Close
Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 29 prej 29
  1. #21
    bubbly
    Anėtarėsuar
    05-05-2003
    Vendndodhja
    USA
    Postime
    13,657
    Citim Postuar mė parė nga oidel Lexo Postimin
    Pink.....po te isha milioner do i beja ne Amerike. Per te bere rreth 8 implante dhe riparime te tjera ne goje mua me kane dhene ketu, dhe s'po ta egzaxheroj, nje estimate prej afro $90.000 (mije). Kur me dhane billin me dolen syte kallup. Une i thashe atyre te klinikes s'kam ardhur ketu te blej bildingun. Qesharake, po te mendosh se sa te shkundur jane amerikanet vete, e le me ne qyqaret rrefugjat.

    shiko, se klinika te ndryshme te ofrojen cmime te ndryshme, duhet te shohesh disa. Megjithate, me lire do te bjeri ne Shqiperi, nuk diskutohet. 8 do besh? wow, c'a i paske punu dhembeve ti
    Nuk kisha ndonje ide, se sjam interesuar ndonjehere per implante. Di qe braces per kids (deri aty kam pyetur jo me shume), kushtojne aty te 5mije dollar, me insurence ulet dhe ca. Shkon aty te 4mije.
    Music to my heart that's what you are, a song that goes on and on.....

  2. #22
    Perjashtuar
    Anėtarėsuar
    12-10-2010
    Postime
    210
    avash ore a dhemb floriri doni me vu ju ... me 90 000 $ ja rras madones e ene lady gaga ..even Shakires..

  3. #23
    i/e regjistruar Maska e Poeti
    Anėtarėsuar
    18-03-2003
    Vendndodhja
    Ferizaj-Kosovė
    Postime
    4,216
    Ne kete teme kam gjetur shume fjale te huaja per te cilat i kemi fjalet tona shume te bukura ne gjuhen tone te embel Shqipe....
    MOS SHIKONI KISHA E XHAMIA, FEJA E SHQIPTARIT ĖSHTĖ SHQIPTARIA

  4. #24
    bubbly
    Anėtarėsuar
    05-05-2003
    Vendndodhja
    USA
    Postime
    13,657
    Citim Postuar mė parė nga Poeti Lexo Postimin
    Ne kete teme kam gjetur shume fjale te huaja per te cilat i kemi fjalet tona shume te bukura ne gjuhen tone te embel Shqipe....
    braces- tela. lol
    Music to my heart that's what you are, a song that goes on and on.....

  5. #25
    i/e regjistruar Maska e Poeti
    Anėtarėsuar
    18-03-2003
    Vendndodhja
    Ferizaj-Kosovė
    Postime
    4,216
    Me fol Shqip PINK se nuk njoh gjuhe tjeter une. kerkoj falje por mendoj se ky quhet FORUMISHQIPTAR apo jo.
    MOS SHIKONI KISHA E XHAMIA, FEJA E SHQIPTARIT ĖSHTĖ SHQIPTARIA

  6. #26
    i/e regjistruar Maska e pasword
    Anėtarėsuar
    05-06-2012
    Vendndodhja
    around the world
    Postime
    7
    Citim Postuar mė parė nga oidel Lexo Postimin
    Sa kushton nje dental implant ne Tirane.

    flmndrt
    Implantet ne Shqiperi kushtojne deri ne 500 Euro dhembi , por varen nga materiali i perdorur.

    Behet me nderhyrje ne nofull dhe zgjat 6 muaj nje mbjellje.

    ps. megjithese ti duhet te kesh mbaruar pune deri tani...

    Ju pershendes !

  7. #27
    Lire fare qenka. Ne Amerike $500 eshte nje mbushje e thjeshte.

    nese ke disa dhembe per te rregulluar ja vlen te shkosh ne Shqiperi. te del dhe rruga falas dhe ben nje dore pushime falas.

  8. #28
    i/e regjistruar Maska e cool_shqype
    Anėtarėsuar
    30-05-2007
    Vendndodhja
    jetoj me lemoshat e nanes natyre
    Postime
    1,024
    Citim Postuar mė parė nga oidel Lexo Postimin
    Pink.....po te isha milioner do i beja ne Amerike. Per te bere rreth 8 implante dhe riparime te tjera ne goje mua me kane dhene ketu, dhe s'po ta egzaxheroj, nje estimate prej afro $90.000 (mije). Kur me dhane billin me dolen syte kallup. Une i thashe atyre te klinikes s'kam ardhur ketu te blej bildingun. Qesharake, po te mendosh se sa te shkundur jane amerikanet vete, e le me ne qyqaret rrefugjat.
    Ne qofte se je ne NY ose rrotull dhe je vertet i interesuar mund te te rekomandoj nje dentist qe ndofta ia vlen......
    each second is eternity as eternity is now,
    and now, now is forever

  9. #29
    i/e regjistruar Maska e pasword
    Anėtarėsuar
    05-06-2012
    Vendndodhja
    around the world
    Postime
    7
    Ne fakt jane lire (per ata qe nuk jetojne ne shqiperi). Te pakten te gjithe shqiptaret qe jetojne jashte shqiperise ne kohen qe kthehen per pushime nuk ikin pa rregulluar dhembet, pasi thuajse te gjithe shprehen se ne vendet ku jetojne cmimet jane shume te larta.

Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •