Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 8
  1. #1
    JUDO Maska e Gogi
    Anėtarėsuar
    10-08-2008
    Vendndodhja
    Prishtinė
    Postime
    1,669

    Kush largohet i fundit le ti ndal dritat ....

    Si duket EU eshte e shqetesuar nga interesimi i shqiptarve dhe boshnjakve per te dalur te EU nga perfitimi i liberalizimit te vizave, prandej ti ndalni dritat kush del i fundit

  2. #2
    Teme shume e qelluar dhe e shtruar shume bukur. Besoj se do te zhvillohet nje bashkebisedim shume i larmishem dhe konstruktiv ketu. Urime!

  3. #3
    Mjedisor Maska e Edvin83
    Anėtarėsuar
    20-03-2006
    Vendndodhja
    Tallinn
    Postime
    4,670
    Po marr informacione nga Shqiperia se i madh e i vogel po then leket e fundit qe kane, e bile disa kane lene edhe punen, e po presin 15 dhjetorin qe te ikin nga Shqiperia...Do te isha shume kureshtar te shihja se ca do te ndodhe ne Shqiperi javen e pare pas liberalizimit. Te gjoret budallenj, nuk e dine qe pas 3 muajsh do t'i kapin e do t'i cojne me pranga ne Shqiperi...

  4. #4
    yep Maska e Izadora
    Anėtarėsuar
    11-09-2008
    Vendndodhja
    ne zemren e atij qe ka "zemer"
    Postime
    8,793
    Ata qe kane dashur te dalin dhe te jetoin jashte , kane kohe qe i kane gjet menyrat me u larguar .

    Tani njerzit duan vetem te shuajn kureshtjen
    Jeto sot se neser nuk i dihet

  5. #5
    jo jo izi ka shume akoma ne shqiperi qe mbase kane nevoj per te dale ne emigrim
    Kthe respektin me respekt... perballo me gjakftohtesi provokimet... dhe dhuroji hipokrizise indiferencen tende ...

  6. #6
    Mjedisor Maska e Edvin83
    Anėtarėsuar
    20-03-2006
    Vendndodhja
    Tallinn
    Postime
    4,670
    Citim Postuar mė parė nga Izadora Lexo Postimin
    Ata qe kane dashur te dalin dhe te jetoin jashte , kane kohe qe i kane gjet menyrat me u larguar .

    Tani njerzit duan vetem te shuajn kureshtjen
    Une kam takuar dhe njoh me dhjetera qe vdisnin te iknin e te jetonin jashte, por nuk kishin mundesi te merrnin vize, e neper mal nuk donin te iknin. Prandaj po presin me padurim vizat qe te vijne ne BE e te rrine ilegalisht ketej.

  7. #7
    Skandinavien Maska e TetovaMas
    Anėtarėsuar
    20-03-2008
    Vendndodhja
    Te vendi i xhenetit
    Postime
    2,664
    BE. do te perfiton ekonomikishte nga liberalizimi i vizave per shqipetaret. Aktualishte BE, eshte ne kolaps ekonomik.

  8. #8

    Normale

    Citim Postuar mė parė nga Edvin83 Lexo Postimin
    Une kam takuar dhe njoh me dhjetera qe vdisnin te iknin e te jetonin jashte, por nuk kishin mundesi te merrnin vize, e neper mal nuk donin te iknin. Prandaj po presin me padurim vizat qe te vijne ne BE e te rrine ilegalisht ketej.
    ..me duket se eshte normale nje perpjekje e tille..shumica e kemi fillu me veshtiresi dhe pa mbeshtetje ligjore..nuk jam dakort me ndonjerin qe shpreson per azil..kjo po..qe eshte shume e veshtire
    Emrin e kam Agim dhe me therrisni, Gimi.

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •