Close
Faqja 8 prej 8 FillimFillim ... 678
Duke shfaqur rezultatin 141 deri 145 prej 145
 1. #141
  i/e regjistruar Maska e OO7
  Anėtarėsuar
  07-12-2004
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  3,823

  Pėr: !!!stafi Irc.albasoul.com Ne Vite!!!

  Ishalla ala jeni gjall

 2. #142
  Mommy to a beautiful girl Maska e MijnWonder
  Anėtarėsuar
  01-05-2006
  Vendndodhja
  📍 The Netherlands
  Postime
  939

  Pėr: !!!stafi Irc.albasoul.com Ne Vite!!!

  Gjalle qenkeni more 🤣🤣

 3. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar MijnWonder pėr postimin:

  {A_N_G_E_L_69} (07-05-2020)

 4. #143

  Pėr: !!!stafi Irc.albasoul.com Ne Vite!!!

  Citim Postuar mė parė nga MijnWonder Lexo Postimin
  Gjalle qenkeni more ����
  Labe, si je ti? Ē'behet nga ato ane?
  ”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”

 5. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar {A_N_G_E_L_69} pėr postimin:

  MijnWonder (19-03-2023)

 6. #144
  Moderator Maska e AdmiraL
  Anėtarėsuar
  25-05-2004
  Vendndodhja
  Rheinfelden - Baden-Württemberg
  Postime
  759

  Pėr: !!!stafi Irc.albasoul.com Ne Vite!!!

  Eshte gjalle ktu!?

  Pershendetje dhe nga una.
  Forca MILAN - is Champion and only Champion!

 7. 2 antarėt mė poshtė falenderuan AdmiraL pėr mendimin e shprehur nė kėtė postim:

  c0d3r (21-07-2021),MijnWonder (19-03-2023)

 8. #145
  Like The Dead Maska e Erindi
  Anėtarėsuar
  12-07-2002
  Vendndodhja
  Ka Fry Era
  Postime
  203

  Pėr: !!!stafi Irc.albasoul.com Ne Vite!!!

  Ku jeni mer se keni hum si voi n’laknet

 9. 4 antarėt mė poshtė falenderuan Erindi pėr mendimin e shprehur nė kėtė postim:

  c0d3r (21-07-2021),Dj-GabrieL (24-06-2022),MaDaBeR (17-10-2022),MISTREC_BERATI (29-01-2023)

Faqja 8 prej 8 FillimFillim ... 678

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •