Close
Faqja 1 prej 2 12 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 20 prej 32
 1. #1
  Shaqiri #11 Maska e The.ReaL
  Antarsuar
  01-06-2006
  Vendndodhja
  Corleone....
  Postime
  2,710
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime

  Post Botrori 2018 n Rusi, 2022 n Katar

  Sot eshte hedhur shorti dhe eshte vendos qe kampionat botror 2018 te luhet ne RUSI dhe boterori 2022 ne KATAR .


  Qfare mendimi keni a meritojne apo jo >>>>
  SPECIAL ONE

  RAUL # 7

 2. #2
  Super Moderatore Maska e shigjeta
  Antarsuar
  16-04-2002
  Postime
  4,779
  Faleminderit
  108
  193 falenderime n 168 postime
  Kampionatet botror t futbollit zhvillohen n Rusi n 2018 dhe n Katar n 2022

  Kampionati botror i futbollit 2018 do t zhvillohet n Rusi. Kt e vendosi komiteti ekzekutiv i FIFA-s n nj takim n Zyrih. N 2022 mikpritsi i Botrorit t futbollit do t jet Katari. T dy shtetet do t jen pr her t par organizator t nj kampionati botror futbolli. Rusia triumfoi ndaj konkurrentve t tjer, Anglis, Spanj/Portugalis dhe Holand/Belgjiks. Katari la pas konkurrentt SHBA, Australi, Japoni dhe Kore e Jugut.

  Deutsche Welle
  Mos shkruaj gj kur je me nerva, sepse, ndrsa plaga e gjuhs sht m e keqe se e shpats, mendo ka mund t jet ajo e pends

 3. #3
  Shqiptar Maska e {A_N_G_E_L_69}
  Antarsuar
  11-03-2003
  Vendndodhja
  Switzerland
  Mosha
  32
  Postime
  3,862
  Faleminderit
  174
  110 falenderime n 95 postime
  Mendoj se Rusia e merito..SA Per Katar se kam idene fare..skam info per kete shtet
  Ti, Shqipri, M Jep Nder, M Jep Emrin Shqiptar

 4. #4
  sylar Maska e Jackie
  Antarsuar
  21-10-2010
  Vendndodhja
  Tiron
  Postime
  544
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  Ca meritoi Russia amon. Ja futen anglezve , u shiten votat. Po ta shohesh projektin e anglezve me te rusve eshte si nata me diten. Nuk ka ndershmeri sot.

  ps . Qatari ndodhet ne lindjen e mesme. Dimri me i ftohte eshte 28grade celsius .lol ...Ndersa veres shko deri ne 50 temperatura.
  Against all odds..

 5. #5
  MiLaNisT Maska e sLimShady
  Antarsuar
  22-04-2004
  Vendndodhja
  Shif ka mrapa m'ke
  Mosha
  35
  Postime
  1,117
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime
  Imagjino Ruset ti Dehin me Vodka lojtaret :DD
  M&M

 6. #6
  i/e regjistruar Maska e Mexhi
  Antarsuar
  10-03-2009
  Vendndodhja
  Aty ku buks i thon buk, e ujit - uj
  Postime
  843
  Faleminderit
  2
  2 falenderime n 2 postime
  Citim Postuar m par nga B.Jack Lexo Postimin
  Ca meritoi Russia amon. Ja futen anglezve , u shiten votat. Po ta shohesh projektin e anglezve me te rusve eshte si nata me diten. Nuk ka ndershmeri sot.
  Pajtohem plotesisht! Kjo eshte edhe nje deshmi tjeter qe zyrtaret e FIFA-s jane te korruptuar shume me shume se c'ishte menduar.


  "SHQIPRIA sht GJAKU im q nuk falet!"

 7. #7
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  14-01-2009
  Postime
  3,348
  Faleminderit
  5
  19 falenderime n 19 postime
  as njera as tjetra se kan merituar,ku shkohet mor burr ne Rusi me lujt futboll.
  tani ne Katar cka mer vesht katari me futboll pash zotin. temperaturat e larta do kujdesen qe shum loja te shtyhen per ne mbremje ose nese luhen diten shumica e lojtarve do e bojkotojn lojen,sbesoj se ka budall qe koker dillit ngan mas topit
  Jet e rnd.......!!!

 8. #8
  Hands up! Maska e Jack Watson
  Antarsuar
  30-04-2007
  Vendndodhja
  Tiron'
  Postime
  4,577
  Faleminderit
  0
  7 falenderime n 7 postime
  S'duhet t bhet kurr botrori n shtete me 1 milion banor, aq m shum q s'ja thon fare pr futboll, si Katari. Turp q ju dha Katarit. Ndrsa Rusis pr mendimin tim i takonte, sht shtet i madh, e organizon mir, interesant do jet finalja n Mosk. Ndrsa Anglia e ka br njhr, u takon edhe ktyre shteteve q se kan organizu asnjher kupn e Bots.
  Life's too short to remove USB safely.

 9. #9
  i/e regjistruar Maska e Endless
  Antarsuar
  17-08-2007
  Vendndodhja
  Shqiperi
  Postime
  5,212
  Faleminderit
  0
  22 falenderime n 17 postime
  Po ne kur e kemi radhen? lol
  Without deviation from the norm, progress is not possible

 10. #10
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  15-01-2010
  Postime
  30
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

 11. #11
  Medical Student Maska e Edmond.S
  Antarsuar
  10-09-2008
  Vendndodhja
  nightingale's Dorf
  Mosha
  27
  Postime
  736
  Faleminderit
  0
  3 falenderime n 3 postime
  Kam shpresuar qe e merr Anglia pas Brazilit.Nuk eshte arsyetim qe kinse anglezet e kane organizuar njehere.Shihet se ka korruptime nga mafia ruse tek qarqet e FIFA-s,shume te korruptuar.Tjeter arsye nuk mund te gjej.

 12. #12
  Alessandro Del Piero Maska e Juventus
  Antarsuar
  11-09-2005
  Vendndodhja
  Aty ku Shqiptaret po vuajne.
  Mosha
  33
  Postime
  1,504
  Faleminderit
  0
  3 falenderime n 3 postime
  Ka ndikuar politika ketu qe moren russet. Ehde katarit ju dha me politik.
  Ska keto ajen sikur Duka e Haxhi Ristevski, mafia me e madhe e futbollit.
  Team: That team in Italy with 29 titles. Or was it 30?

 13. #13
  Alessandro Del Piero Maska e Juventus
  Antarsuar
  11-09-2005
  Vendndodhja
  Aty ku Shqiptaret po vuajne.
  Mosha
  33
  Postime
  1,504
  Faleminderit
  0
  3 falenderime n 3 postime
  Vertet shume stadiume te bukura dhe ambient i mire qe shpresoj do jene te kenaqur ata qe do maren pjese ne kete kampionat.
  Team: That team in Italy with 29 titles. Or was it 30?

 14. #14
  sylar Maska e Jackie
  Antarsuar
  21-10-2010
  Vendndodhja
  Tiron
  Postime
  544
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  Po mire Katari me 1.4M banore me cfare do i mbushe kto stadiume me kapacitet 70-80 mije mbas boterorit? lol.
  Against all odds..

 15. #15
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  21-04-2007
  Vendndodhja
  KUDO DHE ASGJEKUND
  Postime
  850
  Faleminderit
  0
  3 falenderime n 3 postime
  fitovi gazi i lengshem dhe nafta
  anglezet kujtuan se duke derguar njerez me influence do mjaftonte po harruan se mafia ruse flet me money jo me fjale

  ishte ketu ne gazeten angleze se te pakten 7-8 vota i kishin ne xhep por kur i shikoje sot se vetem 2 vota kishin marre (1 kishin votuar vete dhe nje me dujket se japonezi)e kuptuan se kishin te benin me korrupsion

 16. #16
  Shaqiri #11 Maska e The.ReaL
  Antarsuar
  01-06-2006
  Vendndodhja
  Corleone....
  Postime
  2,710
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime
  Citim Postuar m par nga B.Jack Lexo Postimin
  Po mire Katari me 1.4M banore me cfare do i mbushe kto stadiume me kapacitet 70-80 mije mbas boterorit? lol.
  Nuk do ta shikoj vetem banoret e Katarit , por e gjitha bota , e deri ne 2022 kane mbetur edhe 12 vjet deri ather numri i popullsise botrore do te jet shume me i madh.

  Une mendoj qe u be mire qe u hodh ne shorti ne Katar , pasi kane edhe njerin nga shetet me te sigurta ne bote.
  SPECIAL ONE

  RAUL # 7

 17. #17
  Perjashtuar
  Antarsuar
  15-09-2010
  Vendndodhja
  Prishtin
  Postime
  555
  Faleminderit
  0
  3 falenderime n 3 postime
  Kukuku, njerez nuk e kini iden se c'fare stadiume kish ne Katar bo bo bo.... sinqerisht po.

  Skisha pare ndonje here.

 18. #18
  sylar Maska e Jackie
  Antarsuar
  21-10-2010
  Vendndodhja
  Tiron
  Postime
  544
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  Citim Postuar m par nga The.ReaL Lexo Postimin
  Nuk do ta shikoj vetem banoret e Katarit , por e gjitha bota , e deri ne 2022 kane mbetur edhe 12 vjet deri ather numri i popullsise botrore do te jet shume me i madh.

  Une mendoj qe u be mire qe u hodh ne shorti ne Katar , pasi kane edhe njerin nga shetet me te sigurta ne bote.
  E kisha fjalen mbas boterorit. Kush do i mbushe kto stadiume?

  Apo do kthehen ne Xhami
  Against all odds..

 19. #19
  Shaqiri #11 Maska e The.ReaL
  Antarsuar
  01-06-2006
  Vendndodhja
  Corleone....
  Postime
  2,710
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime
  Citim Postuar m par nga B.Jack Lexo Postimin
  E kisha fjalen mbas boterorit. Kush do i mbushe kto stadiume?

  Apo do kthehen ne Xhami
  Hahahahahahhah , Tani e kuptova , do presim mbas 40 vjetesh qe te organizojne ndonje botror tjeter
  SPECIAL ONE

  RAUL # 7

 20. #20
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  10-08-2007
  Postime
  8,541
  Faleminderit
  19
  100 falenderime n 93 postime
  Katari ka dhe probleme te shumta me ligjet islame. Nuk lejohet homoseksualizmi, alkoli etj etj.

  Do behen tap homot pasfitoreve dhe te puthen ne publik, do denohen me vdekje.

Faqja 1 prej 2 12 FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •