Close

Rezultati i Sondazhit: Kush Mendoni se ka qen politikani me strateg e me i afte ne historine Shqiptare?! Pos

Votues
155. Nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh
 • Enver Hoxha

  45 29.03%
 • Sali Berisha

  24 15.48%
 • Fatos Nano

  11 7.10%
 • Edi Rama

  4 2.58%
 • Ibrahim Rogova

  43 27.74%
 • Ashim Thaci

  20 12.90%
 • Gjergj Kastrioti

  8 5.16%
Faqja 11 prej 11 FillimFillim ... 91011
Duke shfaqur rezultatin 201 deri 219 prej 219
 1. #201
  Shqiptar Maska e {A_N_G_E_L_69}
  Anėtarėsuar
  11-03-2003
  Vendndodhja
  Switzerland
  Mosha
  32
  Postime
  3,862
  Faleminderit
  174
  110 falenderime nė 95 postime

  Pėr: Kush ka qene politikani me strateg e me i afte ne historine Shqiptare?!

  Ej, mos u bo kaq humorist me!!!

  Nqs e ke kaq besdi ti, mos i lexo postimet e mia ne temat qe jane hapur po nga une. Aq me teper edhe ti pergjigjesh

  Gjths te mirkuptoj sepse pasojat pas 21 qershorit bejne te veten.

  Pastaj ti je aq i zgjuar sa arrin ta kuptosh qe eshte kalim i kohes se lire ky debati ktu.
  ”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”

 2. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar {A_N_G_E_L_69} pėr postimin:

  bsdev (03-03-2017)

 3. #202
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  14-09-2014
  Postime
  976
  Faleminderit
  2
  28 falenderime nė 28 postime

  Pėr: Kush ka qene politikani me strateg e me i afte ne historine Shqiptare?!

  Esat Pashe Toptani...te tjerat jane endrra.

 4. #203
  Deny Ignorance Maska e Darius
  Anėtarėsuar
  25-04-2002
  Vendndodhja
  Agartha
  Postime
  13,942
  Faleminderit
  0
  673 falenderime nė 479 postime

  Pėr: Kush ka qene politikani me strateg e me i afte ne historine Shqiptare?!

  Nuk eshte tema se kush ka qene tradhetari me i madh por strategu me i madh.

 5. #204
  Shqiptar Maska e {A_N_G_E_L_69}
  Anėtarėsuar
  11-03-2003
  Vendndodhja
  Switzerland
  Mosha
  32
  Postime
  3,862
  Faleminderit
  174
  110 falenderime nė 95 postime

  Pėr: Kush ka qene politikani me strateg e me i afte ne historine Shqiptare?!

  Tip filo serbi duket ky ciarli
  ”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”

 6. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar {A_N_G_E_L_69} pėr postimin:

  bsdev (03-03-2017)

 7. #205
  Shqiptar Maska e {A_N_G_E_L_69}
  Anėtarėsuar
  11-03-2003
  Vendndodhja
  Switzerland
  Mosha
  32
  Postime
  3,862
  Faleminderit
  174
  110 falenderime nė 95 postime

  Pėr: Kush ka qene politikani me strateg e me i afte ne historine Shqiptare?!

  U Duke, ku u zhduke?! A ke ndryshu ndopak opinion per strateget e vertete apo jo ��
  ”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”

 8. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar {A_N_G_E_L_69} pėr postimin:

  bsdev (03-03-2017)

 9. #206
  Moderator Maska e Lazo
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Postime
  1,219
  Faleminderit
  153
  106 falenderime nė 94 postime

  Pėr: Kush ka qene politikani me strateg e me i afte ne historine Shqiptare?!

  Paqyshim cdo kush nga keta qe permend ka meritat e veta, ne kohen e tyre.
  Ne epoken qe jetojme dhe ne kete liri demokratike padyshim vota ime i shkon Edi Rames, nje njeri me vizion dhe me karakter!
  Silence is golden.

 10. 2 antarėt mė poshtė falenderuan Lazo pėr mendimin e shprehur nė kėtė postim:

  bsdev (03-03-2017),{A_N_G_E_L_69} (11-01-2017)

 11. #207
  Kunja_01 Maska e Duke_Of_Arberia
  Anėtarėsuar
  02-08-2003
  Vendndodhja
  overal, ne levizje.
  Postime
  2,456
  Faleminderit
  26
  76 falenderime nė 70 postime

  Pėr: Kush ka qene politikani me strateg e me i afte ne historine Shqiptare?!

  Strateg ne vjedhjen e fondeve publike dhe ēeljen e galerive te pikturave!

  Kemi patur shume sharlataner te tille, po mesa duket je larg realitetit shqiptar dhe informohesh nga facebooku i Lali Erit (ke gjithe legjitimitetin ta besh)...
  Trimi mirė me shokė shumė!!!!!!

 12. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Duke_Of_Arberia pėr postimin:

  bsdev (03-03-2017)

 13. #208
  Kunja_01 Maska e Duke_Of_Arberia
  Anėtarėsuar
  02-08-2003
  Vendndodhja
  overal, ne levizje.
  Postime
  2,456
  Faleminderit
  26
  76 falenderime nė 70 postime

  Pėr: Kush ka qene politikani me strateg e me i afte ne historine Shqiptare?!

  Btw Thaqi e ka Hashim e jo Ashim.. po dhe Arshiku i eurove do i shkonte si emer!
  Trimi mirė me shokė shumė!!!!!!

 14. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Duke_Of_Arberia pėr postimin:

  bsdev (03-03-2017)

 15. #209
  Updating.... Maska e Wordless
  Anėtarėsuar
  19-06-2002
  Vendndodhja
  Undercover
  Postime
  3,175
  Faleminderit
  12
  198 falenderime nė 164 postime

  Pėr: Kush ka qene politikani me strateg e me i afte ne historine Shqiptare?!

  Keni vajtur deri te Gjergj Kastrioti dhe keni harruar babain e kombit shqiptar Ismail Qemalin. Vota ime shkon pėr tė madhin bej Vlora.
  Ky shtet ėshtė ky qė ėshtė sepse qytetarėt tanė janė kėta qė janė !

 16. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Wordless pėr postimin:

  bsdev (03-03-2017)

 17. #210
  Shqiptar Maska e {A_N_G_E_L_69}
  Anėtarėsuar
  11-03-2003
  Vendndodhja
  Switzerland
  Mosha
  32
  Postime
  3,862
  Faleminderit
  174
  110 falenderime nė 95 postime

  Pėr: Kush ka qene politikani me strateg e me i afte ne historine Shqiptare?!

  Citim Postuar mė parė nga Duke_Of_Arberia Lexo Postimin
  Strateg ne vjedhjen e fondeve publike dhe ēeljen e galerive te pikturave!

  Kemi patur shume sharlataner te tille, po mesa duket je larg realitetit shqiptar dhe informohesh nga facebooku i Lali Erit (ke gjithe legjitimitetin ta besh)...
  Flasim me cfar kemi pra, por kjo qe thua ti si ben me te ndershem te tjeret. E vertete eshte qe infon me te madhe nga facebook e kam, por dhe nepermjet medias informohem ashtu sikurse 90% e njerezve. Ah po, kontaktet qe kam ne jeten e perditshme per fat kam te bej me shtresen me te larte te mundshme te elites se politikes Shqiptare, pamvarsishte se une jam nje qytetar puntor modest
  ”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”

 18. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar {A_N_G_E_L_69} pėr postimin:

  bsdev (03-03-2017)

 19. #211
  Kunja_01 Maska e Duke_Of_Arberia
  Anėtarėsuar
  02-08-2003
  Vendndodhja
  overal, ne levizje.
  Postime
  2,456
  Faleminderit
  26
  76 falenderime nė 70 postime

  Pėr: Kush ka qene politikani me strateg e me i afte ne historine Shqiptare?!

  Fatkqesisht elita politike shqiptare, perfaqesohet sot nga Elvisi i Kavajes, Qifja i Rrogozhines, Tom Doshi i Malsis se madhe, Gjushi i Durresit dhe kaubojsi i Lezhes. Vetem rikujto pak emrat e ligjevenesve te parlamentit shqiptar te viteve 90, per te kuptuar se kasta e sotshme politike eshte shtresa me e degjeneruar e shoqerise shqiptare.
  Qendro punetor e modest ne perditshmerine tende dhe evito kontaktet me keta sharlataner qe ti i quan "strateg"!
  Trimi mirė me shokė shumė!!!!!!

 20. #212
  Shqiptar Maska e {A_N_G_E_L_69}
  Anėtarėsuar
  11-03-2003
  Vendndodhja
  Switzerland
  Mosha
  32
  Postime
  3,862
  Faleminderit
  174
  110 falenderime nė 95 postime

  Pėr: Kush ka qene politikani me strateg e me i afte ne historine Shqiptare?!

  Elita e politikes kombetare perfaqesohet nga kto qe permende ti??!! Ne fakt eshte krejt e kunderta, ktyre tipave i eshte bere dalje me kohe.
  ”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”

 21. #213
  Kunja_01 Maska e Duke_Of_Arberia
  Anėtarėsuar
  02-08-2003
  Vendndodhja
  overal, ne levizje.
  Postime
  2,456
  Faleminderit
  26
  76 falenderime nė 70 postime

  Pėr: Kush ka qene politikani me strateg e me i afte ne historine Shqiptare?!

  Po ke te drejte, jane zevendesuar me Shullazin, Balilin, Lul Berishen dhe se shpejti Aldo Baren. Vetem Zan Ēaushi nuk i eshte bashkangjitur listes se "strategeve"....
  Trimi mirė me shokė shumė!!!!!!

 22. #214
  Shqiptar Maska e {A_N_G_E_L_69}
  Anėtarėsuar
  11-03-2003
  Vendndodhja
  Switzerland
  Mosha
  32
  Postime
  3,862
  Faleminderit
  174
  110 falenderime nė 95 postime

  Pėr: Kush ka qene politikani me strateg e me i afte ne historine Shqiptare?!

  Me mire kto tipat qe permende, se sa gjithe kafshet qe zbriti Sala ne Tirane.
  ”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”

 23. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar {A_N_G_E_L_69} pėr postimin:

  bsdev (03-03-2017)

 24. #215
  Kunja_01 Maska e Duke_Of_Arberia
  Anėtarėsuar
  02-08-2003
  Vendndodhja
  overal, ne levizje.
  Postime
  2,456
  Faleminderit
  26
  76 falenderime nė 70 postime

  Pėr: Kush ka qene politikani me strateg e me i afte ne historine Shqiptare?!

  Sa te ekzalton shoqnia me keta halabaker.. Se mos ke bo noi tatuazh te Gaz Muēes ke krahu?
  Trimi mirė me shokė shumė!!!!!!

 25. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Duke_Of_Arberia pėr postimin:

  bsdev (03-03-2017)

 26. #216
  Shqiptar Maska e {A_N_G_E_L_69}
  Anėtarėsuar
  11-03-2003
  Vendndodhja
  Switzerland
  Mosha
  32
  Postime
  3,862
  Faleminderit
  174
  110 falenderime nė 95 postime

  Pėr: Kush ka qene politikani me strateg e me i afte ne historine Shqiptare?!

  Ska lidhje fare kjo qe thua, ti e di shume mire se kshu funksionon. E vertete eshte qe kto e kane bere balte duke dalur hapur me disa halabak, por qe i bejne dalje kur i vjen koha.
  ”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”

 27. #217
  Kunja_01 Maska e Duke_Of_Arberia
  Anėtarėsuar
  02-08-2003
  Vendndodhja
  overal, ne levizje.
  Postime
  2,456
  Faleminderit
  26
  76 falenderime nė 70 postime

  Pėr: Kush ka qene politikani me strateg e me i afte ne historine Shqiptare?!

  Une di te te them qe ky nuk eshte funskionaliteti normal, por anormal.
  Nqs ti e gjykon normale ēeshtje tjeter...

  Btw Roshi me 5 emra i Kavajes, vazhdon te jete ne detyre!
  Trimi mirė me shokė shumė!!!!!!

 28. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Duke_Of_Arberia pėr postimin:

  bsdev (03-03-2017)

 29. #218
  Shqiptar Maska e {A_N_G_E_L_69}
  Anėtarėsuar
  11-03-2003
  Vendndodhja
  Switzerland
  Mosha
  32
  Postime
  3,862
  Faleminderit
  174
  110 falenderime nė 95 postime

  Pėr: Kush ka qene politikani me strateg e me i afte ne historine Shqiptare?!

  Mfal, po ty te duket qe pushteti paraardhes dhe pushteti ne vendet e tjera te botes eshte 100% i paster???!!! Nese ke kte mendim harroje! Ne cdo shtet te planetit toke pushteti eshte i lidhur ngushte me krimin dhe mafian. Duke filluar me Vatikanin ne krye te listes.
  ”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”

 30. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar {A_N_G_E_L_69} pėr postimin:

  bsdev (03-03-2017)

 31. #219
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  07-04-2017
  Vendndodhja
  Bajram Curri
  Postime
  3
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Pėr: Kush ka qene politikani me strateg e me i afte ne historine Shqiptare?!

  Sali Berisha 😊

Faqja 11 prej 11 FillimFillim ... 91011

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •