Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 11

Tema: Këshillë

  1. #1
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    05-11-2009
    Postime
    2,382

    Këshillë

    A mund të pastrohet kjo temë nga komentet jashtë teme dhe gallatë? Ftoj stafin që ta shqyrtojë njëherë mundësinë e pastrimit.

    http://www.forumishqiptar.com/showthread.php?t=129626

  2. #2
    i/e regjistruar Maska e SERAFIM DILO
    Anëtarësuar
    06-01-2008
    Postime
    7,509
    Po tek kjo teme,deri tani, nuk ka shkruar njeri!.

  3. #3
    bubbly
    Anëtarësuar
    05-05-2003
    Vendndodhja
    USA
    Postime
    13,657
    E ke hapur ne nenforum te gabuar zotrote. Kaq gje duhet ta dish.

    Ajo teme duhet mbyllur fare, se vete subjekti eshte per gallate.
    Music to my heart that's what you are, a song that goes on and on.....

  4. #4
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    05-11-2009
    Postime
    2,382
    Citim Postuar më parë nga SERAFIM DILO
    Po tek kjo teme,deri tani, nuk ka shkruar njeri!.
    Po tek ajo temë kanë shkruar gjithë ata moderatorë?!

    Citim Postuar më parë nga PINK
    E ke hapur ne nenforum te gabuar zotrote. Kaq gje duhet ta dish.

    Ajo teme duhet mbyllur fare, se vete subjekti eshte per gallate.
    Kërkesa u është drejtuar atyre që kanë mundësi ta pastrojnë, jo ty që e ke prishur temën. Ti je moderatore dhe si e tillë nuk duhet t'i prishësh temat, përkundrazi, duhet të punosh që të mos prishen. Ti bën një punë jashtëzakonisht të mirë tek "Forumi i fotografisë" dhe unë nuk di si do t'ia kishin bërë pa ty ata 3 moderatorët e tjerë atje, mirëpo këtë temë e ke prishur.

    Ti je një artiste e madhe. Ti arrin të bësh foto në vrap e sipër, gjë që nuk është e lehtë, dhe nuk shkëlqen vetëm tek fotografitë, por kudo. Puna jote 10-vjeçare në këtë forum është e jashtëzakonshme dhe jo më kot ke fituar simpatinë e Albos, por unë të këshilloj që të jesh pak më modeste. Jo të gjithë kanë mundësi të hapin tema të një niveli aq të lartë sa temat e tua.

  5. #5
    cherry blossom girl
    Anëtarësuar
    14-05-2010
    Postime
    6,095
    Bato ke te drejte, shume postime aty, perfshire edhe te gjithe ato qe kam bere une, jane jashte teme. Vetem se nje gje nuk kuptoj une, kaq e rendesishme eshte per ty qe te fshihen ato postime saqe hape edhe nje teme per ta bere kerkesen? E c'fitove qe u fshine postimet?

  6. #6
    bubbly
    Anëtarësuar
    05-05-2003
    Vendndodhja
    USA
    Postime
    13,657
    As ka te drejte fare.

    Bato, e di shume mire se ku duhet te drejtohet, nese ka ndonje ankese apo sugjerim, apo keshille. Apo jo Bato?
    E leri budalliqet qe ke shkruar, mos u bej pathetic.

    p.s. po deshe te mesoj si behen pikcers, ne vrape siper, apo ne slow motion. lol
    Music to my heart that's what you are, a song that goes on and on.....

  7. #7
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    05-11-2009
    Postime
    2,382
    Citim Postuar më parë nga broken smile
    Bato ke te drejte, shume postime aty, perfshire edhe te gjithe ato qe kam bere une, jane jashte teme. Vetem se nje gje nuk kuptoj une, kaq e rendesishme eshte per ty qe te fshihen ato postime saqe hape edhe nje teme per ta bere kerkesen? E c'fitove qe u fshine postimet?
    Bruk, nuk e kam me postimet e tua. Postimet e tua janë normale, kanë lidhje me temën dhe nuk e prishin temën. E kam fjalën për postime të tjera që nuk meritojnë të lejohen. Unë nuk fitoj ndonjë gjë nëse fshihen ose jo, po shqetësimi është për nivelin e forumit që vjen dita-ditës duke rënë. Nuk më pëlqen kur shoh që forumi ka përfunduar kështu, me një pakicë anëtarësh që shkruajnë dhe një tufë të madhe anëtarësh që prishin temat. Unë kaq mund të bëj, të shkruaj tek vërejtjet dhe këshillat.

    Temën nuk hapa tek "Romanca dhe dashuria" për një arsye tjetër. Atje është një moderatore që quhet Di Ana. Mendimet e mia nuk përputhen me ato të Di Anës dhe ajo shpesh gjen shkaqe të ndryshme që të më fshijë postimet. Ka raste që ajo nuk fshin vetëm postimet, por e hedh të gjithë temën në kosh.

    Di Ana ka një metodë të sajën. Kur në një temë ka arsyetime që i djegin, lejon që të ketë sharje aty dhe pastaj e hedh të gjithë temën në kosh, duke thënë se debati devijoi, ndërsa temat që i interesojnë, i pastron mirë e bukur nga sharjet dhe madje i bën dhe kryetema. Kjo është arsyeja që unë nuk hap tema tek dy forumet e Di Anës.

    Unë e dija që tek "Grupmoshat e komunitetit" nuk ka dhe aq rregull, por nuk ma mori mendja që do të arrinin deri këtu.

  8. #8
    bubbly
    Anëtarësuar
    05-05-2003
    Vendndodhja
    USA
    Postime
    13,657
    Se tani e shoh qe qenke c'ngjyrosur.

    Po mire, pse e gjen kaq ofenduese ti, postet e te tjereve ,qe mendojme ndryshe nga ty?
    Psh mua, me duket absurde, sesi mund te planifikohet dashuria, me leter, laps e gome ne dore. Ti vete e ke futur ate teme, drejt gallates. Te sugjeroj ti lexosh postet e tua, me qetesi, dhe do shikosh sa qesharake jane ato poste ne vetvete. Prandaj dhe ka marre ate drejtim ajo teme, se ti vete ke kontribuar ne ate drejtim. E nuk eshte 1 antare qe ka dale nga tema, po jane te gjithe, nuk e ke menduar pse-ne?
    Music to my heart that's what you are, a song that goes on and on.....

  9. #9
    cherry blossom girl
    Anëtarësuar
    14-05-2010
    Postime
    6,095
    Citim Postuar më parë nga -BATO- Lexo Postimin
    Bruk, nuk e kam me postimet e tua. Postimet e tua janë normale, kanë lidhje me temën dhe nuk e prishin temën. E kam fjalën për postime të tjera që nuk meritojnë të lejohen. Unë nuk fitoj ndonjë gjë nëse fshihen ose jo, po shqetësimi është për nivelin e forumit që vjen dita-ditës duke rënë. Nuk më pëlqen kur shoh që forumi ka përfunduar kështu, me një pakicë anëtarësh që shkruajnë dhe një tufë të madhe anëtarësh që prishin temat. Unë kaq mund të bëj, të shkruaj tek vërejtjet dhe këshillat.
    Ne rregull Bato, nese vertet e hape kete teme ne forme keshille per te miren e forumit dhe si rrjedhim dhe per te miren tende, atehere bere mire qe veprove keshtu.

  10. #10
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    14-07-2010
    Postime
    146
    BATO i c`ngjyrosur ??!!
    Kjo eshte me absurdja qe e perjetova ne kete forum ne keta muajt e fundit!!
    As nuk e njoh BATON personalisht, as me njeh ai mua,por nga 10-15 shkrimet e tij qe kam lexue,me le pershtypjen se ne krejt forumin s`mund te gjenden me shume se 2-3 tjere qe kane nivelin dhe kapacitetin aq te larte intelektual qe ka BATO!!Dhe mbi te gjitha,BATO eshte shqiptar i vertete.
    A dini si eshte puna ?
    Nese mod. eshte Kapedan ketu, per afinitetin qe ka,Bato eshte Kolonel.d.m.th. Supermoderator.Nuk diskutohet kjo.

    Bato, mos e rruaj fare burre! Eshte degradue forumi ,jo ti.
    He t`i marrshin te ligat keta qe ta kane inat...
    Ndryshuar për herë të fundit nga Luli X : 08-11-2010 më 11:36

  11. #11
    i/e regjistruar Maska e Xhuxhumaku
    Anëtarësuar
    19-11-2003
    Vendndodhja
    sopr'un'curva
    Postime
    13,379
    Citim Postuar më parë nga Luli X Lexo Postimin
    BATO i c`ngjyrosur ??!!
    Kjo eshte me absurdja qe e perjetova ne kete forum ne keta muajt e fundit!!
    As nuk e njoh BATON personalisht, as me njeh ai mua,por nga 10-15 shkrimet e tij qe kam lexue,me le pershtypjen se ne krejt forumin s`mund te gjenden me shume se 2-3 tjere qe kane nivelin dhe kapacitetin aq te larte intelektual qe ka BATO!!Dhe mbi te gjitha,BATO eshte shqiptar i vertete.
    A dini si eshte puna ?
    Nese mod. eshte Kapedan ketu, per afinitetin qe ka,Bato eshte Kolonel.d.m.th. Supermoderator.Nuk diskutohet kjo.

    Bato, mos e rruaj fare burre! Eshte degradue forumi ,jo ti.
    He t`i marrshin te ligat keta qe ta kane inat...
    he me te lumte bre bato,

    sulm drejt Romes tani

    --- La Madre dei IMBECILI e sempre in cinta...

    ---voudou.. ---

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund të hapni tema të reja.
  • Ju nuk mund të postoni në tema.
  • Ju nuk mund të bashkëngjitni skedarë.
  • Ju nuk mund të ndryshoni postimet tuaja.
  •