Close

Rezultati i Sondazhit: Kush Mendoni se ka qen politikani me strateg e me i afte ne historine Shqiptare?! Pos

Votues
155. Nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh
 • Enver Hoxha

  45 29.03%
 • Sali Berisha

  24 15.48%
 • Fatos Nano

  11 7.10%
 • Edi Rama

  4 2.58%
 • Ibrahim Rogova

  43 27.74%
 • Ashim Thaci

  20 12.90%
 • Gjergj Kastrioti

  8 5.16%
Faqja 1 prej 11 123 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 20 prej 219
 1. #1
  Shqiptar Maska e {A_N_G_E_L_69}
  Anėtarėsuar
  11-03-2003
  Vendndodhja
  Switzerland
  Mosha
  33
  Postime
  3,863
  Faleminderit
  175
  112 falenderime nė 95 postime

  Kush ka qene politikani me strateg e me i afte ne historine Shqiptare?!

  Kush Mendoni se ka qen politikani me starteg e me i afte ne historine Shqiptare?!Jepni mendimet tuaja me nje arsyetim.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Lazo : 02-02-2017 mė 13:32
  ”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”

 2. #2
  i/e regjistruar Maska e pranvera bica
  Anėtarėsuar
  23-03-2009
  Vendndodhja
  Atje ku ka serenata.
  Postime
  5,884
  Faleminderit
  313
  181 falenderime nė 148 postime
  Fatos Nano...

 3. #3
  Shqiptar Maska e {A_N_G_E_L_69}
  Anėtarėsuar
  11-03-2003
  Vendndodhja
  Switzerland
  Mosha
  33
  Postime
  3,863
  Faleminderit
  175
  112 falenderime nė 95 postime
  Dakort jam me ty teta..Nje arsyetim te lutem.
  ”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”

 4. #4
  i/e regjistruar Maska e pranvera bica
  Anėtarėsuar
  23-03-2009
  Vendndodhja
  Atje ku ka serenata.
  Postime
  5,884
  Faleminderit
  313
  181 falenderime nė 148 postime
  Se i lot ne tepsi tere politikanet amatore dhe duke perfshire edhe kryeministrin aktual dhe mbani mend nga zotesia qe ka neser do te behet president se s'ben...kjo fale strategjise qe ka!

 5. #5
  i/e regjistruar Maska e Linda5
  Anėtarėsuar
  03-10-2007
  Postime
  7,301
  Faleminderit
  70
  80 falenderime nė 70 postime
  Citim Postuar mė parė nga {A_N_G_E_L_69} Lexo Postimin
  Dakort jam me ty teta..Nje arsyetim te lutem.
  Edhe une per Tosin jam

  Per mu eshte njish der me sot ,them nga politika,nuk me intereson jeta private e tij dhe e askujt nga politikanet

  Nigjoje pak ke klani tani,ska burr none qe e kap kte me fjale

  Ky esht mendimi im
  Wir leben alle unter dem gleichen Himmel, aber wir haben nicht alle den gleichen Horizont.

 6. #6
  i/e regjistruar Maska e ILMGAP
  Anėtarėsuar
  10-04-2009
  Vendndodhja
  In
  Postime
  3,002
  Faleminderit
  0
  6 falenderime nė 6 postime
  sinqerisht .... na trego se kush antare je me pseudonimin tjeter ?

  (jeni bere shume tani re dreq)
  Nje pjese njerezish vepron pa menduar,pjesa tjeter mendon,por pa vepruar.

 7. #7
  Shqiptar Maska e {A_N_G_E_L_69}
  Anėtarėsuar
  11-03-2003
  Vendndodhja
  Switzerland
  Mosha
  33
  Postime
  3,863
  Faleminderit
  175
  112 falenderime nė 95 postime
  Citim Postuar mė parė nga pranvera bica Lexo Postimin
  Se i lot ne tepsi tere politikanet amatore dhe duke perfshire edhe kryeministrin aktual dhe mbani mend nga zotesia qe ka neser do te behet president se s'ben...kjo fale strategjise qe ka!
  Ok teta..jam plotsisht dakort me ju.Te falenderoj.
  ”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”

 8. #8
  i/e regjistruar Maska e shitesi
  Anėtarėsuar
  17-11-2003
  Vendndodhja
  ne frymemarrjen time
  Postime
  1,071
  Faleminderit
  18
  30 falenderime nė 26 postime
  Pirro .....
  Feja e Shqiptarit eshte Shqiptaria

 9. #9
  i/e regjistruar Maska e Sovrani
  Anėtarėsuar
  17-05-2008
  Vendndodhja
  V
  Postime
  196
  Faleminderit
  1
  0 falenderime nė 0 postime
  Ismail Qemali,Esat Pashe Toptani,Ahmet Zogu, Mehmet Konica, Enver Hoxha, Mehmet Shehu, Fatos Nano, Sali Berisha, Ibrahim Rugova. Ka akoma tjere por me te mire mendoj se jane kta pasi kane pasur mundesine qe te udheheqin me gjate, pra nuk eshte e rastesishme.
  Te gjithe per kohen e tyre kane treguar zhdervjellsi te posacme, pasi duhet te theksoj njerin ai pa dyshim eshte Fatos Nano.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Sovrani : 04-11-2010 mė 19:20

 10. #10
  Shqiptar Maska e {A_N_G_E_L_69}
  Anėtarėsuar
  11-03-2003
  Vendndodhja
  Switzerland
  Mosha
  33
  Postime
  3,863
  Faleminderit
  175
  112 falenderime nė 95 postime
  Une mendoj se esht Fatos Nano.Ka treguar qe esht vertet me karizem te larte.Shqipria ne kohe e tij kur ka qen ne pushtet ka qen vertet mire ne cdo aspekt.
  ”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”

 11. #11
  Perjashtuar Maska e Llapi
  Anėtarėsuar
  08-08-2002
  Postime
  10,975
  Faleminderit
  37
  214 falenderime nė 207 postime
  Ismail Qemali dheHashim Thaēi
  mendoi se arsyet i dim te gjith

 12. #12
  patriot Maska e shoku_tanku
  Anėtarėsuar
  18-09-2006
  Vendndodhja
  Tiranė
  Postime
  3,400
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Pjeter Arbnori dhe Fatos Nano per arsye sepse jane te vetmit politikane qe nuk kane gjeneruar konflikte(edhe pse ne rastin e tyre do te ishin te perligjur)ata perkundrazi,i kane shuar ato.
  Ketu dallohet nje politikan i vertete nga nje provincial oportunist dhe hakmarres.

 13. #13
  i/e regjistruar Maska e ILMGAP
  Anėtarėsuar
  10-04-2009
  Vendndodhja
  In
  Postime
  3,002
  Faleminderit
  0
  6 falenderime nė 6 postime
  Enver Hoxha
  Nje pjese njerezish vepron pa menduar,pjesa tjeter mendon,por pa vepruar.

 14. #14
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  17-05-2009
  Vendndodhja
  Dallas Texas
  Postime
  774
  Faleminderit
  0
  5 falenderime nė 5 postime
  plera te ndyre kan qen dhe jane te gjithe

  fatos nano shtypi nje djal ne durres dhe kurre nuk u gjykua per kete, bile as makinen nuk e mbajti, kurse ketu ka qe e mburin.
  sa njerez per te ardhur keq jeni.

  ps/ o dont ti je musliman dhe ske si shkruan emrin e enver krimilen hoxhes mohusin e Allahut te Madheruar

 15. #15
  United States of Albania Maska e USA NR1
  Anėtarėsuar
  17-01-2010
  Vendndodhja
  KU
  Mosha
  49
  Postime
  5,490
  Faleminderit
  2
  16 falenderime nė 15 postime
  Ibrahim Rugova

 16. #16
  Shqiptar Maska e {A_N_G_E_L_69}
  Anėtarėsuar
  11-03-2003
  Vendndodhja
  Switzerland
  Mosha
  33
  Postime
  3,863
  Faleminderit
  175
  112 falenderime nė 95 postime
  Citim Postuar mė parė nga Mr Zeid Lexo Postimin
  plera te ndyre kan qen dhe jane te gjithe

  fatos nano shtypi nje djal ne durres dhe kurre nuk u gjykua per kete, bile as makinen nuk e mbajti, kurse ketu ka qe e mburin.
  sa njerez per te ardhur keq jeni.

  ps/ o dont ti je musliman dhe ske si shkruan emrin e enver krimilen hoxhes mohusin e Allahut te Madheruar
  Nga kto plerat pra...kush te duket me i sakti?!me pak pler se te gjithe cili te duket?
  ”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”

 17. #17
  Perjashtuar Maska e Marmara
  Anėtarėsuar
  12-06-2003
  Vendndodhja
  Ne Rrugen e Zotit
  Postime
  230
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga {A_N_G_E_L_69} Lexo Postimin
  Kush Mendoni se ka qen politikani me starteg e me i afte ne historine Shqiptare?!Jepni mendimet tuaja me nje arsyetim.
  a mos ke dasht te thuash, s t r a t e g..

 18. #18
  Shqiptar Maska e {A_N_G_E_L_69}
  Anėtarėsuar
  11-03-2003
  Vendndodhja
  Switzerland
  Mosha
  33
  Postime
  3,863
  Faleminderit
  175
  112 falenderime nė 95 postime
  Gabim autografik.Ja e paske nenkuptuar vete ti si inteligjent qe qeke..
  ”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”

 19. #19
  ......... Dukat ......... Maska e G.S.Vangjeli
  Anėtarėsuar
  14-04-2010
  Vendndodhja
  Athinė, Greqi
  Postime
  357
  Faleminderit
  5
  3 falenderime nė 3 postime
  Ismail Qemali...., strategji pėr shpalljen e pavarėsisė, me negociata tė pafundme brenda vendit e jashtė tij pėr njohjen nga fuqitė e mėdha.

  Ramiz Alia....
  strategji pati qė u ngjit nė krye tė shtetit..
  por edhe qė ndryshoi sistemin..

  tė tjerėt janė:
  kriminelė(si Xhaxi Enver), mafiozė(si Fatosi), gomerė(si Sala, qė perėndia i shtoftė ditėt).
  Gjithmonė jap atė qė mė japin tė tjerėt

 20. #20
  Antar i PDK-s Fitimtar. Maska e Boy_XL
  Anėtarėsuar
  24-10-2010
  Vendndodhja
  n'PDK
  Postime
  688
  Faleminderit
  36
  3 falenderime nė 3 postime
  Citim Postuar mė parė nga Llapi Lexo Postimin
  Ismail Qemali dheHashim Thaēi
  mendoi se arsyet i dim te gjith
  e ndaj ket mendim me ty.

  keta jan njerzt qe ju sjellen dy shtetev shqiptare Pavarsin.

Faqja 1 prej 11 123 ... FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •