Close
Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 25 prej 25
 1. #21
  i/e regjistruar Maska e mia@
  Antarsuar
  11-01-2008
  Vendndodhja
  Twilight Zone...
  Postime
  10,682

  Pr: Prcaktimi i gjinis s foshnjs sipas kalendarit kinez

  .........................
  Feelings change - memories don't.

 2. #22

  Thumbs up Pr: Prcaktimi i gjinis s foshnjs sipas kalendarit kinez

  Citim Postuar m par nga Sirius Lexo Postimin
  Qka mendoni per kete kalendar a eshte i sakt?

  Mu duk interesant te marr opinjonin e anetareve.

  Vertikal jan vitet e gruas kur mbetet shtatzan dhe horizontal muajt.

  Skedart e Bashkngjitur 141549


  Nese e provon dikush sipas keti kalendari na trego a funksionoj
  une dua te bej nje djal

 3. #23

  Pr: Prcaktimi i gjinis s foshnjs sipas kalendarit kinez

  une dua nje djal

 4. #24

  Pr: Prcaktimi i gjinis s foshnjs sipas kalendarit kinez

  si mund te me ndimoni pe nje pergjigje

 5. #25
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  26-07-2014
  Vendndodhja
  Kosov
  Postime
  1

  Pr: Prcaktimi i gjinis s foshnjs sipas kalendarit kinez

  Pr mosh 18 vjeq mua me doli te fuksionoj. Se shpejti do ju shkruaj prap.

Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •