjondine moj biondine
  Dina rrespekte ke qen vajz njeshe
  edhe pse u be gati 4 vjet qe nuk hy ne chat edhe smerem me

  pershendetje nga nje shok i vjeter LEMON-X staf irc.albasoul.com pozicioni garda e vjeter e din me mire
  RROFTE SHQIPERIA

 21. #20
  i/e regjistruar Maska e Bamba
  Anėtarėsuar
  22-12-2006
  Postime
  3,411
  Faleminderit
  0
  21 falenderime nė 21 postime
  Nai gjelle pasanikesh nuk paska knej?

Faqja 1 prej 8 123 ... FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •