Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 3
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  22-04-2010
  Postime
  3

  Arrow milioneri shqip

  Loje kuizi E mirenjohur " Kush do te behet MILIONER" shqip , ne disa verzione ne
  www.milioneri.info 2. #2
  sylar Maska e Jackie
  Anėtarėsuar
  21-10-2010
  Vendndodhja
  Tiron
  Postime
  539
  Dhe ktu do marrin pjese gjithe fmite e deputetve ,biznesmenve dhe cdo gje rreth e perqark qe ka lidhje te ngushta me aleksander frangaj lol
  Against all odds..

 3. #3
  Perjashtuar Maska e Deni_Boy
  Anėtarėsuar
  19-10-2005
  Vendndodhja
  Milano
  Postime
  2,323
  lum si ju qe do boheni me lek :P

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •