Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 8
 1. #1
  JUDO Maska e Gogi
  Anėtarėsuar
  10-08-2008
  Vendndodhja
  Prishtinė
  Postime
  1,669

  Kush largohet i fundit le ti ndal dritat ....

  Si duket EU eshte e shqetesuar nga interesimi i shqiptarve dhe boshnjakve per te dalur te EU nga perfitimi i liberalizimit te vizave, prandej ti ndalni dritat kush del i fundit

 2. #2
  Teme shume e qelluar dhe e shtruar shume bukur. Besoj se do te zhvillohet nje bashkebisedim shume i larmishem dhe konstruktiv ketu. Urime!

 3. #3
  Mjedisor Maska e Edvin83
  Anėtarėsuar
  20-03-2006
  Vendndodhja
  Tallinn
  Postime
  4,670
  Po marr informacione nga Shqiperia se i madh e i vogel po then leket e fundit qe kane, e bile disa kane lene edhe punen, e po presin 15 dhjetorin qe te ikin nga Shqiperia...Do te isha shume kureshtar te shihja se ca do te ndodhe ne Shqiperi javen e pare pas liberalizimit. Te gjoret budallenj, nuk e dine qe pas 3 muajsh do t'i kapin e do t'i cojne me pranga ne Shqiperi...

 4. #4
  yep Maska e Izadora
  Anėtarėsuar
  11-09-2008
  Vendndodhja
  ne zemren e atij qe ka "zemer"
  Postime
  8,793
  Ata qe kane dashur te dalin dhe te jetoin jashte , kane kohe qe i kane gjet menyrat me u larguar .

  Tani njerzit duan vetem te shuajn kureshtjen
  Jeto sot se neser nuk i dihet

 5. #5
  jo jo izi ka shume akoma ne shqiperi qe mbase kane nevoj per te dale ne emigrim
  Kthe respektin me respekt... perballo me gjakftohtesi provokimet... dhe dhuroji hipokrizise indiferencen tende ...

 6. #6
  Mjedisor Maska e Edvin83
  Anėtarėsuar
  20-03-2006
  Vendndodhja
  Tallinn
  Postime
  4,670
  Citim Postuar mė parė nga Izadora Lexo Postimin
  Ata qe kane dashur te dalin dhe te jetoin jashte , kane kohe qe i kane gjet menyrat me u larguar .

  Tani njerzit duan vetem te shuajn kureshtjen
  Une kam takuar dhe njoh me dhjetera qe vdisnin te iknin e te jetonin jashte, por nuk kishin mundesi te merrnin vize, e neper mal nuk donin te iknin. Prandaj po presin me padurim vizat qe te vijne ne BE e te rrine ilegalisht ketej.

 7. #7
  Skandinavien Maska e TetovaMas
  Anėtarėsuar
  20-03-2008
  Vendndodhja
  Te vendi i xhenetit
  Postime
  2,664
  BE. do te perfiton ekonomikishte nga liberalizimi i vizave per shqipetaret. Aktualishte BE, eshte ne kolaps ekonomik.

 8. #8

  Normale

  Citim Postuar mė parė nga Edvin83 Lexo Postimin
  Une kam takuar dhe njoh me dhjetera qe vdisnin te iknin e te jetonin jashte, por nuk kishin mundesi te merrnin vize, e neper mal nuk donin te iknin. Prandaj po presin me padurim vizat qe te vijne ne BE e te rrine ilegalisht ketej.
  ..me duket se eshte normale nje perpjekje e tille..shumica e kemi fillu me veshtiresi dhe pa mbeshtetje ligjore..nuk jam dakort me ndonjerin qe shpreson per azil..kjo po..qe eshte shume e veshtire
  Emrin e kam Agim dhe me therrisni, Gimi.

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •