Close
Faqja 6 prej 8 FillimFillim ... 45678 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 101 deri 120 prej 144
 1. #101
  Moderator Maska e Lazo
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Postime
  1,288
  Faleminderit
  173
  118 falenderime nė 104 postime

  Pėr: !!!stafi Irc.albasoul.com Ne Vite!!!

  Respekte edhe nga une.
  Silence is golden.

 2. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Lazo pėr postimin:

  bsdev (03-03-2017)

 3. #102
  i/e regjistruar Maska e ardi_gr
  Anėtarėsuar
  19-06-2006
  Postime
  15
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim

  Pėr: !!!stafi Irc.albasoul.com Ne Vite!!!

  Citim Postuar mė parė nga MISTREC_BERATI Lexo Postimin
  andej nga chati 5 usera kishte me cpash :P
  MSTREC gjall je re akoma ti ...

 4. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar ardi_gr pėr postimin:

  bsdev (03-03-2017)

 5. #103
  Mommy to a beautiful girl Maska e MijnWonder
  Anėtarėsuar
  01-05-2006
  Vendndodhja
  Paesi Bassi
  Postime
  958
  Faleminderit
  15
  5 falenderime nė 4 postime

  Pėr: !!!stafi Irc.albasoul.com Ne Vite!!!

  Woow akoma qenkan disa na ju
  ●•∙ яє¢ℓαιмιηg вα¢к мy ωσяℓ∂●•∙

 6. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar MijnWonder pėr postimin:

  bsdev (03-03-2017)

 7. #104
  Shqiptar Maska e {A_N_G_E_L_69}
  Anėtarėsuar
  11-03-2003
  Vendndodhja
  Switzerland
  Mosha
  33
  Postime
  3,863
  Faleminderit
  175
  112 falenderime nė 95 postime

  Pėr: !!!stafi Irc.albasoul.com Ne Vite!!!

  Ehh thuaj... rrim e rrim na mer malli per kohet e vjetra klasike. Ne kohen tone chatin dhe forumin kishim.
  ”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”

 8. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar {A_N_G_E_L_69} pėr postimin:

  bsdev (03-03-2017)

 9. #105
  Vėshtir Pėr Ta Kuptuar Maska e Dj_PiRoMaN
  Anėtarėsuar
  10-02-2006
  Vendndodhja
  TeToVė
  Mosha
  29
  Postime
  364
  Faleminderit
  0
  9 falenderime nė 9 postime

  Pėr: !!!stafi Irc.albasoul.com Ne Vite!!!

  Loneliness brings pain and pain makes you a genius... ;)

 10. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Dj_PiRoMaN pėr postimin:


 11. #106
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  11-11-2008
  Postime
  2,926
  Faleminderit
  3
  3 falenderime nė 3 postime

  Pėr: !!!stafi Irc.albasoul.com Ne Vite!!!

  Citim Postuar mė parė nga Dj_PiRoMaN Lexo Postimin
  Dj_PiRoMaN shume e bukur kenga, kush e ka kenduar kete lal ? i paskan mare mbare keta pse sthua ti hahaha

 12. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar javan pėr postimin:

  bsdev (03-03-2017)

 13. #107
  Like The Dead Maska e Erindi
  Anėtarėsuar
  12-07-2002
  Vendndodhja
  Ka Fry Era
  Mosha
  33
  Postime
  205
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim

  Pėr: !!!stafi Irc.albasoul.com Ne Vite!!!

  Mirembrema o njerez Shpresoj te jeni te gjithe mire.Nostalgji per kete forum,Irc,dhe mbi te gjithe ju Shok\Shoqe te koheshme...
  Dio C'č

 14. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Erindi pėr postimin:

  bsdev (03-03-2017)

 15. #108
  LosT AngeL Maska e PaToSaRaK
  Anėtarėsuar
  16-02-2005
  Vendndodhja
  Ne mes te llumit
  Mosha
  37
  Postime
  365
  Faleminderit
  0
  3 falenderime nė 3 postime

  Pėr: !!!stafi Irc.albasoul.com Ne Vite!!!

  Mir se rrini o njerez te papune dhe parazite :P

 16. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar PaToSaRaK pėr postimin:

  erioni_el (06-01-2018)

 17. #109
  i/e regjistruar Maska e lace
  Anėtarėsuar
  18-09-2014
  Postime
  240
  Faleminderit
  27
  31 falenderime nė 28 postime

  Pėr: !!!stafi Irc.albasoul.com Ne Vite!!!

  Nostalgji,per Irc.Albasoul, Vertet ja kemi Kaluar mire para shume kohesh,tani eshte bere per tu ardhur keq,skam qene asnjehere staf,por kam qene User,dhe isha pothuajse 24 ore online,nuk e di pse u katandis Chati si eshte katandisur gjeli i detit ne nje thele! Rrespekte Stafit te vjeter,Albo,Macja,MaCho,Bledari,Red_dragon,edhe ty qe hape temen etj, gjithashtu edhe Per Floodistet ,Komshinjte, Nga Une Dora Vete Set By PaPioni
  Mos u Beni te gjithe Mesuesa se per kete do te gjukoheni ashper !!!

 18. #110
  IrC AlBaSoUl.CoM Maska e MISTREC_BERATI
  Anėtarėsuar
  11-03-2003
  Vendndodhja
  GreeCe
  Mosha
  38
  Postime
  283
  Faleminderit
  15
  7 falenderime nė 6 postime

  Pėr: !!!stafi Irc.albasoul.com Ne Vite!!!

  Citim Postuar mė parė nga PaToSaRaK Lexo Postimin
  Mir se rrini o njerez te papune dhe parazite :P
  o qeros nga behesh
  Na mbyten servilat.com

 19. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar MISTREC_BERATI pėr postimin:

  erioni_el (06-01-2018)

 20. #111
  Shqiptar Maska e {A_N_G_E_L_69}
  Anėtarėsuar
  11-03-2003
  Vendndodhja
  Switzerland
  Mosha
  33
  Postime
  3,863
  Faleminderit
  175
  112 falenderime nė 95 postime

  Pėr: !!!stafi Irc.albasoul.com Ne Vite!!!

  Beratso ti kaise re fileee
  ”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”

 21. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar {A_N_G_E_L_69} pėr postimin:

  erioni_el (06-01-2018)

 22. #112
  AlbxTeam INC Maska e KoRn_
  Anėtarėsuar
  15-04-2005
  Vendndodhja
  Elbasan
  Mosha
  35
  Postime
  66
  Faleminderit
  0
  3 falenderime nė 3 postime

  Pėr: !!!stafi Irc.albasoul.com Ne Vite!!!

  Gjall Jeni ?

 23. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar KoRn_ pėr postimin:

  erioni_el (06-01-2018)

 24. #113
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  06-11-2012
  Postime
  20
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Pėr: !!!stafi Irc.albasoul.com Ne Vite!!!

  😲😲😲 hi o milet!!

 25. #114
  i/e regjistruar Maska e pranvera bica
  Anėtarėsuar
  23-03-2009
  Vendndodhja
  Atje ku ka serenata.
  Postime
  5,884
  Faleminderit
  313
  181 falenderime nė 148 postime

  Pėr: !!!stafi Irc.albasoul.com Ne Vite!!!

  Pershendetje NaTaEl...

 26. #115
  i/e regjistruar Maska e Reni
  Anėtarėsuar
  24-07-2002
  Vendndodhja
  Vlore
  Mosha
  39
  Postime
  30
  Faleminderit
  3
  3 falenderime nė 2 postime

  Pėr: !!!stafi Irc.albasoul.com Ne Vite!!!

  Pershendetje te gjtheve kisha shekuj pa e hapur kete faqe, dhe shkaku qe e rihapa perseri u be nje urim qe me erdhi per ditelindje ne email. Me terhoqi vemendje kjo teme pasi kam qene dhe une AOP dikur nga vitet 2003 - 2004, ishin vitet e arta te chatit. Gjithesesi e falenderoj Dinen per hapjen e kesaj teme dhe pershendes gjithe stafin e Albasoulit, vecanterisht Albaguard
  Zemra eshte e vetmja pasuri qe nuk blihet e as shitet por vetem dhurohet!!!

 27. 2 antarėt mė poshtė falenderuan Reni pėr mendimin e shprehur nė kėtė postim:

  bsdev (03-03-2017),{A_N_G_E_L_69} (02-06-2017)

 28. #116
  Pasioni pėr shkencėn Maska e Vinjol
  Anėtarėsuar
  28-04-2002
  Vendndodhja
  Fier
  Postime
  1,570
  Faleminderit
  43
  60 falenderime nė 52 postime

  Pėr: !!!stafi Irc.albasoul.com Ne Vite!!!

  .............
  Mos u mundo te behesh njeri i suksesshem por me mire te behesh i vlefshem..

 29. #117
  Shqiptar Maska e {A_N_G_E_L_69}
  Anėtarėsuar
  11-03-2003
  Vendndodhja
  Switzerland
  Mosha
  33
  Postime
  3,863
  Faleminderit
  175
  112 falenderime nė 95 postime

  Pėr: !!!stafi Irc.albasoul.com Ne Vite!!!

  Citim Postuar mė parė nga KoRn_ Lexo Postimin
  Gjall Jeni ?
  He mer Ton si je
  ”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”

 30. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar {A_N_G_E_L_69} pėr postimin:

  erioni_el (06-01-2018)

 31. #118
  Besimtar Musliman Maska e HoteL-MadriD
  Anėtarėsuar
  25-05-2004
  Vendndodhja
  Rheinfelden - Baden-Württemberg
  Mosha
  33
  Postime
  738
  Faleminderit
  0
  3 falenderime nė 3 postime

  Pėr: !!!stafi Irc.albasoul.com Ne Vite!!!

  Pershendetje
  Akoma gjalle jeni?!!
  Egzison akoma AlbaSoul apo ?
  Forca MILAN - is Champion and only Champion!

 32. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar HoteL-MadriD pėr postimin:

  erioni_el (06-01-2018)

 33. #119
  Une Ti Dhe Zoti Maska e EDUARDI
  Anėtarėsuar
  06-09-2003
  Vendndodhja
  Tiranė
  Mosha
  43
  Postime
  1,947
  Faleminderit
  62
  64 falenderime nė 55 postime

  Pėr: !!!stafi Irc.albasoul.com Ne Vite!!!

  Pershendetje Irc. si mori fund chati i albasoul? eh ca vite kan qen dikur.. Ju pershendes
  Takohemi Ditėn e Gjykimit

 34. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar EDUARDI pėr postimin:

  erioni_el (06-01-2018)

 35. #120
  Moderator Maska e Lazo
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Postime
  1,288
  Faleminderit
  173
  118 falenderime nė 104 postime

  Pėr: !!!stafi Irc.albasoul.com Ne Vite!!!

  chat.netedy.com & irc.netedy.com
  Silence is golden.

Faqja 6 prej 8 FillimFillim ... 45678 FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •