Close
Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 32 prej 32
  1. #21
    Per 2018 megjithse u ben pislliqe shum, prap Rusia nuk ishte zgjedhje e keqe. E meritojn ta bejn nje her dhe ata se kan vazhdimisht skuadra te forta, jan shtet i madh.

    Po Katari ishte pa lidhje. Ka shume shtete te tjera qe e meritonin para Katarit. Australia do ishte zgjedhje e mire, gjithe ai vend. Edhe Amerika ka stadiume, hotele e infrastrukture te mire, po e kane ber dhe ata nje her.

  2. #22
    Gone!
    Anëtarësuar
    02-03-2006
    Vendndodhja
    Larg nga ketu!
    Postime
    2,871
    Ne fakt bash mire qe do te mbahet ne Katar, sepse do te kemi rastin ta shohim edhe nje kulture ndryshe, sikurse vitin e kaluar ne Afrike, qe arritem pak a shume te shohim gjera te ndryshme per popullin e Afrikes, pervec futbollit. Bile ish kone mire me shku ne vendngjarje, keshtu live me pa. : p

  3. #23
    . Maska e illyrian rex
    Anëtarësuar
    11-10-2009
    Vendndodhja
    ne fronin tim
    Postime
    4,491
    Citim Postuar më parë nga Rina_87 Lexo Postimin
    Ne fakt bash mire qe do te mbahet ne Katar, sepse do te kemi rastin ta shohim edhe nje kulture ndryshe, sikurse vitin e kaluar ne Afrike, qe arritem pak a shume te shohim gjera te ndryshme per popullin e Afrikes, pervec futbollit. Bile ish kone mire me shku ne vendngjarje, keshtu live me pa. : p
    Pajtohem me ty Rina, veq ishalla nuk kane edhe keta naj lloj vuvuzele, se duhet me e shiqu ndeshjen me 'mute', prap.

    Hala po m'bojn veshet zzzzzzzzzzzzzz prej kampionatit ne Afrike, lol

  4. #24
    Gone!
    Anëtarësuar
    02-03-2006
    Vendndodhja
    Larg nga ketu!
    Postime
    2,871
    Citim Postuar më parë nga illyrian rex Lexo Postimin
    Pajtohem me ty Rina, veq ishalla nuk kane edhe keta naj lloj vuvuzele, se duhet me e shiqu ndeshjen me 'mute', prap.

    Hala po m'bojn veshet zzzzzzzzzzzzzz prej kampionatit ne Afrike, lol
    Edhe mua mu kujtuan vuvuzelat e famshme menjehere si e pashe temen. Ta shohim ca po na sjell Katari.

  5. #25
    . Maska e illyrian rex
    Anëtarësuar
    11-10-2009
    Vendndodhja
    ne fronin tim
    Postime
    4,491
    Citim Postuar më parë nga Rina_87 Lexo Postimin
    Edhe mua mu kujtuan vuvuzelat e famshme menjehere si e pashe temen. Ta shohim ca po na sjell Katari.

    Pasi qe e njohu Kosoven, dhurata me e mire e rradhes do te ishte lirimi i naftes

  6. #26
    Lum te jemi shendosh e mire deri ne 2022...yyyyyy sa larg na duket.
    ”Ti, Shqipëri, Më Jep Nder, Më Jep Emrin Shqiptar”

  7. #27
    Do e fshehin birren neper shishe coca cole robt ne Katar
    Kurse ne Rusi do u ngri birra sa te hapin shishen

  8. #28
    Ne Rusi do morin shishen e vodkas ne stadjume mer ca birre thua ti...pak esht ftoht atje dhe birra duhet nfakt lol
    ”Ti, Shqipëri, Më Jep Nder, Më Jep Emrin Shqiptar”

  9. #29
    Citim Postuar më parë nga {A_N_G_E_L_69} Lexo Postimin
    Ne Rusi do morin shishen e vodkas ne stadjume mer ca birre thua ti...pak esht ftoht atje dhe birra duhet nfakt lol
    vodka dhe çaj

  10. #30
    Jo me lale, ca lidhje kan rust me cajin...
    ”Ti, Shqipëri, Më Jep Nder, Më Jep Emrin Shqiptar”

  11. #31
    Á Я † ι $ † Maska e Homer
    Anëtarësuar
    18-12-2008
    Vendndodhja
    Nιρρση
    Postime
    2,287
    Seriozisht e kam te veshtir me imagjinu boterorin ne Katar. Mendohej sikur boterorin do ta bajn ne Dimer per shkak te temperaturave.

    Anglia e meritonte, thom se do kishim pa futboll ma te bukur se sa ne Rusi.
    D'Oh!

  12. #32
    Nuk do te zhvillohet ne dimer Boterori Ne Katar.Kan deklaruar drejtues te shtetit dhe federates qe Boterori do te zhvillohet sipas tradites,ne vere.
    ”Ti, Shqipëri, Më Jep Nder, Më Jep Emrin Shqiptar”

Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund të hapni tema të reja.
  • Ju nuk mund të postoni në tema.
  • Ju nuk mund të bashkëngjitni skedarë.
  • Ju nuk mund të ndryshoni postimet tuaja.
  •