Close
Faqja 2 prej 7 FillimFillim 1234 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 40 prej 132
 1. #21
  Ēun Kavaljer! Maska e Slimshaddy
  Anėtarėsuar
  13-08-2007
  Vendndodhja
  Albania/Tropojė
  Postime
  315
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  LooL Si sju paska mar malli per ne . Pozicione tulifare kom pas mbrotjes sulmus portjert huahuauhhaua :P . Aop i meparshem.
  Mendja Ėshtė Dhuratė - Shfrytėzimi i Saj Mrekulli!

 2. #22
  ExceLlenCe Maska e LlaCiPaCi
  Anėtarėsuar
  10-01-2004
  Vendndodhja
  InsaNe In The MembranE
  Mosha
  31
  Postime
  897
  Faleminderit
  0
  6 falenderime nė 7 postime
  Ayyy...nomi nforum ! Paska Plas nostalgjia

  Pershendetje me tmodhe per tgjith

  Ps.Amon mo na boni tgjith si tvjeter se na hallakasni keq
  * Im a Slow Walker...But i Never Walk BaCk *

 3. #23
  i/e larguar
  Anėtarėsuar
  09-11-2005
  Vendndodhja
  France ...
  Postime
  6,227
  Faleminderit
  0
  10 falenderime nė 9 postime
  Une snjof njeri jam e re por vdes me hy tek kto temat dramokomeditragjedike.
  Pershendes ene una te gjith dhe pse sme njef njeri jam e sigurt.

 4. #24
  i/e regjistruar Maska e Vinjol
  Anėtarėsuar
  28-04-2002
  Vendndodhja
  Fier
  Postime
  1,564
  Faleminderit
  43
  59 falenderime nė 51 postime
  edhe une user i ri jam si walchire me kete Nick ASSAS|NS kam perdore dhe po e perdor
  Mos u mundo te behesh njeri i suksesshem por me mire te behesh i vlefshem..

 5. #25
  Artist I Merituar Maska e Parmisti
  Anėtarėsuar
  11-03-2003
  Vendndodhja
  VoRriBoM
  Mosha
  33
  Postime
  157
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Dina Pershendetje..

  Me behet qejfi tej mase,qe sna paske harruar,edhe pse mbas nje shkeputje tenden teje te gjat..Shpresoj qe 1 dite,te rikthehesh perseri jo vetem ti,por edhe shum te tjer,qe sot e ksaj dite,na mungojn akoma me shume..Te them te drejten,kan qen vite te arta ato,dhe veshtir se kthehen me..Gjithsesi te uroj gjith te mirat..  PaRmO
  PaRmO

 6. #26
  【 Untouchable 】 ๓๏đ Maska e Deni_Boy
  Anėtarėsuar
  19-10-2005
  Vendndodhja
  Milano
  Postime
  2,360
  Faleminderit
  2
  12 falenderime nė 10 postime
  Parmisti u are the best
  Forumi Shqiptar

 7. #27
  Socialist Maska e Genti
  Anėtarėsuar
  06-11-2002
  Vendndodhja
  Britani
  Postime
  210
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Eshte kenaqesi kur shef stafin e vjeter duke kujtuar shoqerine e krijuar ne albasoul

  Besoj se me njifni shumica dhe skam nevoje te prezantohem por do pershendesja me gjithe zemer stafin e vjeter per punen qe kemi bere. po ashtu dhe stafin e ri .
  I Dont Care If Im Hated On The Net.
  Because I Have A Real Life.

 8. #28
  ALb@SouL NetWo®K Maska e [A-SHKODRANI]
  Anėtarėsuar
  12-08-2003
  Vendndodhja
  EUROPE
  Mosha
  45
  Postime
  301
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim

  Kujtime te bukura shume por...

  Kujtime te bukura shume por per sa i perket mirmbajtjes te komunitetit Albasoul duhet pune me shume.

  Stafi vjeter i Albasoul ka pas probleme te tjera ndaj kohes sotme,kuptohet por besoj qe duhet nje vllazeri e madhe paqe e dashuri besnikeri mes njeri tjetrit.

  Nuk hedh poshte stafin e ri por besoj qe komuniteti Albasoul do hece para edhe me ndihmen e te rinjve.(Per sa i perket shtimeve ne STAFIN IRCOP per te rinje duhen te perdoren rregullat e dikureshme te Albo's.

  Mos harrojme TEST qe u beshin dikure ne STAF Albasoul per kandidate.(AOP SOP IRCOP)

  Shpresoj e audhuroj Komunitetin Albasoul pasi je mi rritur te gjithe bashke,dhe bashkimi ben fuqine.

  Respekte nga ALekSi.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga [A-SHKODRANI] : 20-06-2011 mė 13:49

 9. #29
  Perjashtuar Maska e R3nato
  Anėtarėsuar
  27-08-2003
  Vendndodhja
  TiRoNe
  Mosha
  32
  Postime
  398
  Faleminderit
  1
  3 falenderime nė 3 postime
  /me timer 0 0 /me :P Is Back Staf KOMSHINJTE :P lol

 10. #30
  OpTiMuS Maska e DENIS
  Anėtarėsuar
  26-04-2002
  Vendndodhja
  Ne Toke.
  Mosha
  39
  Postime
  279
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Dina Gzohem qe qenke mire...

  P.S Genti sa reklama ban naq...
  FEJA E SHQYPTARIT? 'SHQYPTARIA'

 11. #31
  Emathia Maska e MaDaBeR
  Anėtarėsuar
  20-05-2003
  Vendndodhja
  Nė ēdo vend ku ka jetė
  Mosha
  33
  Postime
  5,508
  Faleminderit
  20
  36 falenderime nė 31 postime
  Mungojne shume figura si DINA, Shpirt_Njeriu ( Djal{Serioz} ) dhe Albo, qe ishin te afte te gjykonin me qetesi, nuk i brente hakmarrja e chatit, aq me teper, e shikonin chatin si nje vend argetimi, ku mund te behej me e mira per te mbledhur Shqiptaret nga te gjitha trevat, qe kohen e tyre te lire ta kalonin nen argetimin qe falte chati.


  Ndersa sot disa e kane kthyer ne fushebeteje, per te treguar briret se kush eshte me i forte.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga MaDaBeR : 21-06-2011 mė 05:38
  Pėr inad tė Djallit dhe Shqyptarėvet, Zoti ka me mbajtė Shqypninė mė kambė me nder e me lumni

 12. #32
  i/e regjistruar Maska e [MaRiO]
  Anėtarėsuar
  29-01-2008
  Vendndodhja
  Ne Zemren e Asaj Qe Dua :)
  Postime
  1,133
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  :P madaber ti me silva hy ne chat :P
  Kur e ke kėmbėn jashtė gremines ėshtė e lehtė tė japėsh kėshilla

 13. #33
  Emathia Maska e MaDaBeR
  Anėtarėsuar
  20-05-2003
  Vendndodhja
  Nė ēdo vend ku ka jetė
  Mosha
  33
  Postime
  5,508
  Faleminderit
  20
  36 falenderime nė 31 postime
  Rri se do filloj te me mushet inbox me MP. Do keqkuptohen njerezit
  Pėr inad tė Djallit dhe Shqyptarėvet, Zoti ka me mbajtė Shqypninė mė kambė me nder e me lumni

 14. #34
  Shqiptar Maska e {A_N_G_E_L_69}
  Anėtarėsuar
  11-03-2003
  Vendndodhja
  Switzerland
  Mosha
  31
  Postime
  3,861
  Faleminderit
  174
  110 falenderime nė 95 postime
  Ja ku u rimblodh disa ish usera te gardes se vjeter te Albasoulit ne kte teme.

  Pershendetje per vitet e para te chatit..eh..sa koh te vjetra
  ”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”

 15. #35
  i/e regjistruar Maska e oret_e_vona
  Anėtarėsuar
  13-09-2003
  Vendndodhja
  Elbasan
  Postime
  178
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Do ishte mrekulli te te ndihej edhe nje here ( Serveri Chati ) si dikur !!! Por se kuptoj si do i beni kto thjesht me fjal kur ju e shikoni se si e keni ber vete , nje ( katrrahur , llum etj etj ) , me vjen keq per keto fjal por edhe kto jan pak . Shprsoj tja arrini ato kohe te bukura .
  Sempre Fiero Del Mio MiLaN

 16. #36
  DuRrEsAk&MoDeRaToR Maska e Bledari
  Anėtarėsuar
  22-04-2002
  Vendndodhja
  Durres - Shqiperi
  Mosha
  34
  Postime
  2,160
  Faleminderit
  0
  6 falenderime nė 6 postime
  respekte te gjitheve dhe nga ana ime.

  per t'ju bere perseri per t'ju qesh si dikur po ripostoj dhe nje her videot e mia me stafi Albasoul.
 17. #37
  -=|ProuD`To`Be`DiNaMo|=- Maska e dinamo
  Anėtarėsuar
  13-10-2004
  Vendndodhja
  KS DiNaMo
  Mosha
  32
  Postime
  90
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  o dina persh.....

  o bledo ci ke keto re amon :P
  WwW.FcDiNaMoTirana.Eu

 18. #38
  i/e regjistruar Maska e LaTiNo_LoVeR[x]
  Anėtarėsuar
  25-08-2002
  Vendndodhja
  Gjakova
  Mosha
  35
  Postime
  106
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Nder vite edhe une kam qene pjes e keti komuniteti,por asnjeher pa qene ne staff.Kam kujtime te bukura ne ALBASOUL.
  ti thith ajrin e TIJ,dhe nuk i nenshtroshesh ATIJ.

 19. #39
  i/e larguar Maska e DINA
  Anėtarėsuar
  04-08-2002
  Vendndodhja
  I ♥ New York
  Mosha
  37
  Postime
  120
  Faleminderit
  0
  5 falenderime nė 5 postime
  Pershendetje te gjitheve
  Lexova te gjitha postimet dhe vertet me kishte marre malli per ju te gjithe.Me sollet mbrapa ne vite.
  Vertet stafi Albasoul Eshte stafi qe do permendet kurdoher ne vite.
  ================Me rrespekt DINA================

 20. #40
  Shqiptar Maska e {A_N_G_E_L_69}
  Anėtarėsuar
  11-03-2003
  Vendndodhja
  Switzerland
  Mosha
  31
  Postime
  3,861
  Faleminderit
  174
  110 falenderime nė 95 postime
  Dina , do e mbledhim nje her garden e dikurshme ta sjellim serish ne chat lol

  Te pershendes yllo
  ”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”

Faqja 2 prej 7 FillimFillim 1234 ... FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •