Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 2
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  22-02-2003
  Vendndodhja
  Helsinki
  Postime
  32

  Thumbs up Feja E Shqiptarit Asht Shqiptaria

  Un jam shqiptar dhe mendimi im eshte qe feja e shqiptarit eshte shqiptaria si e kan thene te paret tane. Prinderit i kam nga fe te ndryshme dhe kurre nuk kan besuar. Neve gjeneratat e reja nuk jemi mesuar me fe dhe nuk duhet te mesohemi sepse eshte prapambetuni.Neve duhet te besojm tek Zoti por jo tek profetet(krishti,muhameti........).Me vjen shum keq kur gazetat ketu ne FIN. e japin vendin tone me 90%muslimane.Ne jami ba miks dhe 90% e popullsis nuk besojn.Duhet ba dicka me ja vertetua botes qe feja e shqiptarit eshte SHQIPTARIA.
  PER NJE SHQIPERI SI EVROPA.

 2. #2
  i/e regjistruar Maska e Shpresmiri
  Anėtarėsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Zagreb (CRO)
  Postime
  405

  Tema

  "julian72", tė kėshilloj qė pėr kėtė temė tė diskutosh te tema tashmė e hapur "feja e shqiptarit" qė ėshtė nė krye tė listės sė temave tjera, pėr tė mos u bėrė tollovi me to.
  Pėr kėtė arsye do ta mbyll kėtė temė, sa pėr fillim.
  Falėminderit pėr mirėkuptim!
  Juaji Shpresmiri
  IHS

Tema tė Ngjashme

 1. Feja e Shqiptarit ėshtė Shqiptaria
  Nga prizrenasi_30 nė forumin Komuniteti musliman
  Pėrgjigje: 27
  Postimi i Fundit: 01-05-2010, 04:38
 2. Feja e shqiptarit, SHQIPTARIA - Miti Rilindas.
  Nga Ligesia nė forumin Toleranca fetare
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 27-01-2006, 01:28
 3. Triumfi shqiptarit nė gjykatėn e Londrės
  Nga Shijaksi-London nė forumin Emigracioni
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 08-11-2005, 06:51
 4. C'ka eshte Shqiptaria?
  Nga Eni nė forumin Ēėshtja kombėtare
  Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 23-07-2004, 12:28
 5. Feja e Shqiptarit eshte Shqiptaria.......
  Nga Otello nė forumin Toleranca fetare
  Pėrgjigje: 19
  Postimi i Fundit: 28-04-2003, 14:50

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •