Close
Faqja 3 prej 7 FillimFillim 12345 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 41 deri 60 prej 135
 1. #41
  Veteran Maska e stiljano
  Anėtarėsuar
  23-11-2003
  Vendndodhja
  Ne Hėnė
  Postime
  54
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Po Un Qe Zdi Ca Esht Chati...
  ___________________________
  Me Duaj Kur Me Ke MOS ME KERKO KUR TE DUHEM

 2. #42
  •●°♥ ℓ٥ﻻ ﻉ√٥υ F٥гﻉ√ﻉr ♥°● Maska e L3nD1
  Anėtarėsuar
  18-07-2008
  Vendndodhja
  Tirane Alidem
  Mosha
  29
  Postime
  274
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Thumbs down hahaha

  Citim Postuar mė parė nga _Kingu^Tirones_ Lexo Postimin
  /me timer 0 0 /me :P Is Back Staf KOMSHINJTE :P lol
  Menjen aty e ke ne ti po gjej mer na i gjo tjeter akom nuk i le timer
  ™ RiCHeR ThaN ThE RiCHeSt
  ™

 3. #43
  Shq!pt@r D3R1 nė FuNd .. Maska e KiNg-AlBaNeR
  Anėtarėsuar
  29-04-2008
  Vendndodhja
  Ne PaRaJs3 ! ( MeMeDhE, Sa Te Ket Shqiperi Ktu Do Jem!
  Postime
  84
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Citim Postuar mė parė nga {A_N_G_E_L_69} Lexo Postimin
  Dina , do e mbledhim nje her garden e dikurshme ta sjellim serish ne chat lol

  Te pershendes yllo
  mos me harroni edhe mua :Pp
  Shq1pt4r M3 t4b4n nUk č RrUj p3r KčRk0n

 4. #44
  Shqiptar Maska e {A_N_G_E_L_69}
  Anėtarėsuar
  11-03-2003
  Vendndodhja
  Switzerland
  Mosha
  32
  Postime
  3,862
  Faleminderit
  174
  110 falenderime nė 95 postime
  Citim Postuar mė parė nga KiNg-AlBaNeR Lexo Postimin
  mos me harroni edhe mua :Pp
  Oooooooooo..ku je me lale..

  Normal qe sdo te harrojme.Shyqyr qe u riktheve nje her..


  Shpresoj te jesh mire vlla,dhe duku nga keto ane.

  Gjith te mirat
  ”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”

 5. #45
  Like The Dead Maska e Erindi
  Anėtarėsuar
  12-07-2002
  Vendndodhja
  Ka Fry Era
  Mosha
  32
  Postime
  204
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Citim Postuar mė parė nga DINA Lexo Postimin
  Pershendetje te gjitheve!!!
  Eshte bere goxha kohe e gjate qe jam shkeputur nga Stafi ose ndryshe nga jeta virtuale e IRC Albasoul.

  U bene 10 vjet mbase me shume qe nga themelimi i IRC.Albasoul.com.
  Jane larguar, kane ardhur perser, jane hequr e shtuar perseri, jane ngrite por dhe jane ulur nga detyrat e Stafit, jane bere debate moskenaqesira sharje zenje etj etj. Por gjitha keto kane qene dhe jane pjese e nje stafi si cdo pjese e jetes se perditshme.
  Do kisha deshire t'iu shikoja perseri edhe pse kane kaluar kaq kohe, thjeshte me nje pershendetje apo kujtese nga ato vite.
  Thoni Nick qe keni patur dhe cfar pozicione ke patur ne Staf.(Kjo vlen edhe per ata kolege apo antare te stafit qe kane vajtur ne server te tjera).

  -Po e filloj une e para.
  Ne fillim kam qene me Nick Biondina ne Serveri-in irc.webmaster.com.
  Pastaj mbasi brodhem ne disa servere te tjera kur krijuam Server-in tone Irc.Albasoul.com e ndrova Nick me emrin tim Dina gjer ne fund.
  Pozicionet e mia ne stafin Albasoul kane qene AOP,SOP dhe IRCOP.
  Sic e thashe edhe me siper eshte bere kohe e gjate qe jemi shkeputur por nuk duhen harrohen ato vite qe kemi kaluar beshke , te mira apo te keqia te jen ato jane nje pjese e jetes tone ketu.

  -Me kete rast mqs jemi dhe ne fund te vitit shfrytezoj rastin t'iu pershndes te gjitheve nga zemra te kaloni nje fund vit te Gezuar dhe ju uroj mbaresi ne vitin qe do vije.


  =====================Me Rrespekt DINA==============


  Ce Bere Mire Moj Dina Qe i Mblodhe Keto Harrakatet Ku S'mbillen S'korren Uroj Te jeni Sa me mire Dhe Keshtu Mbetshi Si Kokrra Molles Kalofshi Sa me mire

  Aop
  Dio C'č

 6. #46
  Shqiptar Maska e {A_N_G_E_L_69}
  Anėtarėsuar
  11-03-2003
  Vendndodhja
  Switzerland
  Mosha
  32
  Postime
  3,862
  Faleminderit
  174
  110 falenderime nė 95 postime
  Citim Postuar mė parė nga Erindi Lexo Postimin
  Ce Bere Mire Moj Dina Qe i Mblodhe Keto Harrakatet Ku S'mbillen S'korren Uroj Te jeni Sa me mire Dhe Keshtu Mbetshi Si Kokrra Molles Kalofshi Sa me mire

  Aop
  Erindo,tashi pershendete qe persjendete ti,por jo vetem Aopet mer..


  Kto Aopet qe jan tashi i ke te rin te gjith lol


  Respekte plako kalo mire
  ”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”

 7. #47
  ..ılılı T.T ılılı.. Maska e Dj-GabrieL
  Anėtarėsuar
  20-01-2003
  Vendndodhja
  Jabanxhi
  Postime
  1,911
  Faleminderit
  0
  9 falenderime nė 9 postime
  Kush eshte i pari fshatit ketu ? )

  Tjeta te gjithve!
  Feel the pump √

 8. #48
  Shqiptar Maska e {A_N_G_E_L_69}
  Anėtarėsuar
  11-03-2003
  Vendndodhja
  Switzerland
  Mosha
  32
  Postime
  3,862
  Faleminderit
  174
  110 falenderime nė 95 postime
  Citim Postuar mė parė nga Dj-GabrieL Lexo Postimin
  Kush eshte i pari fshatit ketu ? )

  Tjeta te gjithve!
  Mir qe nuk pyete, A ka njeri nga qyteti ktu lol


  Tjeta DJ
  ”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”

 9. #49
  ► ☆☆☆ ◄
  Anėtarėsuar
  26-10-2005
  Vendndodhja
  Mėmėdhe
  Postime
  4,912
  Faleminderit
  47
  64 falenderime nė 51 postime
  Citim Postuar mė parė nga DINA
  Pershendetje te gjitheve!!!

  Hi Di. Uroj te jesh mire.

  Miss u
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga AlbaneZ : 01-12-2011 mė 06:31

 10. #50
  patriot Maska e shoku_tanku
  Anėtarėsuar
  18-09-2006
  Vendndodhja
  Tiranė
  Postime
  3,400
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Citim Postuar mė parė nga Dj-GabrieL Lexo Postimin
  Kush eshte i pari fshatit ketu ? )

  Tjeta te gjithve!
  nuk ka njeri ketu ere cun,kane ikur te gjithe ne darsem,mi kane lene celesat mua....car kishnjem ti?

 11. #51
  ..ılılı T.T ılılı.. Maska e Dj-GabrieL
  Anėtarėsuar
  20-01-2003
  Vendndodhja
  Jabanxhi
  Postime
  1,911
  Faleminderit
  0
  9 falenderime nė 9 postime
  Hahahaha o tankist njatjeta plako!Skishnjam gje vllai,doja te takoja te parin e fshatit per nja dy qillo mish te fresket me rastin e vitit te ri ))
  Feel the pump √

 12. #52
  Shq!pt@r D3R1 nė FuNd .. Maska e KiNg-AlBaNeR
  Anėtarėsuar
  29-04-2008
  Vendndodhja
  Ne PaRaJs3 ! ( MeMeDhE, Sa Te Ket Shqiperi Ktu Do Jem!
  Postime
  84
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Citim Postuar mė parė nga {A_N_G_E_L_69} Lexo Postimin
  Oooooooooo..ku je me lale..

  Normal qe sdo te harrojme.Shyqyr qe u riktheve nje her..


  Shpresoj te jesh mire vlla,dhe duku nga keto ane.

  Gjith te mirat
  Mire se ju gjeta shpresoj qe edhe ti te jesh mire.. do shihemi pak si me shpesh tani ) Flm per konsideraten..!
  Shq1pt4r M3 t4b4n nUk č RrUj p3r KčRk0n

 13. #53
  Comunicazione & Marketing Maska e Albmaster
  Anėtarėsuar
  28-11-2003
  Vendndodhja
  REPUBBLICA ITALIANA
  Mosha
  42
  Postime
  815
  Faleminderit
  1
  21 falenderime nė 20 postime
  Citim Postuar mė parė nga Dj-GabrieL Lexo Postimin
  Hahahaha o tankist njatjeta plako!Skishnjam gje vllai,doja te takoja te parin e fshatit per nja dy qillo mish te fresket me rastin e vitit te ri ))
  pse dy qillo mo ? beji 5 qillo loL

 14. #54
  i/e regjistruar Maska e Tipiku
  Anėtarėsuar
  08-08-2005
  Postime
  3,989
  Faleminderit
  1
  8 falenderime nė 7 postime
  Ju njof te gjithe
  Love shume all
  Your user i thjesht Tipiku

  Stjerner er dom som lyser i Mųrke

 15. #55
  IrC AlBaSoUl.CoM Maska e MISTREC_BERATI
  Anėtarėsuar
  11-03-2003
  Vendndodhja
  GreeCe
  Mosha
  37
  Postime
  283
  Faleminderit
  15
  7 falenderime nė 6 postime
  ka ndonje nga grada e vjeter ketu
  Na mbyten servilat.com

 16. #56
  Shqiptar Maska e {A_N_G_E_L_69}
  Anėtarėsuar
  11-03-2003
  Vendndodhja
  Switzerland
  Mosha
  32
  Postime
  3,862
  Faleminderit
  174
  110 falenderime nė 95 postime
  Sma mer mendja,vetem ne te rinjte me duket se kemi mar pjes :P lol
  ”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”

 17. #57
  .:: Garda e VjeTeR ::. Maska e engjulli_peje^
  Anėtarėsuar
  15-11-2002
  Vendndodhja
  Jetoj ne Hen Ne Boten E Dashuris ,Larg Fierit Tim Te Dashur Larg Miqeve TE Mi Edhe Shqiperis.
  Mosha
  39
  Postime
  430
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga MISTREC_BERATI Lexo Postimin
  ka ndonje nga grada e vjeter ketu
  Do kete ndonje qe futet nje here ne 10 vjet
  FieRaK

 18. #58
  ► ☆☆☆ ◄
  Anėtarėsuar
  26-10-2005
  Vendndodhja
  Mėmėdhe
  Postime
  4,912
  Faleminderit
  47
  64 falenderime nė 51 postime
  O engjull

 19. #59
  .:: Garda e VjeTeR ::. Maska e engjulli_peje^
  Anėtarėsuar
  15-11-2002
  Vendndodhja
  Jetoj ne Hen Ne Boten E Dashuris ,Larg Fierit Tim Te Dashur Larg Miqeve TE Mi Edhe Shqiperis.
  Mosha
  39
  Postime
  430
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga AlbaneZ Lexo Postimin
  O engjull


  Lindi se kisha me ty se ti e di nuk paa merr mungesa kollaj :P
  FieRaK

 20. #60
  i/e regjistruar Maska e Vinjol
  Anėtarėsuar
  28-04-2002
  Vendndodhja
  Fier
  Postime
  1,565
  Faleminderit
  43
  59 falenderime nė 51 postime
  Po une qe jam i ri pas sa vjetesh quhem i vjeter ?????
  Mos u mundo te behesh njeri i suksesshem por me mire te behesh i vlefshem..

Faqja 3 prej 7 FillimFillim 12345 ... FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •